FAL GÖNDERME FORMU HAKKINDA ...

March 2013 düzenlendi kategorisi Genel
SON 1 AYDIR PROFİL YAZIMI İNSANLARIN GÖZÜNE GÖZÜNE SOKTUGUM HALDE, BAKIYORUMKİ HALA İSİMSİZ,EKSİK BİLGİLER,GENEL,BASTAN SAGMA,SACMA SAPAN,BENİ RAHATSIZ EDECEK HER CESİT FAL BAKIMI GELİYO.. ACABA FALCILARIN İSTEDİKLERİ BİLGİLERİ DOLDURMAYANLAR FAL YOLLAMAYAZ GİBİ BİR PROJE KONULMASI MUMKUN OLUYORMU ..?YADA VİP PLUS BAKIM YAPANLARA BELLİ SPESİFİK SORULARI SORMADAN YADA FORMU DOLDURMADAN YOLLANILAMAZ VS.VS. GİBİ...
SON 1 AYDA İADESİNİ ETTİGİM FALLARA BAKTIGIMDA 50DEN FAZLA FAL VAR,LAKİN HALA AYNI SEKİLDE GERİ GELİYOR VE NEDEN İADE ETTİNİZ ACABAAA DİYE HADSİZCE SORU SORULUYOR...! BEN BU DURUMDAN SON ZAMANLARDA COK RAHATSIZIM EMİNİMKİ O KADAR PROJENİZ ARASINDA BUNADA BİR CARE DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ DİYE UMUYORUM...
SEVGİLERİMLE....
MEDYUM MERKÜR

Yorumlar

• evet şekil A ve B de görüldüğü gibi sayın sitemiz mağduruzda mağduruz :) Örneğin soru sormadan gönderenlerde lütfen sorunuzu sorunuz şeklinde bir uyarı gelse çünkü kağıtlı bakılan yani tarot ve buna benzar kartlar doru olmadan kesinlike bakılmaz.Birde meslek grupları ve Çalışıp çalışmadıkları konusunda açabileceğiniz ayrı bir şık olur ise bizlerede ışık tutacağına inanuyorum çünkü tekrar tekrar soru sorar isek geri gidiyorlar bu defada.Hani o bana soruyor ne bilecekki hesabı.Sonuçta tarot çok yönlü bakar olaya sadece tek konuya bakmaz ki tek soru sorar ise net cevap alır ve en doğru cevabı alır tarotta tespitler bunlar zaten.Artı bana katina yollanıyor yani aşk falı kalkıyor bana işide soryor ne biçim bir anlayış stili anlamaıdm gitti aşk falı adı üstünde ne diyebilrimki daha ben....
  • :) Katinada iş soranların yanında tayinleri ve doğacak bebeklerinin cinsiyetide sorulmaya başlandı (16 yıllık tecrübemde şaşkınlığın son perdesini yaşıyorum)...
    Aynen 3 tane kart seçiyorlar ve gelen soru şu (GENEL BAKIN OLURMUUU ODAKLANIN BİDEEE MERCURY) işte o an benim bittiğim an oluyo:)
    Samanalevi arkadaşım, insanlar ya fal baktırma adabını öğrenememiş yada bazen düşünüyorumda bizimi sınıyolar acaba..?
    Sen ben işimize gücümüze bakarken , bakıyorumda insanlar 50 tane nikle sırf olumsuz vermek için paralar dökmeye başlıyolar, (olumsuz vericeklerde sanki biz onların 1 puanıyla dibe vurucaz oda ayrı bi mesele:))
  • ben gözlerini korkuttum biraz rahatım çok şükür sayfama bak anlarsın artık tahmin ediyorsundur sen beni burdan yazanıyorumda şimdi o değilde mimleme bayağı işe yaramaya başladı.ben bir tanesini yalışlık yapıp geçen mimlemişim birde bana yaklaşık bugüne dek 50ye yakın fal yollayan standart müşteri başka falcıya yollamak istemiş birde kimse bakmamış buna bir tek mim yüzünden döndü bana beni niye mimledin diyor ama abi bende artık uyuz oldum tamm sürekli müşteride yani sorusuda bitmiyorki be kardeşim illa önce cvp alıcak ondan sonra oy vericek herzaman aynı etki tepki bir nevi tehdit içerisideyim :))))
  • iyimiş ;)
  • Başlangıçta bilgi vermek istemeyenleri korkutmamak için sınırlı bilgi aldık. Sonrasında fallar detaylanınca da durum öyle kaldı. Tabi her fal için bu kadar bilgiyede ihtiyaç yok. İhtiyaçlarınızı dinliyor ve iş takvimize geliştirme olarak ekliyoruz. Burdaki eksik form bilgisinizde tarotlar için bir zorunluluk olarak koyarız ama öncelikli işlerden sonra olacak bu. Bilgi almak için sizleremesaj yazma alanı yaptık onu kullanabilirsiniz.
  • fal baktırmak isteyen kişilerin profilinde ilişki doğum tarihi gibi kısımlar var ama bir de iş konusuyla ilgili bir kısım konulsa daha net oluruz ve ben gerçektente sevgili mercury ile samanalevine katılıyorum,bilgi almak için yaptığınız mesaj yazma alanı güzel ama 3-4 saat cvb versin diye bekliyoruz insaf yani....: :(
  • Profilde Fal detayı alanımız var oraya istediğiniz bilgileri yazabilirsiniz.
    Kulanıcı falı göndereceği son sayfada bu bilgileri görüyor. Siz mesleğinizi yazın derseniz. Mesaj alanına bu bilgiyi ekleyecektir. Her fal için ayrı bilgi yazabilirsiniz.
  • merhabalar,falına baktığım üye oylamasını yapmadan soru sorduğunda önce oylama yapmasını istiyorum daha sonrada cevab veriyorum ve olumsuz oy veren üyeye bende düşük oy verip falını iade ediyorum ki diğer arkadaşlarımada yardımcı oluyorum o üyenin de niyeti belli oluyor yani tek kredi ile bir sürü fal baktırmak ve biz falcıları olumsuz etkilemek isteyenler oluyor,umarım anlatabilmişimdir......
  • Konu falla ilgili bilgilerin eksik yazımıydı kötü niyetli soru cevap işine döndü. Tke tek ihtiyacınızı yazarsanız cevaplayabiliriz.
  • evet gerçektende artık sadece olumsuz oy vermek ve puanımızı düşürmek için millet para döküyor hadi bir kaçını bizde oylama yapıp gerekirse engelliyoruz ama bunların sonu gelmiyor insanlar şaşırmış bir halde sadece biz falcıların puanımız yüzdeliğimiz düşsün diye ellerinden geleni yapıyorlar.ve gerçekten de bizler ne yapacağımızı şaşırmış durumdayız.......daha etkili bir çözüm bulunabilir mi acaba??
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .