Falcı odası nasıl olur?

August 2011 düzenlendi kategorisi Tellwe
Yeni bir çalışmamız için falcı odası çiziyoruz. Bir falcı odası nasıl olmalı? Fikirlerinizi yazar mısınız?
image

Yorumlar

• Selçuk bey, resminiz gülümsetti :)) sanırım masada şamdan olmaz :) renk tonu olarak da, daha çok siyah ağırlıklı olur sanki...
  • falcılar mumları sever ama şamdansız olanını tercih ediyorlar herhalde :)
  • Bence bu oda biraz yapmacık olmuş,daha sahici görüntüler cıkarılabilir ortaya.Daha gizemli olmalı.Franny in dediği gibi,siyah olabilir.Siyah iç karartıcı olur derseniz gri,gümüş rengi olabilir..Benim fikrim bu yönde.
  • renklendirme de karanlık bir ortam yapabiliriz şu an taslak olduğundan boyle siyah beyaz. objelere ve detayla bittikten sonra renklendirilecek.
  • Merhabalar...

Şahsımca,kendi ofisimden yola çıkarak bir kaç fikir paylaşmak isterim..

Büyük büyük devasal nitelikte aynalar,duvarda fal'a dair tablolar (tellwe resmi,avuç içi-tarot),büyük ve geniş ebatta mumlar,çeşitli yerlere konulmuş tütsü ve mistik objeler vs..vs..Bunlar benim bakım yaptığım yerde göze batan başlıca nesneler...

Genelde çoğu kişi koyu renk tercih eder ama benim rengim buz beyazı tarzındadır,çünkü fal bakan ve baktıranın ruhunu dinlendirmek ve sizi kasılmadan kısıtlı zaman zarfı içinde daha rahatça dinleyebilmesi için..

Şuanki taslağı görünen odanın ise,fal odasına yakın yerleri var ama daha çok ilk bakışta sihirbaz veya büyücü odası gibi bi izlenim veriyor...:))))örneğin (yerdeki yıldızlar,Küre,kara kedi,kuru kafa,kafes vs..vs..kitaplıklar göz yormuş bence,aydınlatıcılarda tavandan değil,aplik tarzında aynı model fakat içinde mum yananı olabilir)..

Kolay Gelsin...:) 

• BENCEDE MERKÜRÜN FİKRİ ÇOK AMA ÇOK GÜZEL....BU ARADA OFİSİN GERÇEKTEN GÜZELMİŞ MERKÜR....BU ODA ÇOK İÇ KARARTICI VE SİYAH YADA KOYU RENK LER BENCEDE KULLANILMASIN....
  • May 2011 düzenlendi
    Mercury nin tercihi gayet güzelmiş. Ben falcıların odalarına ayna tercih ettiğini bilmiyordum. Bu çizimi yapan İspanyol bir sanatçı mercury dende duyunca memnun oldum gayet iyi bir tespit yapmş. Çalışma devam ediyor sizin fikirlerinizide aktardık bakalım nasıl geliştirecek. Düzenlenmiş hali gelince onunda yükleyeceğiz.

• Yenilenmiş hali ekte birkaç küçük değişiklik daha olacak ve ardından renklenecek. :)
    image
  • :) ahahahha cok hoş yaa
  • renklendirirken mor rengi kullanabilirsiniz özellikle perde detaylarında çünkü mor renk bilinçaltının rengidir....
  • May 2011 düzenlendi
    ayrıca ruhu ferahlatan bir renktir :)))beyni dinlendiren
  • ben deliliğin rengi olarak biliyordum :)
  • :)))))) yok degil ama deliligin rengi bana göre kırmızı :)))))
  • deliliğin rengi olsa padişahlar kullanmazdı içiniz rahat olsun :D
  • Suprizimiz bu akşam geliyor :)

• bekliyoruz süprizimizi... :)
  • ahahah cok hoş yaaa :) odaya girdim ama sohpet nereye yazılıyor bilemedim :) gerçekten cok güzel..başarılarınızın devamnı diliyorum..
  • En altta bir text alanı var oraya yazıp enter abasın yada gönder butonu var yanında oraya tıklayın.

• Mekanla ilgili bilgide vereceğim gece de muhabette gelirim :)

• Falcı odalarına acılan ana mekan... ilk sanal falcafe :)
    image
  • odaya girdim ama yazamıyorum

• yardımcı olursanız sevinirim

• çok güzel....
  • Yazı alanı altta tıklayıp yazabilirsin. Sonrada enter a bas.
  • Kapıyada zil koyduk olaki ordaki o an başka bir pencere başka birşeyle ugraşıyorsa zili çalıp seslenebilirsiniz. :)
  • ama olmuor kı:)

• zil çalıyor :)
  • ne zaman faaliyete girecek falcı odası..? online olduğumuzu bilmiyor insanlar ve gittikçe sıkıntı olmaya başladı...

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .