Adaletsiz kazanç

Tellwe de kullanıcılar için kredi ücretleri çok yüksek. kimse dışarda 20 tl verip baktırdığı fala burda sanal platformdan 160 tl ödemek istemiyor . haliyle biz falımızın ücretini artırırsak günde 1 müşteri belki geliyor ya da hiç gelmiyor. düşük tutunca ise aldıgımız para verdiğimiz emeği karşılamıyor. tamam anlıyoruz siz vergi veriyorsunuz ama %70 lik kısmını sizin almanız fazla adaletsiz. ya fal ücretleri düşsün kullanıcılar için daha fazla müşteri kazanalım ya da bize verilen ücret %30 u olmasın. bu konuda bana katılan var mı arkadaşlar?

Yorumlar

 • 2019 yılı ocak ayı itibariyle bu konuda bi değişim talep ediyorum tellwe yöneticilerinden.
 • + olarak düşününce kredi üzerinden hesap yapmamak gerekiyor. kullanıcılar 50 kredi satın almak için 90 tl ödüyor ve bizim fal ücretimiz 50kredi ise buda max olarak zaten bize kalan 15 tl. 75 tl nereye gidiyor peki? en azından 25 tl kazanmak hakkımız oldugunu düşünüyorum yani kazancımızın %50 si bize kalmalı. adaletli bi durum olacaktır bu şekilde .
  bu konu dışında tellwe tüm fal uygulamalarından iyi ve gerçekten seviyorum memnunum hiç bir sorunum yok kullanıcılara elimden geldiğinde yardımcı olup yol göstrmeye çalışıyorum herkes memnun tek sorun bu umarım çözüm sağlanır.
  teşekkürler
 • katılıyorum... gerçekten kazancımız çok az emeğimizin karşılıgını almıyoruz
 • evet bencede ücretler arttılırsın lütfen yeni yıla girdik herkes için daha iyi olur
 • January 9 düzenlendi
  Finans bölümünüdeki bilgilendirmeleri okursanız Kredi satmak için ödediğimiz komisyonları, Verdiğimiz vergileri görebilirsiniz.

  Tellwe kurumsal bir işletmedir. Vergilerini öder. Satışlarının tamamını resmi kurumlar üzerinden yapar.
  Peşin ödemeyi elden alan, vergi vermeyen, merdiven altı işletmelerden değildir.

  %30 verebildiğimiz en yüksek orandır. Hatta %40 alıyorsunuz çünkü ödediğimiz ücretin stopaj vergisi %10'nu da sizin adınıza devlete biz ödüyoruz.
  Komisyonların ve vergilerin sürekli arttığı bu günlerde bırakın ücretinizi arttırmayı eksiltme bile söz konusu olabilir.
 • January 9 düzenlendi
  Adaletsiz kazanç için yazı yazmak isterseniz; Kredi satışlarımızdan %30 komisyon alan Apple, Google, Turkcell gibi kurumlara yazabilirsiniz.
 • January 9 düzenlendi
  Son olarak; Bizim için emekleriniz çok kıymetli, sizleri memnun etmek de bizim görevimiz.
  Siz memnun olursanız kullanıcılarda biz de memnun bir birliktelik içinde oluruz.
  Elimizden gelenin en iyisini sunmak için çalışıyoruz.
  Emekleriniz için teşekkürler...
 • anlıyorum ama en azından kredi fiyatları düşerse insanlar daha çok bizden yararlanabilirler
 • Yerli kullanıcılar zaten bire bir ödeme yapıyorlar. Yurtdışı ve uygulama bazlı kredi fiyatlarının düşmesi için komisyon ve vergilerin düşmesi gerekiyor. Fiyatlar da makul aşırı bir fark yok.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .