Ödeme

Merhaba ben yeni falcıyım ödeme yapılması için siteden isteme gibi bişey okudum ancak sitede bununla ilgili bilgilendirme yok yani forumdakü bi arkadaşın yazısında okudum bunu. Parayı çekebilmek için sitedenmi istycez ödeme yapılmasını tam olarak nerden ve hangi tarihte istememiz gerekiyo. Bide ödemeler konusunda sorun yaşayan varmı arkadaşlar benim gibi yeni olanlar mutlaka bunu öğrenmek istycektir. Siteyle yada yönetimle ilgili bi sorunum yok ama takdir edersinizki güvenmekte zorlanabiliyoruz bazen. Güvenmiyosanız çalışmayın gibi yorumlar yapmayın lütfen sadece gerçekten güvenmek istediğim ve çalışmak istediğim için soruyorum sonuçta eşimizden ailemizden çocuğumuzdan vaktimizden feragat ediyoruz bunu öğrenmek en doğal hakkımız diye düşünüyorum lütfen yorum yapın arkadaşlar

Yorumlar

• Menüde bilgilendirme alanında ve finans bilgileri alanında detaylı bilgi bulunuyor.
    Özetle biten ayın bakiyesi 50 Tl üzerinde ise bir sonraki ayın 15 inde finans alanına girdiğiniz hesaba gönderilir. Talep de bulunmanıza gerek yok.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .