"shayla" isimli falcı

Sitede fake hesaplar açıp her birisinden fal yorumcu arkadaşlarımıza fal gönderiyor. Ve her fake hesabının bir çoğu yorumcu arkadaşımız biliyordur puanı 1 veya 2 yıldız. Bu kişi bir emek hırsızıdır. SHAYLA isimli falcı kişi açtıgı fake hesapları ile insanlara düşük puanlar vererek fallarını iade almak istiyor fakat artık her açtıgı hesabında İADE HAKKI DOLDUĞU için iadede alamıyor. Benden tavsiye sevilay59 ile başlayan ve Green5638888 gibi isimlerle size gelen yorumların içinde merhaba ben shayla diyerek kendi resmini ve ilişkisi olan sevgilisini atan bir kadın geliyorsa falını incelemeyin sevgili yorumcu dostlar benden söylemesi. Benim canım çok yandı sizin yanmasın... Saygılarımla. İsteyene kanıtlı bir şekilde atabilirim buradan resim yükleyerek. Falcı Ezgiden sayygılarla

Yorumlar

• Birde son olarak kendisi bir falcı olarak 2.ci fal baktırışında (İKİNCİ SEFER BAKIN) ilk seferinde çok memnun kaldıgını teşekkürler ettiğini fakat ikincisinde kendisininde bir falcı olarak 1 puan verdi ! puanım 100den 95 e düştü. Hakkımı Shayla isimli kullanıcıya helal etmiyorum.
  • Bu kadın siteye yeni kayıt olduğumda bana da aynısını yaptı. Daha yeni üye olduğum için düşürdüğü puanı düzeltmem çok uzun sürmüştü. Falı okumadan gönderdiğim gibi 1 yıldız vermişti. Daha sonra sitede falcı olduğunu gördüğümde ne yapmaya çalıştığını anlayıp ben de Allaha havale etmiştim. Sessiz kalmayıp bu başlığı açtığınız için teşekkür ederim. Böyle rezilliklere susmamak gerekiyor aslında
  • July 10 düzenlendi
    Ciddi misiniz? Bana bir yıldız verip bir gün sonrasında "bugün ayrıldık" gibi bir şey yazmasından kasıtlı bir durum olduğunu anlamıştım, bugün ayrıldıysan neden dün 1 yıldız verdin diye yanıt da yazmıştım sonra sildim. Nazar boncuğu olsun dedim, insan kısmetini elbet kazanır diye düşündüm ancak böyle bir şey beklemiyordum. Bu konuyla ilgili bir mesaj attınız mı destek ekibine?

Ekleme: Ayrıca, 2 gün önce bir yıldız almışken 2 günde başarı yüzdesini %100 yapabilmiş olması garip. Ortada diğer falcıların ekmeğiyle oynamaya çalışan birisi var. Müdahale edilmesi gerekmez mi?
  • KESİNLİKLE bu sözünüze katılıyorum. Bunun bende farkettim.;
    Ekleme: Ayrıca, 2 gün önce bir yıldız almışken 2 günde başarı yüzdesini %100 yapabilmiş olması garip. Ortada diğer falcıların ekmeğiyle oynamaya çalışan birisi var. Müdahale edilmesi gerekmez mi?

kendiside bir falcı olarak başka falcılara acımasızca 1 puan vermesi bir kenara dursun peki bir gün öncesinde 1 yıldız almışken ertesi günde 50 fal sınırını hangi hızla aşarak tekrardan %100 oldu ?
  • Adını vermek istemediğim ama hemen hemen herkesin tahmin edebileceği bir forum üzerinde de ifşalamış kendisini zaten. Reklamını yapmaya çalışırken başarısını düşürdüğü bir diğer falcıyı bulmuş oldum, bununla beraber bir başka hesabını da. Hesaptan kendine de fal göndermiş. Kendine fal gönderdiği gerçeği de var kısacası.
    Uzun bir süredir kendi başarısının yüksek, diğer falcıların başarısının düşük olması için çabalayan birisi var. Herkes burada ekmeğinin peşinde, böyle bir şeye fırsat tanınmaması gerekiyor.
    Hepimiz bir şeyler kazanmaya çalışıyoruz. Ayıptır, günahtır!
  • Tellwe nin bu tür durumlara yaklaşımını aktaralım;
    Ücret ödeyerek kredi almış kişiler oy verip yorum yapabilir.
    Oylar iyi niyetli değil diye kaldırılamaz çünkü niyetini ispatlayamayız.
    Falcı hesabından kredi aktaranlar oy veremezler. Bir kere bile kredi aktarsa artık o hesap oy veremez hale döner. Kredi aktarmamışsa falcı hesabı olsa da kredi satın alan kişi istediği oyun verebilir.
    Amacı falcıları kötülemek veya verdiği parayı beğense de geri almak olan kullanıcılara oy verip diğer falcıları uyarmış olursunuz.
  • Uzun zamandır kim bu falcının konusunu açacak diye bekliyordum. Bana da 2. Sefer başka bir hesaptan fal attı,iade edip siz bana daha önceden 1 yıldız verip hakaret eder gibi konuşmuştunuz diyince de hayır diyip itiraz etmişti. Kendilerini çok akıllı zannediyorlar!!
  • Ben de C63 isimli kullanıcı hakkında sizleri uyarmak istiyorum. Falında olumsuz bir durum görüp bunu belirttiğim için 1 puanı layık görüp kötü ve terbiyesiz bir yorum yazıp fal iadesi istemiştir. Eğer size falını gönderirse, bakmanızı tavsiye etmem. İyi günler
  • size kim düşük puan veriyorsa ona puan olarak 1 yıldız verin kullanıcıya tıklayın ve puan verden 1 yıldız verinki bizde bu kişinin puanına bakalım ve ona göre davranalım cidden art niyetli insan çok fazla ya burda falcı olup bizim puanımızı düşürmek isteyenler var yada kullanıcı olup iade için düşük yıldız veren bunlar yakışmayan davranışlar burdan bilidirn yada düşük yıldız verinki bizlerde anlayalım bu insanları iyi günler :)
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .