SİTEMİZDE FAL BAKAN ARKADAŞLARIMIN DİKKATİNE

Arkadaşlar bir süredir sizlerin kişisel yorumlarını da takip ederek ,tespit etmiş olduğum bir Üye var ..Beni de bir kaç kez maalesef haksız yere puanımı düşürdü..
Bu kişi nin benim tespit ettiğim 3 ayrı hesabı var ( fazlada olabilir )
muhammed06
kalp06000
blue1406
(profil resminde çay bardağı var...bir profil resminde de başında huni olan bir karikatür var)
hem bana ,hem sizlere bu hesaplardan sürekli fal gönderip ,saçma sapan hakaretlere varacak düzeyde yorumlar yapıp ,düşük puanlar vererek ,başarı yüzde mizi düşürüyor..Allah biliyor ya ben burada yorum yapan puanı çok düşük ya da daha önce usülsüzlük yaptığı için sitemizden kovulan eski bir falcı olduğunu bile düşünüyorum....Lütfen dikkat edin..
TELLWE yönetiminin de bu üye kimse gereğini yapmasını en azından ismini yazdığımız hesapların iptalini rica ediyorumm bu konu da siz falcı arkadaşlarımında desteğini bekliyorum.....

Yorumlar

• Arkadaşlar bu kişi ile şikayetlerinizi sizlerde yazarsanız,site yönetimi çoğunluk olursak belki bu kişinin üyeliğini kapatır..Benim bir başına tepki göstermem faydasız olabilir..Bu ruh hastası size de zarar veriyor sonuçta...
  • Aynısı bana oldu yönetim ilgilenmedi... 3 hesapla geldi... 111

aynısını yaptı yorumları okumadan bastı 1 puanı... Ki kaç kişiden 1 puan almışlar... onlara ek olarak Fikret1865 adlı kullanıcıda olabilir yukarıda paylaşımı yapmıştım...Yönetimede durumu anlattım...Yönetim bir daha böyle birşey paylaşırsanız hesabınız kapatılır diyor...
  • kullanıcının aynı kişi olduğunu kahvefincanındanda anlayabilirsiniz... Lütfen bu kişi yasaklanıp puanlarımız iade edilsin...
  • evet Nuran hanım akın716 da sanırım benim bahsettiğim kişi ile aynı ...bu kişi kimse kasıtlı yapıyor ...Teşekkür ederim paylaşımınız için..
  • hayatım yönetime konu açtım diye mesaj at ben attım konuyu kapattılar nedense... Birde sen at...
  • Bu paylaşımı muhakkak okuyup değerlendireceklerdir .Tabi yine de atayım.Sağolsun diğer arkadaşlarımız da hiç fikir belirtip ,destek olmuyorlar,çoğunluk olması daha dikkate alınır..Herkes sus-pus...
  • Bu sıralar sayıları arttı böyle kişilerin. Bir falcı oldukları çok belli. Başka bir konu içerisinde Tellwe yönetimi açıklama yapmıştı ve yönetim açısından da doğru bir şey söylemişti, müdahale edebilecekleri bir durum değil kolay kolay. Kendine kredi aktaranlar zaten oylama yapamıyormuş. Çok güzel bir önlem ama sonuçta buradaki para onların hesabına yatıyor.10 gün, 20 gün bekleyip kredi almak pek zor değil. En azından tespit açısından başka bir atak beklerdim Tellwe yönetiminden.
    Bu durum onları da biraz çıkmaza sokuyor ama bizi de çok etkiliyor. İnsanların başarıya göre tercih yaptığı bir platformdayız ama kimin gerçekten beğenmediğini, kimin kötü niyetli olduğunu yorumlarla anlamak veya yargılamak doğru değil site yönetimi olarak sanırım.
    İyi kötü bir çare bulunur umarım.
  • Tespit edilemeyecek insanlara elbette bir şey yapılamaz...Fakat ben aynı kişiler olduğunu açıkladım ayı fincanla aynı yerde çekilmiş resimler...Mesajla direk yolladım...Konuyu kapatmışlar...
  • Ladrengildes ,söylediklerinize katılıyorum fakat Nuran hanım da , bende kullanıcının tüm hesap isimlerini yazdık ..En azından tespit edilmiş ,kasıtlı olan bu kullanıcı için bir çözüm bulunabilinir ,Nuran hanımın da dediği üzere..
    Ben bu tespit edilmiş kişinin ya şu an aktif bir yorumcu olduğunu ( kasıtlı olarak ,puanımızı düşürmek için bunu yaptığını) bir kişinin bizim tespit ettiğimiz 5 ayrı hesabı var ve hepsinden ayrı ayrı özellikle başarı oranı yüksek olan falcılara fal gönderip ,düşük yıldız veriyor ????
    Ya da yaptığı bir yanlıştan dolayı ,site tarafından hesabı kapatılan biri yapıyor.....
    Yönetim çare bulmalı bir şekilde ....Ya da bu konu üzerine tüm aktif falcıların ortak fikri alınarak biz bir çözüm üretmeliyiz..tespit edilemeyecek olanlar ı geçelim,hazır da tespit ettiğimiz 5 ayrı hesaptan fal gönderip hakarete varacak düzeyde yorum yapan kişiyi engellesinler ..en azından bunu yapabilirler diye umuyorum..
  • Şuan yönetimle konuşuruyoruz ben bütün ispatları herşeyi attım... Kişinin bulunması için gerekli çalışmalar yapılmaya başlanmış... Kısa zamanda bulunur..İp adresileri v.b şeyler ellerinde...
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .