DİKKAT!!

Değerli Falcı Arkadaşlarım.
akgunferide adlı kullanıcıya sakın fal bakmayın! 10-11 dakikalık bir ses kaydı attım,bütün sorularını cevapladım ve emeğime enerjimi hiçe sayarak 1 yıldız verdi!! Puan düşürmek için yaptıkları bariz belli!!

Yorumlar

• Ah keşke bir iki saat önce görseydim bu yorumu. Aynı kişinin aynı muammelesine uğradım. Gerçeği değil de istediğini duymak isteyen bir tip olduğunu sandım da iade ettim. Hiç beğenmedim diyip 1 yıldız vermiş onca emeğime. Nedenini sordum 2 saat geçti hala yazmamıştı. Kesinlikle puan düşürmek için yapılmış. Kendini Sevda ismiyle tanıttı
  • Melikeciğim şartlı fal baktıracaktım normalde ama hakkım dolduğu için şartlı fal baktıramadım.. 10-11 dakika boyunca konuştum inanır mısın? Kesinlikle ücretsiz fal baktırmak isteyen birilerinin yaptığı bir şey bu.. Bana da ayrıca nurcan diye birini sordu, başkalarına deniz, selma vs. gibi isimler yazmış..
  • August 10 düzenlendi
    Gerçekten emeklerimize yazık.. Bu arada bana akgunferide değil akgulferide ismi ile gelmiş. Ayrıca Aysfer adlı kullanıcıya da fal bakmayın. Gönderir göndermez nedensizce 1 yıldızla dönüş yapıyor. Sonrasında gördüğüm üzere birçok falcıdan 1 yıldız almış.
  • Evet canım ben de akgul yerine akgun yazdım yanlışlıkla.. böylelerine şartlı fal bakmak lazım..
  • Filizgibi34 adlı kullanıcıya da dikkat edin hep 1yildiz vermiş falcı arkadaşlarım zaten
  • Aynı durumu yaşadığım kişi: nevinsam
    Sadece kendi duymak istedikleri pohpohlanmak için gelen biri.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .