Fal bakılmaması gereken kişiler.

Arkadaşlar bu başlık altında iyi yorum yaptığınız halde bile bile düşük yıldız veren kişilerin isimlerini yazalım.. Yorum yapmayalım sadece isim yazalım...

gulansu adlı kullanıcı 5 yıldızı var ama iade hakkı dolu iade edilmiyor dikkat edin.
«1

Yorumlar

• Diğer başlıklarda topladığım bilgilere göre...

Elizabeth
    selinaltınay
    akgunferide
    sevimli___123
    muhammed06
    kalp06000
    blue1406
    akın716
    Tt123
    28hazal
  • Nisannisan0103
  • Ozgedmr kişisine aslaaaa aslaaa fal bakmamanızı öneririm. Gece 4 te ısrarla falına baktım beni 2 saat tuttu. Sürekli duvarima yazdı 20 tane soru sordu ve ben sabah haliyle geç uyandım ve duvarima çirkin yazılar yazarak beni madur etti. Geri iade ettim ama emeğimi asla helal etmiyorum. Bazı açıdan karşısındaki erkekten beklenti halindeydi ve bana akıl almaz şeyler söylemiş yazmış. Ben utandım resmen. Bu kişiye fal bakmamanizi öneririm. Beni fal bakmaktan soğuttu
  • sekerimsekee kullanıcısı ağır ithamlarda bulunup iade isteyip hakaret etti bana. Baktım ve 1 yıldız almış. Keske bakmadan önce dikkat etseydim :(
  • Sekerimseke
  • Arkadaşlar konu açtım ama inşallah herkes okumuştur. Okumamış olanlar için bir de buraya yazıyorum. Birisi kullanıcı adım ve profil fotoğrafımı çalarak kendisine üye hesabı açıyor. Ben bu kişiye asla bakım yapmam yani beni üzemez, açıkçası varlığı umurumda bile değil hayran sayımı yükseltiyor farkında olmadan fakat benim itibarımı zedelemek için sizlere musallat olabilir. Benim gibi görünen birisi bakım için gelirse? Bakım yapmayın , ben değilim, asla hiç bir şekilde hiç bir yerde hiç hesabım yok yani asla o sorumluluğu kabul etmem bilginiz olsun . İnşallah kimse zarar görmez ve görmemiştir.
    Sevgilerimle .
  • Ben bu başlığı okudum ve eğer bana gelirse yaptığının nasıl haksız ve ahlaksızca birsey olduğunu söyleyeceğim????
  • Çok teşekkür ederim duyarlılığınız için sevgili Demet , kendisi benim 30 a yakın sahte hesabımı açtı, hala açıyor . Benim umurumda değil ,taklitler aslını yaşatır derler ama size zarar gelmesini asla istemem, dikkatli olun lütfen.
  • bu aralar çoğaldılar dikkat edelim arkadaşlar.
  • Screenshot_20211217-192317_Tellwe Teller
    Merhabalar kişi yine gelmiş çingene092 ismiyle
  • Kişinin bir çok hesabı var sevgili Demet , ben gerekli ikazları alenen görülecek şekilde herkese yaptım ama hala forumu keşfedemeyen yahut keşfedip yine de bu taklitçiye bakım yapan varsada ? Artık kendileri bilecek . İnşallah kimsenin zarar görmemesi dileğiyle. Çok teşekkür ederim size.
  • Evet şimdi bir hesabini daha gördüm İnşallah telwe ekibi bu duruma kalıcı bir çözüm bulur. Kendi başıma gelsin asla istemem:( estağfurullah ben teşekkür ederim ???? ben arkadaşın farkına gideyim de iki kelime diyeceklerim var
  • Lütfen kendinizi riske atmayın sevgili Demet değmez inanın . Bu komik insan buradaki bir falcı müsveddesi ile ortak iş yapıyor yani maksatlı kötülük peşindeler ve bunları sizler gibi okuyorlar bu yorumları , zaten ahlaksızlık olduğunun bilincindeler . O nedenle tadınız kaçmasın . İnşallah tellwe ekibi bu konuya kalıcı bir çözüm bulacak.
  • Nasıl yüce gönüllü ve nasıl da iyi niyetlisiniz Bende zaten tek başına birinin yapacağına asla inanmıyorum:( Allah görüyor ama herkes kendi kalbinin ekmegini yermiş.
    Allah razı olsun sizden. Allah ilminizi arttırsın hayırlı bol bereketleriniz olsun insallah. Telwe ekibine de sevgiler selamlar
  • Estağfurullah sevgili Demet o sizin yüce gönüllülüğünüz ve teveccühünüz. Size ne kadar teşekkür etsem azdır desteklerinizden ve hakkaniyetli dik duruşunuzdan ötürü , Allah sizden de razı olsun. İnşallah sizin de işinizi bol, bahtınızı açık ,ilminizi bol etsin. Sevgiler, selamlarla ,iyi akşamlar dilerim.
  • January 6 düzenlendi
    Arkadaşlar merhabalar ve sayın tellwe ailesi
    Ben buraya girdigim ve burada çalışmaya başladığım ilk günlerden beri gerçekten bir kullanıcının çok fazla baskısı altında kaldım.
    Gerçekten bazı problemleri var Onu anlıyorum ama. Beni saatlerce canlı falda tutmak istiyor.
    Hatta 3 saate yakın konuştuğumda oluyor.
    İlk başlarda bilmiyordum ama beşyıldız verip kötü yorum yazıp iade edemeyeceğimi biliyordum.
    Ben buradan ayrılmak istemiyorum ama gerçekten bu bayan sebep olacak.
    Asla ekmek yediğim çalıştığım yere hainlik etmek istemem.
    Ama bu kişiyi size önemle bildirmek istiyorum.
    Sultancan8. Lütfen bu kişiye dikkat edin.
    Resmen burada aylardır esir aldı beni.
    Ben bir kullanıcıyı kara listeye almıştım daha önce.
    Ama o bana fal attığında sürekli durumum meşgul olarak görünüyordu.
    Şimdiye kadar kara listeye alamamıştım bu yüzden SultanCan8 kullanıcısını.ama bugün aldım.
    Sadece söylemek istediğim SultanCan8 e çok dikkat edin
    Psikolojik açıdan beni gerçekten çöküşe uğrattı.
    Aynı durumdan muzdarip olmanızı istemem
  • CANNAZLI diye birisi var diğer arkadaşlardan 1 puan almış dikkat etmeden falını yorumlamış bulundum olumlu yorumlarıma rağmen hakaret etti zorla fal iade talebinde bulundu dikkat edersiniz arkadaşlar.
  • Hakaret ve kötü söz içeren yorumları destek masasına bildirebilirsiniz.
  • Kediiseveer şu anki kullanıcı adı bu fakat sürekli değiştiriyor. Kesinlikle falına bakmanızı tavsiye etmem sürekli yeni hesap açıp fal gönderen bir kişi dikkat edin.
  • sevimli___123
  • dandanakan59
  • Sezgiselkuvvet
  • Sasasasasa1111
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .