Falcıların dikkatine

Sevgili site yönetimi ve sevgili arkadaşlarım ,bu mesajı sizleri bilgilendirmek ve uyarmak için yazıyorum. Sitede benim profil fotoğrafımı ve birebir adımı kullanan bir üye var. İsmini "Yesilcingene_" yapmış. Bu üye asla ben değilim , ne burada ne de başka hiç bir yerde ne kullanıcı ne de falcı hesabım yoktur. Bir insanın bilgilerini kullanmanın iyi niyetli olacağını sanmıyorum. Tavsiyem ona bakım yapmamanız yönünde olur çünkü bilgilerimi kullanarak beni zor duruma sokmak isteyen birisi muhtemelen , düşük puan verip emeğinizi gasp edebilir. Site yönetimine hesabın kapatılması için ulaştım, bilgilendirme yaptım. O yüzden sorumluluk kabul etmiyorum , umarım kimse yara almadan konu neticeye ulaşır.

Yorumlar

• Yesilcingene_ isimli üye hesabı kapatılmıştır.
  • Çok teşekkür ederim .
  • Arkadaşlar yine hesap açılmış bu kişi tarafından bilgilerim ile lütfen dikkatli olun.
  • Site yönetimi yardımı ile kişinin hesap ismi " Poyraz86" olarak değiştirilmiştir ancak niyet belli , lütfen kendinizi koruyun asla hiçbir şekilde bu sitede ya da başka bir sitede
    orijinal bakımcı hesabım dışında kullanıcı/ bakımcı olmayacağım, bilgilerimin usulsüz kullanımı vesileyle sorumluluk kabul edemeyeceğim bilginize sunarım.
  • Yeşilçingene merhaba forumdaki paylaşımını yeni okudum. Promosyon tarot yollamış bende promosyonlara baktığım için tek kart tarot okuması yapmıştım. Yaşını 40, yengeç burcu ve ilişkisi yok olarak belirtmiş. Fakat puanlama yapmamıştı. Bende fotoğrafına bakarak sen olduğunu düşündüm. Kusura bakmayasın lütfen.
  • December 2021 düzenlendi
    Estağfurullah sevgili Akay35 bu sizin kusurunuz değil , kafası tuhaf çalışan bir insanın kusuru. en azından okuyup görmüşsünüz , inşallah bir zararı olmaz şahsınıza. Size benmiş gibi verdiği bilgiler baştan sona sahte yani yaşı ,burcu vs benimle ilgili değil . Lütfen herkes dikkatli olsun ,bu kişi asla ben değil.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .