Canlı Falda Süre Sıkıntısı

2»

Yorumlar

• February 2022 düzenlendi
    Ben söylesem bile kullanıcı kapatmak istemiyor demek ki bana gelen kullanıcılarda var bir sorun. İnşallah ileriki dönemlerde yeni güncellemelerde sure kısıtlaması gelme dileğim ile herkese kolay gelsin cevapları için çok teşekkür ediyorum ❤️
  • Umarım kısa süre içerisinde çözülür gerçekten 40 dakikadan sonra verimsiz oluyor. Neyse ki benim en fazla 1 saat duran kişiler oldu onun dışında çok şükür ki hiç 2-3 saatlik gelen olmadı. Umarım halledebilirsiniz demet hanım :(
  • Gamzeli Hanımcığım Çok teşekkür ediyorum duvardaki desteğiniz için ♥️ İnanın ben 3 saat bile kalmak isteyen kullanıcılardan nasıl desem çok yoruldum Aslında sistem içinde bu kötü bir durum çünkü insanlar tüm istediklerini alıp sonra arkasına dönüp bir ay gelmiyorlar. İnşallah bu duruma çabuk ve ivedi ile bir çözüm bulunur. Bir saatten sonrası için o kadar zorluyorlar ki ve puan düşmemesi açısından bazen boyun eğmek zorunda kalıyorum inanın bu durum beni çok fazlasıyla yoruyor. Ama bundan sonra falın başında süremiz 40 dakika diye uyanacağım mecburen. E erkeği telve ekibi bu yorumu okuyorsa onlardan rica ediyorum lütfen bir süre kısıtlaması gelsin artık ???? hem sisteme hemde bize büyük bir iyilik olur
  • ❤️rica ederim tabii kısıtlama gelse daha iyi olur örnek 40dakikada hemen sistem tarafından karşılıklı bildirim ile kapanabilir dediğiniz gibi bazen belirttiğimizde süre bitti veya süremiz doldu uyarı alıyoruz diye alınan kızan danışanlarda olabiliyor dediğiniz gibi süre uzadıkça verimde azalıyor.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .