Falcı Ödemeleri

November 2017 düzenlendi kategorisi Bilgilendirme
Falcılara yapılan ödemeler hakkında genel bilgiyi aşağıdan alabilirsiniz:
1- Falcı ödemeleri aylık olarak gönderilmektedir. Bir ay içinde baktığınız falların ücretleri takip eden ayın ilk 15 günü içerisinde hesabınıza gönderilir.Genelliklede 15 inde yatırılır. Eğer 15 i hafta sonuna geliyorsa ödeme ilk mesai gününde hesabınızda olacaktır. Ödemeler toplu olur. Kişisel olarak ayrı günlerde ücret alma talebiniz olursa yerine getiremeyiz.
2- Ödeme alabilmeniz için kazançlarınızın 50 Lira ve üzerinde olması gerekir. Eğer bir ay içerisinde 50 Lirayı geçemezseniz, 50 Lirayı geçtiğiniz ayı takip eden ay başında ücretiniz hesabınıza gönderilir.
Havale ücreti de hesabınızdan düşülmez, site tarafından karşılanır; ödeme için alt limit konulmasının temel sebeplerinden biri de budur.
3- Ödemeler banka hesabınıza yapılır. Profilinizde hesap sahibinin adı soyadı, cep telefonu ve IBAN bilgilerini eksiksiz girmiş olmalısınız. IBAN Bilgileri kısmına hesap numaranızı değil, IBAN numaranızı yazınız, banka ve hesap sahibinin ismini eklemeyi unutmayınız. Bu bilgilerden biri eksik olursa ödemeniz yapılamaz.
Hesaba ödeme yapıldığı zaman bir bildirim yapmıyoruz. İlgili ayın 15'i akşamı kontrol edebilirsiniz.
4- Tüm falcılara baktıkları ücretli falların % 30 'u ödenir.
5- Neden % 30 alıyorsunuz? Çünkü verebildiğimiz en iyi rakam bu. İlk aklınıza gelebileceği gibi kalan % 70 bizim cebimize direk girmiyor.
Kalan % 70 in %18 i KDV, %25 i Operator-Yayıncı Komisyonu, % 10 Stopaj (size yapılan ödemeler karşılığı ödenen vergi), % 17 di de Gelir vergisi için ayrılmaktadır. Neredeyse %100'ü harcanıyor yani. Kredi satışlarındaki komisyondan artanlar bize kalıyor sadece. Tabi kredi kartı ve Paypal ı tercih ederlerse, ki Paypal kapalı şu an , çoğunluk Apple ve Google ödemeye dönerse zarar bile edebiliriz. Çünkü onların oranı %30.

Ayrıca operatörler üyelerden kazandıklarımızı hemen hesabımıza geçmiyorlar. Operatörlerde 2 yıl öncesinden alacaklarımız bile bulunuyor. Minimum 60 gün vade ile ödüyorlar ve ayın ilk haftasının sonunda ödendiği için bizlerde gerekli işlem ve kontrollerle ayın 15 inde size ödüyoruz.
Verebildiğimiz en iyi oran bu. Vergiler ve komisyonlar düşmeden de daha iyisini verebilme şansımız bulunmuyor.
Hepimize bol ve hayırlı kazançlar dileriz...
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .