Yorumcu sayfasındaki Facebook linkleri

August 2011 düzenlendi kategorisi Falcılar
Sevgili yorumcular,

Sayfalardaki Facebook linklerinden falcılara ulaşan kullanıcılardan bununla ilgili olumsuz geri dönüşler alıyorduk, ancak son zamanlarda bu durum oldukça arttı. Oradaki linklerin amacı falcı ile kullanıcıyı ortak bir platformda birleştirmekti, ancak geri bildirimlerden anladığımız kadarıyla bu durum amacından sapmış vaziyette.

Dolayısı ile, 27 Ağustos Cumartesi gününe kadar tüm falcıların profillerindeki Facebook linklerini temizlemesini rica ediyoruz, temizlenmeyen linkler site yönetimi tarafından temizlenecektir.

Yorumlar

• NE TÜR BİR ŞİKAYET ALABİLİRSİNİZKİ EE SAYFAMISDAKI YORUM UC MESAJLA KISITLI ULASMAK ISTEYEN NASIL ULASACAK BİZLERE YADA BEN TAKIBINI NASIL YAPACAGIM SADECE FAL BAKIP BITIRMIYORUMKI SIZDE FARKINDASINIZDIR... HEP GERI DOSNU OLUYOR VE TEKRAR TEKRAR GONDERILIYOR AMA SIMDI FACE ADRESI OLMADAN NE SEKIL ILETISIME GECERIM SIZCE 
  • August 2011 düzenlendi
    Yönlendirilen adreslerden hesaplara para yatırma istekleri kredi kartı bilgisi istemeleri oldu. Kullanıcılar bunları bizim yaptığımızı yada bilgimiz dahilinde olduğunu sanıyor. Kontrolümüz dışındaki bu tür yazışmalar ciddi zararlar veriyor. Profilinizden ve mesaj bölümünden iletişim kurabilirsiniz. Tellwe içi mesaj sistemi kurabiliriz ama bir takım açmazlar var. Konuyu çözmemiz gerektiğini biliyoruz. Müsait ortamı oluşturduğumuzda gerekeni yapacağız.
  • hmm tmm haklısınız o konuda mesaj sıstemı olması mantıklı en asından konusmalar bılgınız dahılınde olur ve bısde ıletısıme gecebılırız yada sohbet odasına kullanıcılarda gırebılcekdı ole bır seyde olabılır tmm kaldırıyorum bende ıyı calısmlar
  • bırde ben cogu kısıye faceden konusarak takıbını yapıyorum soru sorabılıyorum ara ara ılgılenınce hemen yollarsam bakabılırmısın felan oluyorlar  o sekılde alıyorum bazen tarot ları sonra oylama ve yorum yapmadıklarında ve bana ulasdıklarında oylamalrını ve yorumlarını yazmalrını yıne aynı sekılde rıca edebılıyorum ... o sebeden sıkıntı yasıyabılırım ve dolayısıyla sızde umarım bır an once ıletısıme gecebılcegımıs mesaj sıstemı yer alır
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .