promosyon fal

August 2013 düzenlendi kategorisi Genel
promosyon fal hakkının kaldırılması gerektiğini düşünüyorum,çünkü bazı kişiler farklı rumuzlar ve adlarla bir fincanı 4 rumuzla yollayıp bizlerin zamanını alabiliyor ben şahsım adına promosyon fal kısmının artık olmamasından yanayımmm

Yorumlar

• vadivatana kesinlikle katılıyorum. ayrıca iade hakkındaki sayı sınırlamasınında kaldırılması gerektiğini düşünüyorum.çünkü bu iki uygulamada falcının motivasyonunu düşürüyor.
  • artı birde fal kredi iade hakkında bu konuda bazı kötü fikirli üyeler tarafından alışkanlık haline geldi 1 yerine bir çok fal baktırmak isteyen uyanık üyeler var....
  • Promosyon fal kalkamaz çünkü yeni gelen falcıları bu fallarla değerlendirip aktif ediyoruz.
    Bu sayede böyle zor bi konuda yönetimi meşgul etmek yerine gerçek kullanıcı görüşleri ile otomatik bir sistem sağlamış oluyoruz.
  • İade limitide 2. Bu bir hak değil. İade etmeye bilirisiniz. Kulanıcı ille iade isterim derse üyeliğini kapatarak son bir iade yapabileceğimizi söylüyoruz. Alışkanlık haline getirenleri kısmen engelledik. Bu tür kişiler hep olacak. Oylarınız o nedenle çok önemli.
  • peki bu promosyon bekleyen fallar havuzunu vip+ yani vip plusların görmesini engelleyebilirmisiniz? bana yada diğer falcı arkadaşlarıma kasıtlı olarak 1 puan verene bende 1 puan veriyorum ama benim enerjim motivasyonum düştükten sonra fal bakasım gelmiyor,bir kişi bir çok rumuz hesap açıp ücretli fal yolluyor ve kasıtlı olarak düşük puan veriyorlar bu artı boşa zaman ve emek kaybı......
  • promosyon fallar yeni falcılara görünsün vip+ lara görünmesin kısaca....
  • Promosyon fallara bir kısıt daha getirmeyi düşünüyoruz ama Vp+ ların promosyon fal bakmaları neyi engelleyecek tam anlamadık. Zaten isterse promosyon bakabilir. Falcılar promosyonu online görünmek ve daha önce fal baktığı birine tekrar ulaşmak için kullanıyor.
  • sevgili tellwecrew zaman geliyor fal havuzundan alıp fal bakıyorum ama 1 kişi 4-5 rumuzla aynı fincanı yollamış olarak gördüğümde anlam veremiyorum yoksa ücretli yada promosyon olması önemli değil ama gelipte duvarıma promosyon falıma bakarmısınız diye yazılınca tuhaf bir durum oluyor....bizler promosyon fallar sayesinde vip olduk vip+olduk ama en azından vip+ falcılara görünmezse daha iyi olur kanısındayım çünkü alışkanlık haline getiriliyor eee az yada çok kazanmak için buradayız.....
  • Vip+ ların promosyon bakmasını engellemek bizimde işimize gelir ama siteye tekrar gelen Vip+lar promosyon bakara geldiklerini duyurmak istiyorlar. Gerçi artık duvar uygulamamız var bu işi kısmen görürebilir. Bunu düşüneceğiz.
  • sevgili tellwecrew ben vip+ falcı olarak promosyon fallar havuzunu görmek istemiyorum sonra dayanamayıp insanlık edip promosyon fal bakıyorum ama sonucu tamamen hakkım yeniliyor....
  • Şöyle olabilir.
    Vipler promosyon fal baktıklarında oy verme kısmını kaldırabiliriz.
    Sadece Vip ve Vip+ lara tanıtım amaçlı oy kullanılmayan promosyon fal bakma hakkı verebiliriz. Oy veremez ama falla ilgili mesaj yazabilir. Kötü yazılan mesajları silme hakkı alabilirmisiniz? Bunada yönetim karar verir.
  • yani baktığımız promosyon fala üye puan veremeyecek ama mesaj yazacak? peki fal yorumunu beğendiğini sadece yazdığı mesajdan mı anlayacaz? eğer doğru anlamışsam bence sorum olmaz ama yinede ben promosyon bakmamaya çalışıyorum....
  • September 2013 düzenlendi
    Oy veremeyecek ama mesaj bırakabilecek. Mesajında beğendiğini ve beğenmediğini dile getirecek. Bu mesajları silebilecekmisiniz. Yönetim karar verecek. Tabi böyle bir uygulamayı yapalım derlerse olabilecekler bunlar.
  • Olabilir aslında...
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .