Yıldızname

October 2011 düzenlendi kategorisi Tellwe
Yıldızname falı hakkındaki görüşlerinizi bu başlıkta paylaşabilirsiniz. Tasarlayacağımız Yıldızname falında sizin için en uygun ve kullanışlı sistemi kullanmak isteriz, bu sebeple önerileriniz önemli.

Önerilerinizi bekliyoruz.

Yorumlar

• iyi akşamlar yıldızname için ilk önemli olan anne isimleridir ve kendi isimleridir
    burda genel bir yorum olması zor oldugu için örnek veriyorum kafasına takılan yada neolcagını merak ettigi
    sorusunu yazması için bir yer...ayrıca hem türkce hem arapça alfebe gerekiyor...çünki ebced hesabı yapılıcaktır ayrıca doğum tarihleride önemlidir...yıldızname 2çeşit 1cisi burç olarak yorumlanır yani bütün bunlar hesaplanır ve burcu ögrenilir...digeri ise kitaptan baklır aslında biraz karışıktır....o yüzden bence burç için isticek olanlar olursa ya burç yazsın yada burclar ve kitap diye 2.ye ayrın derim...kitap olanı secenler ek olarak onlar için önemli olan şeyi sorsunlar...umarım düzgün yazmışımdır anlaşılır yazmışımdır karışık olabilir yazılarım...bu benim fikrim ve önerim sadece....örnegin ben bakıyorum ama bunu soru halinde bakıyorum...hem zaman kaybım olmuyor hem birsürü şey yazmak zorunda kalmıyorsun..normalde genel bakalır çocuklugundan başlarsın bakmaya belli bir yaşa geldiginde duruyosun o yüzden zordur özellikle sanal ortamda bu şekil bakılması inanılmaz zor oldugu için böyle bir yöntem buldum ben....iyi tellweler....
  • Yıldıznameyi yakın bir zamanda açmayı planlıyoruz. Yorum ve fikirlerinizi bekliyoruz.
  • YIldızname falı açıldı bildiğiniz gibi. Eklemek istediğiniz bir detay var mıdır?
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .