Haftalık burç yorumu

December 2011 düzenlendi kategorisi Tellwe
Facebook sayfamızda yayınlanmak üzere sizlerden  burç yorumu almak istiyoruz.
Sizler tarafından yazılacak haftalık burç yorumlarını sizin isminizle duvarda yayınlayacağız. Emeğinize istinaden de 5 kredi verebiliriz. Bu krediyi dilediğiniz üye hesabına aktarıp fal baktırabilirsiniz. Hem sizin duvarda reklamınız olacak hemde biz müşteri memnuniyeti elde edeceğiz. Talep çok olursa sırayla yorumlarınızı koyarız veya başka bir formül buluruz.
Örnek bir yazıyı http://www.facebook.com/tellwefal/posts/217374485001299 linkten görebilirsiniz. Daha uzun istemiyoruz.

Değerlendirmeleriniz bekliyoruz...
«1

Yorumlar

• Niye kimse yazmıyor diyordum. Mesajlara kapalıymış başlık  :-S
    Artık açık düşüncelerinizi bekliyoruz.
  • Halen yazan olmamış:)Ben yazim dedim.Benim facem yok ama:(Ben hafta sonu buradan yazsam ve siz kopyala yapıştır yapsanız olur mu???Facebook adresi  almayı düşünmüyorum çünkü:)
  • Tamamdır. İlk haftanın burç yorumcusu sizsiniz Melis96..Yorumunuzu hafta sonu buraya bekliyoruz. 26 Aralık 52.. hafta yorumunu yazacaksınız. 
    Facebook hesabı açmanıza gerek yok. Biz sizin yerinize duvara koyacağız. Yazar olarak sizi göstereceğiz ve Tellwe deki sayfanızın linki paylaşacağız.
  • Peki.......Anlaştık:;)

• haftayada ben olayım mıı :)))
  • ben bize ulaşından mı yazcaz onu anlamdım yada form ma mı bu konudda aydınlatırsanız çünkü bende fecebokk hesabı almayı düşünmüyorum 
  • 1. hafta da umuttt yorumlarılarını yazacak diye not alıyoruz. Yorumları bu başlığa yapıştırabilirsiniz. Facebook a gerek yok. Hafta başlamadan. cumartesi veya pazar buraya yazarsınız.

• Bu arada 2012 de burçlarla ilgili genel bir yorumda yayınlayabiliriz. Onada bir talip bekliyoruz. Bütün yılı anlatacağı için daha kapsamlı olmalı diye düşünüyoruz.
  • Ben şimdiden başladım:)Koç bitti Boğa ya geçtim:)Atrık Cumayı Cumartesi ye bağlayan gece forumda yayınlarım.:)
  • tamam haftaya bende yazarım kolay gelsin melis96 
  • Teşşekür ederim Umut.Sana da kolay gelsin:)Bu gece forumda olacak yorumlarım)Biraz eğlenceli olacak benim ki;)Bu araad senin burcun ne???
  • akrep canım senin ki ne merakla bekliyorum yorumlarını 
  • Kova canım:)Birazdan yorumlarımı göndereceğim.Üç burç kaldı:)
  • KOÇ:Bugünlerde yaşadığınız sorunları bir kenara itme zamanı gelmiş.Geçmişi bırakıp gelecekle ilgili yeni atılımlarda bulunacaksınız.Olaylar karşısında fazla meraklı olmayıp,kendi sorunlarınızla ilgilenmenin vakti geldi de geçiyor..

BOĞA:Ne sen anlattıklarını anlaya biliyorsunne de karşındaki kişiler seni..Hataları karşı tarafa yükleyeceğine birazda kendinizi sorgulayınBeklediğiniz haberi yakın bir zamanda alacaksınız..

İKİZLER:Sevdiğiniz kişinin sizi araması çok yakınDüşündüğünüz uzun yola yakında adım atacaksınız.İş ve eğitimnle ilgili hedeflerinize yakında erişeceksiniz.hane değişikliği söz konusu olacak.

YENGEÇ:Aşk hayatınızda sevdiğiniz kişiyi üzüyorsunuz.Bu davranışın sevdiğin kişiyi senden uzaklaştırabilir.Biran önce harekete geçip,sevdiğinizin gönlünü alın...Unutmayın,bu sizin son şansınız...

ASLAN:Almak istediğiniz eşya'yı bugünlerde alacaksınız.Hedeflerine ulaşmak için çalışıp çabalıyorsunuz.Bu emekleriniz karşılıksız kalmayacak.Bekar aslanlara'da evlilik yolu gözüküyor...

BAŞAK:Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinçiniz var bazı yakınlarının da size katılması sevinçini arttıracak.Beklenmeyen olaylar karşınsında sakinliğinizi korumaya devam edeceksin..İkili ilişkilerde mutluluğu yakalayacaksınız...

TERAZİ:Alacağınız bir haber karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz..Sevgiliniz ile yaşanan tatsızlıklar belli bir süre ayrı kalmanıza neden olacakBugünler de bazı konularda gereksiz tepkiler vererek çevrenizde ki kişilerin sizin hakkınızda olumsuz konuşmalarına neden olacak...

AKREP:Para kazanmayı çok seviyorsunu.Yakınlarda size gelecek olan bir iş teklifi olacak.Bu iş sayesin de bir borçunuzu kapatacak ve rahat bir nefes alacaksınız.aşk hayatınızda da canlanma olacak...

YAY:Bu ara üzerinizde bir gerginlik söz konusu olacakİkili ilişkilerde alacağınız bazı kararlar sayesinde rahatlığa kavuşcaksınız..Bir aile yakınınız sizin ziyaretinizi bekliyor.Artık ertelemeyin ve biran önce yola çıkın..

OĞLAK:İşleriniz bu hafta itibari ile yoluna koyacaksınız..beklenmedik kayıplar yaşamışsınız ve bu kayıpları yeniden akzanmak için çok çalışıp çabalayacaksınız.Süpriz bir evlilik teklifi alabilirsiniz.....

KOVA::Uzak bir yolda yolunu gözleyen biri var.Şu sıraalr bu kişi ile aarn bozuk.yakında gelecek olan bir haberle süpriz bir karşılaşma yaşayacaksınız.İş bakımından da değişim olacak...

BALIK:::::Ani olaylar karşısında kendinizi güçüz hissedebilirsiniz.Evle ilgili hayelleriniz gerçekleşcek.Duyacağınız güzel bir haberlede yola çıkacaksınız ..Beklenen maddi yönde haber bir yakınızın desteği ile çözüme kavuşcak.

• Sağol Melis Pazar gecesi gireceğiz yorumlarını. 
  • Rica edem...İyi geceler.
  • çok güzel oılmuş meliis bayıldımm 
  • Teşekkür ederim saol Umut'cuğum;)
  • ikizler ve oğlak ama niye evlilik teklifi alabilirsiniz dedinki :))) neyse bunada şükür ya etseydi :))) harika olmuş ellerine sağlık :)
  • Bilmem ki Hator'cuğum.O an onlara böyle geçti içimden;)Senide bekleriz.Bence2012 yılının ikinci hafta yorumcusuda sen ol;)
  • Ben alırsam hep aşk üzerine olur bütün yorumlar :))) olmaz... :))
  • December 2011 düzenlendi
    2. haftanın yorumcusu olabilir miyim? *-*
    1. hafta da umuttt yorumlarılarını yazacak 
    2. hafta yorumcumuz Mindesa olacak. Kolay gelsin...
    Burç yorumlarının dışında 2012 ile ilgili yorumlarınızıda  kapsamlı bir şekilde bizle paylaşın onlarıda birer gün arayla duvarda yayınlayabiliriz. Yeni yıl değerlendirmeleriniz içinde 5 kredi verebiliriz....
  • KOÇ... mars ve güneşin birlikteliği büyük bir dinamizm kazandıracak iş ve aşkta büyük başarı biraz stresli olsanız da korkmayın 1-5 arası çok iyi ancak çevrnizden istemediğiniz bir konuyla karşılaşabilirsiniz yenilik var özellikle 5 den sonra detaylarda boğulmayın sağlığınıza iyi bakın stresten ve isten uzak durun bu arada aşkta sürpriz gelişmeler 2012 ilk haftası en güzel günler sizin için........                                                                                                                                                                                                                                         BOĞA... Ocak ayının ilk haftası iş ve kişisel konularda mutlu günler isteklerinizi yüksek sesle söylemeniz gerekiyor sorumluluklarınıza sahip çıkın yeni bir iş söz konusu ama birilerinin karşı duracağı bir iş ama yine de bu konum işlerin yolunda gittiğini gösterir ayın 4 den sonra sosyal hayatta yenilik düşüncelerinizi yayma fırsatı sosyal çevrede başarı romantizm dorukta son derece pozitif ve iletişim kolaylığı bazı geçmiş acı hatıralar canlanabilir hızlı kararlar vermeyin ikilem yaşayabilirsiniz hafta sonuna dikkat..........                                                                                                                                                                                                                                              İKİZLER... Ocak ayının ilk haftası geçmiş sorunlara çizgi çekeceksiniz değişik bir öneri sunulacak ay Kovada yeni kapılar açılacak uzun yol ayın bu konumu yenilik sunuyor yine merkür size mutlu bir kutlama sunacak ayın 4den sonra ay balıkta bazı kargaşalara sebebiyet verecek bir ortaklıkla ilgili kıskançlık duygularınızı törpüleyin sabırlı olun ve münakaşalara girmeyin yıldızınız parlak beğenileceksiniz ama yinede dikkatli olun ayın dokuzuna kadar ani kararlar vermeyin ......                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          YENGEÇ... özellikle bu yılın ilk günü verdiğiniz sözleri tutun manevi ve maddi konuları düşüneceksiniz elinizden geldiğince adım atın haftaya öle başlayın ay kovada bazı fırsatlar sunuyor maaşa zam veya miras gibi merkür kovada gizli kalmış bir konunun peşine düşeceksiniz kayıp bir olayı ve onunla ilgili maddi durumlar duyup üzüleceksiniz..........                                                                                                                                                                                                                      ASLAN... Ocak ayının 1-5 günlerinde hızlı kararlar alabilirsiniz bu kararlarına ailenizden bazı kişiler karşı çıkabilir doğru olduğunuza emin olduğunuz kararlarınızın arkasında durun ve ailenizi ikna etmeye çalışın evli aslanlar ocak ayının 5 den sonra şayet bir boşanma konunuz varsa karar vermeyin sağlıksız olacak yada ayrılık........                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           BAŞAK... Ocak ayının 1-4 arası akrabalarınızla güzel günler sizi bekliyor ocak ayının ilk haftası merkür kovada etrafınızdaki insanlarla ilgilenecek ve yenilik müjdeleyeckisiniz özellilkle evli başaklar bu hafta kalpleri fethedecek çocuklarınız varsa onlar için ilgi odağı olacaksınız.....                                                                                                                                                                                                                                                                                                    TERAZİi... ayın 3den sonra merkür kovada olumlu anlaşmalar tartışmalar ticari konularda özellikle duygusal kargaşa ve ailevi sorunlar gündemde olacak acil karar vermeyin açık görüşlü olun ve konuları tartın hiçbir konuda yalan söylemeyin bedeli çok ağır olabilir stresli günler işleriniz yoğun ilişkisi olan teraziler duygusal hayatta kargaşa karşı tarafın duyguları sizi şaşırtabilir...                                                                                                                                                                                                                                                            AKREP... Ocak ayının 1-6 arası tamamen tarafsız kalmanız gerekeçek dikkatli olun kargaşadan ve münakaşadan uzak durun ailevi sorunlar gündemde gizli anlaşmalar da gündemde dikkatli olun aile içi bazı davranışlara hayıflancaksınız biraz ferahlayacak aile içi sorunlara çareler bulacaksınız....                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    YAY... Ocak ayının ilk günleri güven ön planda  ve en güzel şeklilde kendinizi ifade edeceksiniz yepyeni kişilerle tanışıp hedeflerinizi belirleyeceksiniz ayın 3 den sonra aile içi tartışmalar bazı yaralayıcı sözler 6 sından itibaren bazı durumlar hafifliyor bazı hedefler gerçekleşecek olaylara sakinlikle yaklaşmak olumlu sonuçlar almanıza neden olcak.....                                                                                                                                                                                                                       OĞLAK...Sezgileriniz dorukta çünkü neptün burcunuzda ve ay tutulması aşk alanınızı tetiklediğinde varlığınızı bir kat daha zenginleştirecek bir aşkın kollarında kendinizi bulabilirsiniz merkür o sırada gerileyecek eski sevgiliniz veya eşiniz değişmiş bambaşka biri olarak karşınıza çıkabilir geçmişe dönüp bakmak anılarda yolculuk yapmak size yeniden heyecan verecek...........                                                                                                                                                                                          KOVA...ocak ayının ilk haftası Jüpiter etkisini gösteriyor mülk sahi olabilmeniz için karşınıza çeşitli fırsatlar çıkabilir kararsızlıklar ön planda ama genel anlamda bu hafta atacağınız adımlar geleceğe yönelik olacak iyi düşünüp her fırsatı iyi değerlendirin..........                                                                                                                                                                                                                                  BALIK...Merkür kariyer alanınızda geriliyor sorumluluklarınızı ve görevlerinizi yerine getirirken hata yapabilirsiniz yöneticilerinizle olmadık konularda anlaşmazlık yaşayabilirsiniz birbirinizi yanlış anlayarak tartışmaları büyütebilirsiniz dikkatli olun ve hayatın güzel yanlarını yanlarını bulmaya çalışın yeni yıla gergin bir haftayla başlamayın...
  • hafta sonu yoğun olabilirm o yüzden bu günden yazayım dedim umarım beğenirsiniz :))))
    Ellerine sağlık :)
  • teşekkür ederim :)
  • Çok hoş olmuş Umut'cuğum;)

• Umutttt burç yorumunu yayınladık. Kredini kullandırmak istediğin üyeyi bize ulaşından yazar mısın?
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .