Tellwe de sesli yorum

May 2012 düzenlendi kategorisi Tellwe
Ya lütfen sesli yoruma geçilsin diğer sitelerde bu var hakikatten herkesi mutlu etmek için fallarına bakıyorum olumlu sonuç alıyorum hep ama sol kolum tutmaz oldu bize bu kolaylığı yapun lütfen.

Yorumlar

• Biz çok öncesinde hazırlamıştık ama öncelikli başka işler girince ve talep olmayınca unutuldu. Bir süre sonra yayına alabiliriz. Kaç kişi sesli yorum yapmak istiyor bu başlığın altına yazarsa iyi olur.
  • Haklısınız benim falcı arkadaşımda söylemişti öyle birşeyler ama herkes soru soruyor bir kereden yorumu yapsak daha iyi olur hem yazıyla anlatamadığımız zorlandığımız konular var.Şimdiden teşekkürler efendim :)
  • kesınlıkle haklısın.Sesli yorum daha yoğunluk hissettiriyor.
  • sesli fal yorumlarken sıkıntı oluyor yani tamam çok güzel bir sistem de kayıt yapılıyor olarak görünüyor ama falı göndermeden önce dinleyip öyle yollamam gerekiyor üye sıkıntı yaşamasın diye ama kaydetmemiş olarak çıkıyor ve bilgisayara formatta attım güncellemelerimide yaptık kullandığım cihazıda değiştirdim bu seferde ses uğultulu çıkıyor ...........................
  • Genel oalrak sistemde sorun yok ama daha elverişli kullanmanız için birkaç geliştirme yapmayı planlıyoruz.
    2 tür ses kaydı var. Birincisi bizim bas kaydet olan kısım. Bu flash tabanlı bir uygulama. O anda bilgisayarınız yoğun bir işlem yapmıyorsa rahatlıkla sesi bozmadan kaydediyor.
    2. si bilgisayarınıza kaydettiğiniz sesin aktarımı buda mikrofon ve kayıt sistemimizde ne kaydettiyseni aynını aktarıyor. Ses kalitesine göre birini seçebilirsiniz.
    Kayıt için bir mikrofonda alabilirsiniz.
  • ilgilenip yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim sorun çözüldü ;;) yalnız bilgisayarımdaki kaydı sisteme yüklemek istediğimde ise yüklenmiyor,ama sistemden direk kayıt yapıp yolluyorum.ayrıca birde kayıt esnasında durdurup devam etme seçeneği olsa mükemmel olacak sevgili tellwecrew... ;;)
  • Kayıt bölümünü geliştireceğiz. İş planımızda var ama birkaç ayı bulabilir.
  • umarım o kadar uzun sürmez geliştirmeniz çünkü itiraf edeyim sesli yorumda daha net yorum yapılıyor..... ;;)
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .