Oy değiştirme

September 2012 düzenlendi kategorisi Tellwe
Bize Ulaşına oy değişikliği yapmak isteyen birçok kişi başvuruyordu. Genelde de olumsuz verdiklerini olumlu yapmak isteyen kişiler bu başvuruyu yapıyordu. Çoğu zamanda yanlışlıkla olumsuz verdim diyorlardı. Bu nedenlerden ötürü yıldızlamaya geçerken oy değişikliğini açık bıraktık. Birkaç gün test edeceğiz. Pazartesi günü karar vereceğiz. Olumsuz yönde sistemi kullananlar çok olursa kapatacağız. Aklımıza daha iyi bir fikir gelinceye kadar en iyi fikrimiz bu...

Yorumlar

• Valla geçen gün falcılardan birisi bana bir nick yolladı falıma bakar mısın dedi.Bakarım dedim ve baktım.Hatta ilk önce tam oylama yaptı.Bir soru daha sordu cevapladım.Sonra bir baktım tam oy veren falcı tek oya düşürmüş.İnsanlar artık kendi oy oranları yüksek çıksın diye bizimkileri sahte hesaplarla düşük oy veriyorlar.Lütfen bu konudaki çalışmalarınızı uyarımı dikkate alarak yapınız.
  • mrb ben bu ay değiştirme durumundan şikayetçiyim.
    fal bakınımdan sonra tam oy veriyorlar sayfamızda soru soruyorlar istedikleri sekilde bir cvp duyamayınca oy değiştirilip düşüyor bu reva değil ki umut tacirliği yapamam sonuçta ama emeğime yazık değil mi baştan olumsuz verse yadırgamam ama olumsuza değiştirmekteki amacı anlamam mumkun degıl su kosulda bunun için bir alternatıf cozum dusunulurse cok ıyı olacak onca emege yazık motıvasyon dusuyor fal yorumlama ıstegı kalmıyor
  • Kullanıcıları 3 oy değişiklik hakkı ile sınırladık. Oy vermeyenlerin sorularını da cevaplamayın.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .