ENGELLEME SİTEMİ KURULMALI

May 2013 düzenlendi kategorisi Genel
Bakmak istemediğimiz kişilere engelleme sitemi kurulmalı bize o rumuzla yollayamaması için.Bakın tehlikeye giriyoruz.Sonra sağdan soldan tatsız sohbetler geliyor falcılar hakkında.Niçin çünkü falcıları başka isimler vererek deneme yapıyorlar.Benzer durumlarla aynı gün yada diğer gün başka isimler verilip yeni açılım yaptırılıyor.Her açılım aynı sonucu vermiyorki.Kartlar hep değişiyor.Sonra bana bunu demiştin diye durumlar çıkıyor ortaya.Bu tür istisnalar var kaideyi bozmayacak ama erkenden dur denilmesse iş çığrından çıkar.Engelleme sitemi kurarsanız polemiklerde yaşanmaz ozaman demezki niçin falıma bakmıyorsun illaki bakacaksın diye.Bakın çok zor anlar yaşıyoruz emin olun sizlerde anlayabilirsiniz bu tip durumlar karşısında yaşanıcak mahcubiyetleri.İade sebebi bile belirtemediğimiz anlar oluyor.Biliyorsun çünkü aynı kişi baktığın kişi ya rumuzunu farklı veriyor yada isimleri.Sonra başka yerlerde ben şunu şunu denedim diye konuşuluyor.

Yorumlar

• Karaliste uygulaması kuracağız ama kişileri tespit edip fal göndermeden önce kara listeye almayız nasıl becereceksiniz. Fal gönderildikten sonra engellemenizin yararı olmayacaktır.
  • biz çoğunu ayırt ediyoruz emin olun.şimdi buarada size birçok rumuz sayarım aynı kişi olduğuna dair ama siz artık nasıl uygun görürsünğz ozaman kurulduktan sonra tartışılır form ortamında.Kara liste derken biz sadece engelleme istiyoruz.yan o diğer falılara yine baktırsın bakanlar olacaktır mutlaka ama bakmak istemeyenleride sık boğaz ediyorlar diğer kişilere bakmakta bile gecikiliyor onlarla uğraşmaktan.Tamamen ortadan kaldırın yok edin diye bir önerim yok sadece engelleme sistemi.belki zamanla hatasını anlar bizde engelleme yaptığımız kişiyi açarız örneğin..
  • Mantıklı bir öneri olmuş samanalevi ama arkadaşım engellemeyi kaldırısak beli bir süre sonra adamlar şunuda diye bilir nasılsa kaldırıyorular bunlar biz bir süre rahat duralum soınradan yine hdaha fazla şekilde çoşarız olayına gire bilirler . Bunuda düşünmek lazım
  • ozaman yine engellerim :)ya ayak uydurmak çok zor nasıl olacak bilmiyorum.Kafalarda artık tarot gibi olaya çok yönlü bakıyor.İsteklerin ardı arkası yok istedikçe ister insanoğlu.Önemli olan fikir beyan etmek ortak noktayı bulmak zaten ondan sonra gereken yapılır yönetim tarafından.Sıkıntıları fikirleri söylemliyizki çare bulunsun.Oturarak tavuk bile altın yumurta çıkarmıyor.Fikirlerimiz çok önemli.Herkez belki farklı sorun yaşıyor susarak nasıl çözüm bulunabilir talep arz meselesi bu önce talep edeceksinki çözüm bulunsun değilmi ligt arkadaşım...
  • Karaliste iş listesine alındı birkaç hafta içinde bitmiş olacak. Yanlız kara liste nöbetci falcıda çalışsın mı bilemedik. Kodlama olarak çok fazla şeyi kontrol etmekten sistem aşırı yoruluyor. Deneyince karar vereceğiz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .