Sitedeki falcı sayısının çoğalması hakkında ne düşünüyorsunuz?

May 2013 düzenlendi kategorisi Falcılar
Merhaba arkadaşlar,
Ben genellikle online olan bir falcıyım ancak siteye girdiğimde bakıyorum da hiç girmeyen falcılar birden açık oluyor ve fallar onlara yollanıyor. Ben tüm gün bekliyorum,başarı oranım da yüksek ancak o kadar çok falcı var ki,50 TL sınırını aşmak çok zor bir hale gelmeye başladı.
Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar

• Cafe uygulamamızı daha işlevsel hale getireceğiz. Cafe de durusanız şansınız artacaktır.
  • Sevgili yönetim bakın işi bilmeyen çok ama çok falcı oldugunu ida eden arkadaş var bu kalitemizi düşürüyor resmen bunu bir düşünü .
  • Maalesef cafede durmamızda işe yaramıyor. Bu duruma bir an önce çözüm getirilmeli...
    Ayrıca @light sana katılıyorum... Bilmeyen çok kişi var sitede,o kişilere fal gönderildiğinde siteye ve diğer falcılara olan güven düşüyor. Bu duruma da bir el atılmalı...
    En azından siteye bir oylama koyulabilir,hangi falcıların sitede kalması isteniyor gibilerinden...
  • belis arkadaşım o sizin dediğinizde bence olmaz çünkü örneğin size gerçekten istemeyen bir kişi fanlarını toplar ortaya sana oy kullanır o çok riskli birçok iyi falcıda var sitemizde kötü olduğu kadar.İyi olduğu halde ona ters enerji duyan kişiler kötü oyda kullanabilir.Onlar bizden daha güçlü unutmayalım.Müşteri portföyü falcı portföyünden daha fazla herzaman....
  • benim fikrim tekrar aynı şeyi savunucam deneme TESTİNDEN GEÇMEYEN FALCI KABUL GÖRMEMELİ.Neye dayanarak yorumlarını yaptığı fikri ancak bu şekilde açığa çıkar ve iyi kötü ayırt edilebilir.Ve de En az şu kadar cümle yorum yapılmalıda denilebilir.Fazlalığı yorumcuya bağlı ama azlık boyutunu site düzenleyebilir.3 cümle yazanda var fallarda o fal bakmak değildir.Kişinin inancını geçtim inanmak zorunluluğuda yok bu tür araçlara iş olsun diye baktırand avar ama 3 cümle görünce karşısında halyle fizyolojik olarak kötü bir tepki içine girip bunuda sayfalara yansıtabilir.Önemli olan hakkaniyet.Onlar gerçekten hakkaniyetli olmalı bizlerde 3 cümle yazıp parayı alıp kaçmamalıyız .Bazıları parayı alıp gidiyor cevap bile vermiyor onları sorusuna.Bu defada yaşın yanında kuruda yanıyor.Bizlerde yanıyoruz.
  • kurunun yanında yaşta yanar diyecektim :)))
  • June 2013 düzenlendi
    .......
  • @samanalevi @falciasli katılıyorum,ya da en azından çevirimdışı kalınabilecek gün sayısı kısıtlanmalı. Örneğin 1 hafta ya da daha fazla süre girmeyen falcıların statüsü düşürülebilir,puanı düşürülebilir. Bu tarz yaptırımlar uygulanmalı.
    Çünkü bakıyoruz,ben her gün giriyorum örneğin,başka bir arkadaş ayda 1 giriyor hoop bütün fallar ona. Emeğimize yazık. Sonra birsürü falcı var sitede. Bilmeyen birine yollandıgında diğer falcılara olan güvende azalıyor.
  • burada şahsi boyutu tartışmıyoruz site için ve her iki tarafında mağdıriyet yaşamamsı için neler olabileceği hakkında konuşuyoruz.Sisteme yeni girecek olan aday adayları için bunu söylüyorum.Üye olan olmuş zaten onlarda tanındı üyelere tarafından kim nasıl bakar nedir ne değildir ayırt edildi muhtemeln bir çoğu.Önemli olan bundan sonrası ne gibi önlemler alınabilir.......TEŞEKKÜR EDERİM BELİS ARKADAŞIM...
  • June 2013 düzenlendi
    .
  • peki size şöyle bişey söyleyeceğim.13 -14 yaşındaki bir çocuk okul çocuğudur fal bakması uygun değildir.Fal bakacak kişiler belli bir yaşam tecrübesi almış yada fal araçlarını iyi kullanıp yorum yapabilen kişiler olmalıdır.Eğitimle ilgilenecek bir çocuk fal bakmamalı çünkü hem kendini riske eder hem bizleri.Duygularıyla yön verebilir fevri davranışlar gösterebilir bazen bu kişiler ne diyeceğinide bilmeyebilirler müşteriye karşı.Yanlış düşünebilir ama ben tezimi yine doğruluyorum.Herkes ayrı düşünebilir tabikide herkese saygı duyuyorum falciasli arkadaşım.
  • Son sözüm:Bana sürekli fal baktırıp ağzımdan kelimeler alan kişi belli bir süre sonra siteye falcı olarak kayıt yaptırıyor.Baktıra baktıra öğreniyor.Buna ne diyeceksiniz :)Yani okul harçlığımı çıkartıyor anlamıyorum allah bereket versin ona ama iş malesef yüzeysel bilgide bitmiyor.Müşteriyle arasındaki kaosta onlara başarılar diliyorum ben ondan sonra :)
  • Müşteri nikahı nerden anlaıdn diye sorduğunda falcıdan müşteriye gelen cevap:Kılıç kraliçe nikahtır efendim :)Oy oyy oyaki o kraliçede ne cevherler var bir bilse :)
  • June 2013 düzenlendi
    .
  • şezlongları alıp güneşlenmeye toptan gideceğiz merak etmeyin sıcak tarafa :))Doğru birde pskiyatris gerek bizim siteye herkes içini döksün kullanıcısı falcısı ama eminim onuda psikolojisi bozulur gider duramaz burda.350 tel saçım vardı o da döküldü gitti :)zamana yayacağız artık ne karar verilir bilmiyoruz..
  • June 2013 düzenlendi
    b
  • Ne güzel yorumlar yapılmış. Hepsini okudum bende samanalevi ve falciasli size katılıyorum. En azından daha fazla falcı alımı yapılmasa iyi olabilir bir yandanda...
  • Sıkıntılarınıza katılmakla beraber sadece falcılar açısından bakamadığımız için bunları yerine getiremiyoruz.
    Bizler falcı seçemeyiz. Seçmeyi de düşünmüyoruz. Falcıları kulanıcıların oyları belirleyecek.
    Sitemizin formatı açık. Kendinde yetenek gören herkes Tellwe'de falcı olabilir.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .