Müşteri forumu

December 2011 düzenlendi kategorisi Tellwe
Merhaba daha önceden belki bu anlamda bir istek yapılmıştır ama, müşterilerimizinde tartışma yapıp kendi aralarında konusabilecegi bir forum kısmı olsa iyi olabilir diye düsündüm sizlerin düsünceleri neler ? baska isteklerim de olacak onu daha önce acılmıs baslıklarda paylasacagım 

Yorumlar

• guzel bir dusunce, fakat musterilere bir forum acildiginda herkez birbiriyle sohbet etmek istiyecektir ozellerden mail adresler verilip falcilarin yorumlari kopyalanip dagilicaktir bence cok riskli birsey.

• Moderasyonunu yapamayacağımız için bizde sıcak bakmıyoruz.
  • bence kopyala yapıştır yapan falcıların teşhiri bakımından gayet güzel olabilir.
  • Müşteriler kopici falcıları fallara yaptıkları yorumlarla gösterebilirler. Bu tür şikayetlerin yeride bize ulaşın. 
  • aslında kopyala yapıştır yapan falcı arkadaşlar var malesef herkese aynı yorumu yazıp yollayan,ama cafede zaten herkes konuşup sohbet edebiliyor,biz falcılar olarak hatta ben kendim adıma sadece puanlama yapmayan falsever üyelere kızıyorum onun dışında ücretli yada ücretsiz fal bakmak benim için önemli değil.............ama inanıyorum ki bu işi hakkıyla emek vererek yapan çok falcı var sadece bu kopyalama yapan kişileri birde puanlama yapan kişileri anlamıyorum.....kötünün yanında iyide yanıyor..........
  • kopyala yapıştır yapan falcılarla puanlama yapmayan kişileri anlamıyorum diyecektim yazım hatası olmuş...
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .