Sesli Fal

January 2013 düzenlendi kategorisi Tellwe

Falcılar için kolaylaştırıcı bir yenilik!

Artık gelen falları sadece yazarak değil, konuşarak da yorumlayabilirsiniz.

Yorum ekranında “Yazılı Yorum” bölümünün solundaki Kayıt butonuna tıkladığınızda, çıkan ekranda ses kaydına izin verdikten sonra yorumunuzu 10 dakikaya kadar, konuşarak kaydedebilirsiniz. Ses kaydının yanı sıra yazılı yorum da gönderebilirsiniz. Yazılı yorumunuzda ses kaydı yolladığınızı lütfen belirtin, belirtmeniz falına baktığınız kişiye kolaylık sağlayacaktır. 

Yorumlar

• cok iyi gercekten tebrikler,elinize saglık.bizede kolaylık oldu bir yerde,....
  • 2 tane sesli yorumladım ama umarım dogru yollayabilmişimdir yazılı bölümede sesli diye yazdım,cidden büyük rahatlık oldu bu benim için cunku su falında hem bak hem duy hem yaz cok yoruyodu şimdi tam 10 dk bana yetiyoda,çok tesekkurler tellwe.
  • July 2012 düzenlendi
    Fallarınızı kontrol ettik sorun yok. İkiside gayet güzel kaydedilmiş. Falcı sayfalarını da yeniliyoruz. Bir süre sonra gönderdiğiniz falların listesinide görebileceksiniz. Kontrol için zaten göndermeden deneme yapıyorsunuzdur. Birde yorumladığınız fallar listesi olacak sonrasında oradanda kontrol edebilirsiniz...
  • sorun olmamasına sevindim acıkcası ama ebrulix adlı müşterim hiçbişey olmadıgını yazmıs acaba yanlıs bişeymi yaptım diye dusundum ama  bilemedim:S
  • sorun düzelmiş tesekkur ederim tekrar
  • Sistemde bir sorun yok ama internet geçmişi ve yeni bir uygulama oluşu nedeniyle zorkuklar oluyor. Falı dinleyemiyorum diyenler için bir link daha oluşturduk.
    Sesli fallarınızı dinleyeceğiniz örnek link şöyle:

bu linkte ABC-12345678 yazan yere sizin falınızdaki harf ve rakamları yazarsanız sesli falınızı dinleyebilirsiniz.
    Bu şekilde kontrol edip almadım diyen kişileride bilgilendirebilirsiniz. Bizde sistemimizi daha anlaşılır ve iyi yapmak için geliştirmeler yapmaya devam edeceğiz. Sabrınız ve katılımınız için teşekkürler...
  • Merhaba,

Sesli fal en azından kendi adıma yorumu hızlandırıyor. Yalnız sesli fal sırasında pause durumu yok. Bazen öksürmek gerekiyor, tlf veya kapı çalıyor. Eğer o sırada kaydı dondurabilsek çok daha iyi olacak. Varsa da ben bulamadım :(. Teşekkür ederim...
  • Ekibimize ilettik araştıracaklar konuyu...
  • merhabalar sesli yorumda sıkıntı var sesli yorum yapamıyorum lütfen daha öncede yaşadım bu sıkıntıyı ve belirtmek isterim benim ses sistemimde yada pc de bir sorunum yokk......
  • Bir sorun vardı hallettik.
  • August 2013 düzenlendi
    ilgi ve alakanıza çokk teşekkürler sağolun gerçekten başarılarınızın devamını diliyorummm..........
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .