Falcı Duvarı

May 2014 düzenlendi kategorisi Falcılar
Falcıların kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri için yeni bir uygulama ekliyoruz.
Facebook taki gibi bir duvar bölümü hazırladık. Bu hafta içinde test yayınına başlayacak kısa bir süre sonrada kullanıcılara açacağız.
Gelişmeleri bu başlıktan paylaşacağız...
«1

Yorumlar

• nasıl birşey acaba çok merak ettim..
  • Facebook takine çok benziyor duvar.
    Bu arada uygulama haftaya kaldı. Hazır duvarı yenilemeye başlamışken yorumlar ve profil sayfasınıda düzenleyeli istedik. Hepsi bir arada güncellenecek.
  • Facebooktakine benziyorsa güzel kullanışlı olur diye hissediyorum inşallah yakın zamanda kullanmaya başlarız.. ;;)
  • merhaba gunde neden bukadar cok promosyon fal geliyor bilmiyorum ama her actıgımda 30 tane 35 tane promosyon fal
  • promosyon fal ücretsiz olduğu için sürekli onu yolluyorlar canım..
  • Promosyon fallar size gönderilen değil. Genel promosyon havuzunu görüyorsunuz. Bunuda uygun bir başlıkta sorun lütfen. görmeniz için bir süre daha duracak bu yazı sonra kaldıracağız.
  • ben en çok yeni duvarımızı ne kullanmaya başlayacağız onu merak ediyorum...
  • Son kontroller yapılıyor önüzdeki hafta açıyoruz.
  • o halde temmuz sonu kullanmaya başlayacağız doğru inşallah.. ;;)
  • Duvar bitti yarın test yayınına açıyoruz...
  • Duvar çok mantıklı olmuş ancak eskiden sayfa açıldığı an hem profil ayzımız hem yorumlar görünüyordu. Bu daha mantıklıydı bence. Sayfamızı açan üyeler tek tek profile tıklamak zorunda. Aslında profil ve yorumlar birleşse, duvar olarak bir buton daha kalıp aynı şekilde olsa daha güzel olurdu. Duvarımızda yayınladığımız şeylerde tıpkı face deki güncellemeler gibi üyelere güncelleme olarak gitse. Çok daha kullanışlı ve güzel olurdu bence
  • Duvar, Yorumlar ve Profil alanımız test yayınına başladıl. Hayırlı olsun...

Geliştirmelerle ilgilide birkaç bilgi verelim.
    Profiliniz 3 bölümden oluşuyor. Bir üye sayfanıza girdiğinde sizin tercih ettiğiniz taraftan başlayacak. Yani siz giriş sayfanızı profiniz veya duvarınız olarak belirleyebileceksiniz. Bir süre sonra bu seçeneği size vereceğiz.

Bazı falcılar çok uzun profil yazıları yazıyorlar ve orada çeşitli animasyonlar kullanıyorlar o nedenle profili başka bir bölüme aldık. İsterseniz giriş sayfanızı profiniz yapıp duvarı hiç yayına açmabilirsiniz diyede düşündük.

Tabi en çok korktuğumuz duvarınızdan sürekli size ulaşmaya çalışmaları. İlk başlarda bu kişiler çok olacak ama zamanla kara listeye alına alına azalacak.

Tüm bunları kendinizi daha iyi iafede edebilmeniz için yapıyoruz.

Fikir ve öenerileriniz bize güc verecektir.
  • İlerde falcıların duvarlarındaki akışların toplandığı genel Tellwe duvarıda olacak. Bu sayade aktif falcılar daha öne çıkabilecek ve kendilerini daha rahat tanıtabilecekler.
  • bence güzel olmuş emeğinize ellerinize sağlık..giriş sayfamızın hangisi olacağınıda seçebilecek kısa zaman sonra değil mi? ben beğendim....... ;;)
  • yeni duvar gerçekten cok hoş ellerinize sağlık.. yalnız ben falcıların kaç fala baktığı ile ilgili duvarda bir bilgi göremedim. bence bu sorun çözülmeli .diğer taraftan populer falcılar duvarında bir değişik olcagını söylemiştiniz bu duvar yenilenmesi ile ama hala bir yenilik yok, iki aydır sisteme girmeyen falcı basarısı %95 olan falcı populerler listesinde ne zaman olcak bu yenilik.?
  • Fal sayısını dün ekledik. Popüler falcı listesinide yönetime ileteceğiz.
  • evet bende bu duruma katılıyorum başarı oranı %90 ve üzeri olan falcıların popüler falcı bölümünde yer alması gerekiyor...
  • site icerisinde yeni oldugun konulara yeni adapte oluyorum ogrenicegim daha cok sey var sanırım :D
  • son katılanlar falcı listesiyle,en popülerler falcı listesinde hiç bir şekilde görünmüyorum
    ve falcılar listesi çok alakasız en kısa zamanda düzeltilmesini rica ediyorumm....
  • bu konu ile ilgili olarak bende sıkıntı çekiyorum. bir sekilde sıralama olmalı çünkü falcı sayısı cok fazla ,ve uzun suredir sistemde olmayan falcılar populer listesinde oldukça puanları düşük olanlarda var sitenin verimli kullanımı acısından gerekli..
  • çok doğru aynen sana katılıyorum sevgili kiraze12 muhakka bir düzenleme yapılmalı.....
  • Popüler falcılar isteğinizi iş listesi aldık.
    Sizdende ricamız aktif başlıkları farklı konularla bölmeyin. Lütfen yeni bir başlık açın.
  • Duvarınıza içerik girin lütfen. Bir süre sonra menüye bir Duvar bölümü eklemeyi düşünüyoruz. Böylece aktif olanlar daha öne çıkmış olacaklar.
  • duvarımıza zaten içerik girdik güzel şeyler paylaşıyoruz....sizlerde bakarsanız duvarlarımıza görürsünüz....
  • Duvarı genel menüye taşıdık.
  • evet çok daha iyi oldu çünkü diğer falcı arkadaşlarla beraber paylaşım yapmamız daha güzel oluyor
  • Falcı duvarında falcıları kötüleyen yazılar yayınlamayın. Falcılarla ilgili sorununuz varsa foruma yazın. Burada tartışalım. Biz bir aileyiz. Böyle olmazsak başarız olup silinip gideriz. "Kol kırılır yen içinde kalır" diye boşuna söylememiş atalarımız.
  • sevgili tellwecrew malesef bazı falcı arkadaşlar durduk yere duvara bir yazı yazıp ortamı geriyor yok ofisi olan niye gelip burada fal bakıyormuş diye bugün gerçekten çok gerildik böyle şeyler istemediğimizi bizlerde söyledik kendisine.......
  • Yasakcı site olmak istemiyoruz. Mantıklı düşünecek kadar yetişkin insanlarız. Gereksiz tartışmalara girmeden çözüm üretebiliriz.
  • işte gelin de bunu tartışmayı çıkaran falcı arkadaşımıza anlatın neyse bugün sakiniz.hep beraber kardeşçe ailece buradayız....
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .