Oylar ve ortalamalar

2»

Yorumlar

• ticarette rekabet vardır ama usulsüzce ve yanlı kasti yapılan rekabete hayır diyoruz :)
  • İade hakkı değil iade alma sınırı var. Bir kişi 2 den fazla iade alamaz dedik. Falcılar açısından düşünülünce haklı taraflarınız var ama kullanıcılar için öyle değil. Birçok falcı 4 yıldızı bile kabul etmedği için hemen iade yapıyor. Yizlerce fal baktıran ve bakacak kişileri bu şekilde fişlemek doğru değil. İade limitini dönemlere göre düzenlemek gibi bir düşüncemiz var umarız uygun bir çözüm bulacağız. Fİkirlerinizi paylaşmaya devam edin lütfen. Çözüm bulmakta bize yardımcı olacak....
  • September 2013 düzenlendi
    iade alma hakkı sınırı dolan üyeleri bizlere fal yolladıklarında görebilirsek daha olumlu olacaktır.....
  • BUnu tektek herkese söyledik. Bunu gösteremeyiz. Yüzlerce fal baktırmış ama 2 kişiye 4 yıldız vermiş diye iade almış kişileri aforoz etmiş olursunuz. Bu şekilde çok kişi var. Oylarınızı kullanarak iletişim sağlayın.
  • September 2013 düzenlendi
    Merhaba,
    Hangi işi yaparsak yapalım takdir edilmek hepimizi mutlu eder ve motivasyonumuzu arttırır.Bu konuya yazılan bütün yorumları,soruları,cevapları okudum ancak oylama konusunda hala bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum.Olumsuz bir oy aldığımda hemen ortalamam düşüyor ancak beş tane arka arkaya beş yıldız almama rağmen yüzdede yükselme adına tık yok.Beğen butonuna geçiş yaptık artık demişsiniz tamam güzelde olumsuz oy alınca neden ortalamamız düşmeye devam ediyor ? Yüzde bilmem kaç başarı oranı ibaresini komple kaldıralım,beğenen sayısına göre değerlendirelim o zaman.Yüzdeler iniyor ama çıkmıyor.Şahsen ben fal bakmadan önce fal baktırırken keşfettim tellwe yi.Ve falcıların başarı yüzdeleri seçimimde etkili oluyordu.Online olmadıgını bile bile %100 lük ya da %99 luk bir falcının yorumu için 2-3 gün beklediğimi bilirim.Sevgi ve selamlar.
  • Oylar bölümünü defalarca kontrol ettik ama sorun bulamadık. Sizlerin daha iyi görmesi için detay sayfası ve bildirimler yaptık. Hatta son 100 falı oylamaya sokarak daha gerçek başarıyı ön plana çıkardık. % oranı bu tür siteler için klasik bir gösterde. Şu kadar kişi beğenmiş şu kadar kişi beğenmemiş demek kullanıcıları ikna etmez diye düşünüyoruz. Fikirleriniz bizim için önemli lütfen paylaşmaya devam edin.
  • Merhabalar sevgili tellwecrew aynı sorunu bende yaşıyorum olumsuz puanda düşüyor fakat ardı ardına 5 puan alıyorum defalarca ama hiç artma yaşımıyorum.Bunu için puanlar düşük görünüyor.Çözemedim bir türlü ama çok sıkıntı oluyor ..
  • sn hydra uygulamalı bir şekilde denedim bunu.100den 99.2 düşmüştüm bir zamanlar ve ardından 100 adet fal baktım hepsi 5 olmak kaydı ile.Ve 100 falın ardından 100de 100e terfi ettim yine.Yani bu 100 falı bakarken 5 puanın dışında 3 yada 4 gibi puanlar alırsan yine 100de 100 olmassın budefada aritmetiğe göre 99.4 99.3 99.8 gibi konumlarda kalabilirsin.
  • o zaman ilk 100 den sonra 100 er 100 er gibi bişey ..
  • Sadece son 10 fal oranınızı belirliyor. 100 den sonrası değerlendirmeye girimiyor.
    Profildeki oy detaylarında sıralamanızı da görebilirsiniz.
  • Bu ilk 100 meselesi çok sinir ediyor insanı zaten. İlk 100 içersinde 50. sıralarda 1 yıldız var diyelim. O 1 yıldızı, ilk 100 oyun altına düşüreceksin ki oyun yükselsin. Yani bir 5 alıyorsunuz, 100. oyunuz olan 5, ilk 100'ün altına düşüyor. Haliyle o oy değişmiyor, ta ki düşük oyu ilk 100 altına atacak kadar fal bakana dek. :(
  • 1 tane olursa sorun yok. %100 başarılı olmakta insanları huzursuz eder. Tabi bundan beğenlerin iade aldıkları fikride çıkıyor. Tabi onca emekten sonra falcılar iade etmek istemiyorlar. İade limiti 2 bunu artırabiliriz ama iade isteyenlerin samimiyetini ortaya koyacak çözümleri arttırmamız gerekiyor.
  • 10 gün geçen fallarda oylama alanı çıkmayacak şekilde ayarladık.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .