Chatli fal bakım sistemi

January 2014 düzenlendi kategorisi Fallar
Webcam le fal bakım sistemimiz neredeyse bitti ama bu süreç içinde çoğu falcının webcam kullanmadaki tereddütlerini gördük.
Bu yüzden birde chatli bakım sistemi yapmaya karar verdik. Şu an chat bakım siteminin son kontroleri yapılıyor. Çok yakında deneme yayınında olacak.

Yorumlar

• January 2014 düzenlendi
    Sohbet (Chat) fal bakım sistemini yarın açıyoruz. Bi aksilik olmazsa :) . Hafta sonunu nöbette geçireceğiz ama olsun...
    Sistem şu şekilde çalışacak. Menünün üstünde nöbetci ol un yanında sohbet falı nı göreceksiniz. Bunu tıklayınca bir pencere açılacak. Önce Dk bazında istediğiniz ücreti girmeniz istenecek bunu girdikten sonra chat yayınınız profil sayfanızda başlayacak.
    Profil sayfanıza girenler size yazı yazabilecekleri bir chat alanı görecekler.
    Buraya yazdıkları sizin ekranınızdada çıkacak. İstediğiniz kadar chat yapabilirsiniz insanlarla yada hiç konuşmaz özel görüşmenin gelmesini beklersiniz. Herkese açık chatta sayfanıza giren herkes size yazabilir. Fal baktırmak isteyenler özel görüşmeye geçmelidir. Özel görüşme talebi gelince 10 sn içinde isteği kabul ederseniz sadece özel görüşme isteyen kişi ile birebir görüşmeye başlayacaksınız.
    Özel görüşmeye geçildiğinde kulanıcı size resim gönderebilecek. İsterse kahve falı fotosu veya el falı fotosu gönderebilir. Bu şekilde o kişinin fotoğrafla bakılan fallarına bakabilirsiniz.
    Sohbet ekranında birde kart alanı var ona bastığınızda yan tarafta tarot alanı açılıyor ve kart çekebiliyorsunuz. Bİr süre sonra buraya katina ve kelebek falınıda ekleyeceğiz başlangıç olarak tarot var sadece.
    Sistemi sizlerin ihtiyaçlarınızı dinleyerek geliştirmeye devam edeceğiz.
    Ücret dk bazlı ona göre hesaplayın. Ücreti hem falı açarken hemde profilinizdeki bakabileceğiniz fallar bölümünden ayarlayabilirsiniz.
    Webcam chat falıda aynı şekilde hazır birkaç düzenleme eksiği var. Yaklaşık 5 aydır bu sistem için çalışıyoruz. Eksikleri var ama daha fazla beklemek istemiyoruz çünkü sizin kullanımda karşılaşacağız ihtiyaçlara göre finalize etmek istiyoruz.
    Fikir ve önerileriniz bizim için çok önemli. Lütfen burdan veya bize ulaşında iletin. İletinki bir an önce en iyi şekilde kulanılır hale gelsin.
  • Yeni sistem harika olmuş. Emeğinize sağlık. Chat fal sayesinde üyeler ile karşılıklı olarak daha rahat ve seri iletişim kuracağımızı düşünüyorum. Sistemi kullanmayı denedim. Ancak bir şöyle bir sıkıntı var. gelen talebi görmemiz için sohbetin hep açık olması gerekiyor. başka bir fal bakarken ya da bilgisayarda farklı bir şey yaparken chat fal alt sekmeye düşüyor. böylece o anda üyeden gelen talebi göremiyorum. eğer bilgisayarımızda farklı bir şey yaparken de chat fal sekmesini küçültüp açık kalmasını sağlayabilirsek gelen talepleri kaçırmayız diye düşünüyorum.
  • January 2014 düzenlendi
    Teşekkür ederiz. Chat ekranı popup da açılıyor. Ekranınız biraz büyükse yan tarafta durabilir. Talep geldiğinde ses efektide olacak. Bir uyarı sesi duyacaksınız. Kısa bir süre içinde onuda ekleyeceğiz.

• April 2014 düzenlendi
    Yardım alanında nasıl çalıştığını gösteren bir video var oradan nasıl çalıştığına bakabilirsiniz. Youtube dab da seyeredebilirsiniz.
  • Bu arada tarot kartı seçme de sistemde. Popup dışarı açtığınızda görünüyor onu iç sayfaya almayı unutmuşuz. Hem kahve ve el falı gibi durumlar için resim gönderme hemde Tarot kartı seçerek fal bakma var. Haftasonuna 1 şubata yetiştirelim istedik Bazı eksiklerimiz var ve tabiki sizin kullanımda edindiğiniz ve aktardığınız tecrübeleriniz bizim için çok önemli. Son noktayı onlar koyacak. Ve tabi bu sistem webcamlede çalışıyor bunda kurtlarınızı dökün sırada o var :)
  • ben chat sisteminin pahalı olduğunu düşünüyorum şahsen sanırım hızlı yazabilen biri olmadığım için eminim benim gibi düşünenler de vardır
  • Hızınıza ve verimliğinize göre istediğiniz ücreti belirliye bilirsiniz. dakikası 0.5 krediden 5 kadar bir değer seçilebiliniyordunuz sanırız. Ayrıca kullancılara sorularını önceden hazırlamasını da söylüyoruz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .