Tellwe Katina Destesi

2»

Yorumlar

• aaaa süpermiş bende istiyorum kesinlikle harikasınız.
  • Bu hafta sonuna doğru ikinci posta gönderim için bilgi ve link paylaşacağız.
  • ben form dolduramıyorum limit dolmuş diyooorrr :/
  • Birkaç güne yeniliyeceğiz linki
  • Katina destesi talep eden falcılarımız linkten girip formu doldurabilirler
    http://www.tellwe.com/talep/falci-talep-formu.html
  • MERHABA TELLWECREW BENDE SIMDI DOLDURDUM FORMU ..SABIRSIZLIKLA BEKLIYORUM...TESEKURLER..NE ZAMAN GONDERILICEK ??
  • BENDE BU SEFER ADRESİMİ DAHA AÇIK VE DETAYLI OLARAK YAZIP DOLDURDUM FORMUMU...
  • Benim adresim hatalı değildi,kartlarım gelmedi henüz..Tekrar form oluşturdum..Umarım sitemizin özel kartlarından alma şansım olur..
  • acaba bende istesem kartlarınızdan umarım banada gelir :(
  • bende ıstıyorum :)
  • Ben de istiyorum!! :))
  • İsteyenler formu doldursun lütfen. Pazar günü son gün.
  • ben de istiyorum :)
  • BEN DE FORMU DOLDURDUM..TC NOMU YANLIŞ YAZMIŞIM DAHA EVVEL ONUN İÇİN GELMEDİ SANIYORUM.ŞİMDİ DÜZELTTİM HİÇ BİR SORUN YOK ,UMARIM GELİR SİTEMİZE ÖZEL OLDUĞU İÇİN HEYECAN İLE BEKLİYORUM..
  • form açılmıyor..
  • Desteler yola çıktı. Bu sefer sadece iki hatalı dönüş oldu.
    Begüm hn. soyadını yazmadığı için gönderilemedi. Birde B.Özgör adresi sistemde bulunamamış. 2 gün içinde herkese ulaşmış olacakmış. Bilginize...
  • Ben iki gönderimide kaçırmışım =( çook üzüldüm.Acaba bir daha göndericekmisiniz?
  • BENİMDE KARTLARIM BİR TÜRLÜ GELMİYOR ,NEDEN ACABA.İKİ DEFADIR YAZDIM BİLGİ VE ADRESİM DE DOĞRU YİNEDE GELMEDİ:(
  • Sayın telwe,bende kartların akibetini merak ettim..Posta geri dönüş yaşamasın diye posta saatleri bitene kadar dışarı çıkmadım.2.kere olmak üzere bilgilerimi net şekilde doldurmuştum.Kartlarım gelmeyecek mi acaba,saygılarımla..
  • Ben de aynı şekilde bekliyorum hala. Gelmeyecek mi acaba?
  • İadeler geri geldi.
    Ebru A. ve Kadir K. adreslerinde bulunuayıp şubedende alınmadığı için iadesi geldi.

bu işlemler çok zamanımızı aldığı için toplu olarak 2 kere yapabildik. Yeni bir gönderim kısa zaman içinde olmayacak.
  • Ben evden ayrılmadan o kadar bekledim ,olası anlık gelip gitmelerde sanırım gelmiştir..Kapıda hiç bir posta -kargodan ,geldik bulamadık yazısı görmedim,yoksa şubeden kesin alırdım sitemizin kartı bu hevesle bekledim..ama napalım hayırlısı olsun..
  • rica etsem bana yollarmısınız katina kartlarından
  • Ben de istiyoooom)
  • Kart gönderimi sonlanmıştır.
  • katina2
    Katina desteleri ile çekilmiş fotolarınızı gönderirseniz seviniriz.
Bu tartışma kapatıldı.