Android "Tellwe Teller" fal bakım uygulamamız

June 2019 düzenlendi kategorisi Falcılar
Tellwe falcılarına özel hazırladığımız Android uygulamamızı google play store dan indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=mnt.tellwe.teller

Tellwe falcılarının daha hızlı ve efektif olarak mobil ortamlarda da fal yorumlamalarını sağlamak için hazırladığımız uygulamamız nihayetinde yayında.
Uygulama şu an temel falları kapsıyor ve sesli yazılı yorum yapabiliyorsunuz. Lütfen olası aksaklıkları ve fikirlerinizi bizimle paylaşın.
Uygulamamızı geliştirmeye devam edeceğiz ve sitede yaptıklarınızı hatta daha fazlasını mobilden yapmanızı sağlayacağız.
Hayırlı uğurlu olsun....
«1

Yorumlar

• merhaba öncelikle ellerinize sağlık.
    Ancak bir hayli eksiklikler mevcut bu uygulamada.öncelikle özel fallarımızda bilgiler ve kartlar gözükmüyor.durumumuzu belli eden çevrim içi,falda gibi hallerimiz içinde seçenek yok.ayrıca hesabımıza bakacağımız bilgilerimizi (profil) günceleyeceğimiz kısımlarda eksik.bunları düzeltmeniz çok sağlıklı olacaktır.teşekkürler
  • Önceliğimiz özel fallar. Sonrasında duvarı sanırız aktaracağız. İhitiyaçlarınıza göre önceliklerimizi değiştirebiliriz. Fikir ve ihtiyaçlarınızı bekleriz.
  • Öncelikle bu kullanışlı ve işimizi kolaylaştıracak uygulama için çok teşekkür ediyorum. Programı indirdim. Oldukça güzel. Emeğinize sağlık. Farkına vardığım öncelikli eksiklikler; fal gönderimi yapan kişiye soru soramıyor olmamız ve fal sonrasındaki soruları göremememiz. Ek olarak bugün gelen rüya yorumunu açamadım bu uygulama ile..
  • Soru sorma alanı mevcut versiyonda var. fal detayındaki üst kısımda yer alan çark iconuna bastığınızda iade etme ve soru sorma linklerinden işlem yapabilirsiniz.
  • Evet varmış, teşekkür ederim. Bir de falı inceleme süresi dolduktan sonra kapanan falı yeninden açmak istediğimde '' fal başkası tarafından yorumlanıyor'' diyor ve fala ikinci kez girmiyor. Bilgisayardan kontrol ettiğimde falın başkası tarafından yorumlanmadığını görüyorum ve falımı bilgisayardan ben yorumlayabiliyorum.
  • Merhabalar bu uygulama çok başarılı ben google playden indirmeden direk netten giriyorum gayette işime yarıyor en azından dışarıdayken gelen falarımı yorumluyabiliyorum emekleriniz için teşekkürler.
  • @portakal3 böyle bir durumda uygulamadan çıkıp tekrar denemenizi öneririz. Bizde süreler uygulamalarda farklımı kontrol edeceğiz.
    Tecrübelerinizi ve fikirlerinizi bekliyoruz. Şu an özel fal için çalışılıyor. Arkasından bildirim ve çevrimiçi özellikleri hazırlanıp aktif edilecek.
  • Falcı özel fallarınıda android uıygulamamıza ekledik. Özel fallarınızıda android uygulamamızdan yorumlayabilirsiniz.
  • Uygulama falı sesli olarak yorumluyorum. Göndermeden önce bakıyorum kayıt var.. Gönderdiğimde gitmediğini görüyorum. sürekli olarak aynı sorunu yaşıyorum. en son 6 dakikalık bir kayıt vardı ama gitmedi.. zaman sınırlaması var mıdır, ya da bu sorunu neden yaşıyor olabilirim..
  • 10 dk sınır var. süre bittiğinde bile kaydettiğiniz kadarını notunuzla birlikte gönderebilrisiniz. Sorun yaşadığınızda bize ulaşından hemen bildirin. Butür hataları giderip sorunsuz bir uygulamamız olsun istiyoruz.
  • Bir kez yorumlayıp gönderebildim.. ama son iki falda notum iletilse de sesli yorum gitmedi. Mecburen falı iade ettim ve sonra yeninden yazılı yorumladım.. aynı sorunla karşılaştığımda falı iade etmeden size bildiricem.. ilginize teşekkür ederim
  • merhaba ben oturum acamiyorum yardimci olursaniz menmun kalirim saygilar
  • Destek bölümüne kullanıcı adınızı ve sorununuzu yazın ekibimiz kontrol etsin.
  • Merhabalar ben başta su falımı yorumlayamadım fala giriyorum hemen çıkıyor. İkincisi bir kullanıcının falını sesli yorumladım 5.03 saniyeydi fakat fal sahibine ulaşmadı ve iptal oldu.
  • Bu tür durumlarda bize ulaşın alanından destek ekibine mesaj atın.
  • tellwe cafe ve profil işlemleri de eklenecek mi ilerde.
    gerçi cafe ye ben tabletten ve telefonun internet tarayıcısından da giremiyorum.
    Ona bi çözüm bulamaz mıyız ya. App olmasa da mobil site için bi düzenleme yapılabilir mi acaba?
  • Mobilde flash çalışmadığı için tellwecafe yi uyarlıyamıyoruz. Mobil app de profil güncelleme olacak tabi.
  • Telefondan bakımlarda sesli yorumdan ziyade yazılı yorumda da sorun yaşıyorum.. fal belirli bir sözcük sayısına ulaşınca gönder tuşu kayboluyor ve yazdığım falı gönderemiyorum..
  • Scroll edilebiliyor olmalıydı. Ekibimizin iş planına aldık hafta başı farklı bir yöntemle düzenleme yapılacak dediler.
  • Ekibimiz uygulamada bazı hatalar buldu o nedenle yeni bir uygulama daha düzenleyip yayınladık.

Google Play Store dan "Tellwe Teller" olarak indirebilirsiniz.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tellwe.teller

Uygulamamızı geliştirmeye devam edeceğiz... Görüş öneri ve fikirlerinizi bekliyoruz.
  • Düzenleme için çooook teşekkürler.. Artık yazılı olarak falı yorumlayabiliyorum. Buna ek olarak falcı sayfasında sorulan soruları görüp cevaplayabilseydik harika olurdu :)
  • Sırada işlerde; yorumlanan falların detayını görme ve fala yapılan yorumları görüp cevaplamak da olacak.
    İhtiyaçlarınızı öncelikli olanlardan başlayarak yapmaya devam edeceğiz.
  • Yeni versiyonumuz yayınlandı.
    - Bakılmış falların detayına girip inceleyebiliyorsunuz. Bu kısımda biraz daha geliştirilecek. şimdilik fal görselleri yok sadece yorumunuz ve ses kaydınız yer alıyor. Fala ait resim ve kartlarda sonraki versiyonlarda konacak.
    - Fala yazılmış mesajları görebiliyorsunuz
    - Mesajlara cevap yazabiliyorsunuz. 3 mesaj sınırı bulunuyor.
  • Yeni versiyonumuz 1.4 yayınlandı.
    Destek masası yenilendi.
    Bazı hatalar giderildi.

Uygulamamızı geliştirmeye devam ediyoruz. Görüş ve fikirlerinizi bekliyoruz.
  • Yeni versiyonumuz 1.6 yayınlandı.
    Altyapı geliştirilip hatalar giderildi.
    Ses oynatıcı değiştirildi.
  • Tellwe Teller falcı fal bakım uygulamamızın yeni versiyonu 1.7 yayınlandı.
    Yeni versiyonda işinize yarayacak birçok yeni bölüm bulunuyor.
    -Falcı hesap bilgileri bölümü eklendi. Artık hesap hareketlerinizi ve kazançlarınızı uygulama içinden de takip edebileceksiniz.
    -Fal ayarlarını düzenleme bölümü eklendi. Bakacağınız falları ve fallarınızda kullanıcıların ihtiyaç duyacakları ek bilgileri fal ayarlarından ekleyip düzenleyebileceksiniz.,
    -Finans bilgileri bölümü eklendi. Ödemelerinizi alacağınız hesap bilgilerini buradan girip dilediğiniz zaman düzenleyebileceksiniz.
    Tabi yine altyapı geliştirildi ve bazı hatalar giderildi.
    Geliştirmelere devam ediyoruz. Fikir ve önerilerinizi bekleriz.
  • Tellwe Teller falcı fal bakım uygulamamızın yeni versiyonu 2.2 yayınlandı.
    Yeni versiyonda sesli fal çıkış hata düzeltmeleri yapıldı.
    Performans geliştirmeleri yapıldı.
  • v2.3 Tellwe Teller yayınlandı.
    Hatalar giderildi.
    Durum değiştirme özelliği eklendi.
    Falcının yoruma eklediği resimlerin görüntülenmesi özelliği eklendi.
    Duvara mesaj yazma özelliği eklendi.
  • V2.7.8 Android falcı uygulamamız yayınlandı. Google playden indirip güncelleyebilirsiniz.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tellwe.teller

Android 6+ için gerekli geliştirmeler yapıldı.
    Ses kayıt sistemi güncellendi.
    Bazı hatalar giderildi.
  • Android Fal bakım uygulamamızın 2.9.0 Versiyonunu yayınladık. Bu versiyonda bazı temel yapılar değişti.Öngöremediğimiz ve test sırasında atlanmış hatalar olabilir. Sorun yaşarsanız, ekran görüntüsü ile bildirirseniz hızlıca çözüm üretebiliriz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .