Profil Resimleri

August 2014 düzenlendi kategorisi Genel
Profil resimlerinizle ilgili bazı düzenlemeler yapma ihtiyacı hissettik.

Bu resimler fal alımınızı ve sitemizin profesyonel görünmesini sağlayan en önemli faktörlerin başında geliyor. O yüzden artık bu resimlerle ilgili bir onay mekanizması ve belli stadartlar getireceğiz.

Öncelikle kendi fotoğrafınızı koymanızı istiyoruz. Kendinizi kısmi olarak gizleyen bir fotoğraf seçebilirsiniz. Tamamen vesikalık gibi olması zaten. Karakteristik bir duruş ve gerçek bir kişi görüntüsü samimi ve seçici bir değer taşıyacaktır.

Sanatçı ve tanınmış kişi foroğrafları istemiyoruz tabiki.

İnternette aratıp ilk bulduğunuz resmi koymayın.

Uygun olmayan profil resimlerinizi dediğimiz şekilde değiştirin lütfen. Birkaç hafta içinde biz müdahale edip düzenlemeye başladığımızda uğraşmadan onay verebilelim.

Yorumlar

• BEN KENDİ RESMİMİ KESİNLİKLE KOYMAM TELLWEDE BENİM FAL BAKTIĞIMI SADECE AİLEM BİLİYOR VE DIŞARIDA BİR YERDE BENİM FAL BAKTIĞIM BİLİNİRDE BU DA RESMİMDEN ANLAŞILIRSA HİÇ BAŞ EDEMEM....ÜZGÜNÜM AMA ŞUAN KULLANDIĞIM RESMİ DEĞİŞTİRMEYE HİÇ NİYETİM YOK...SONUÇTA BURADA YAPTIĞIMIZ YORUMLAR BİZLERİN NE KADAR GERÇEK OLDUĞUNUN KANITIDIR ZATEN...
  • Yazıyı dikkatli okursanız tercih ettiğimiz fotoğrafın kendi fotoğrafınız olduğunu yazdık. Sadece kendi fotoğrafınız olacak diye birşey yazmıyor. Karakteristik veya koyduğunuz isimle ilgili başka bir görsel seçebilirsiniz ama bunu biz onaylayacağız. Başkalarına ait telifli görselleri kendi resmim diye yüklemeniz zaten yanlış.
    Ünlü ve tanınmış kişi resmi koyamazsınız. 1-2 hafta içinde tamamen yeni düzene geçeğiz bilginize...
  • Bence çok doğru ve yerinde bir karar olmuş.Çünkü söylendiği gibi çok kalitesiz ve ucuz duruyor. Kendi fotoğrafınızı koymak zorunda değilsiniz. Benim şu an profilimde olan fotoğrafımda bana ait değil. Ama internetten bu tarz bir fotoğraf bulup ( Tanınmadık olması şartıyla ) Fotoğraf koyabilirsiniz. Yorumcu olarak ben bile profil fotoğraflarına bakınca yoruluyorum emin olun....
  • Profil resimlerinizi düzenlemeniz için önerebileceğimiz siteler
    http://fotoflexer.com/
    http://www.befunky.com/
    bu sitelerde fotoğraflarına effect verip düzenleyebilirsiniz.
  • Profil resimlerini düzeltmeleri için mesaj yazdık ve bazı falcılara uyarı mesajları atıyoruz. Hala değişiklik yapmayanların hesabını askıya alarak dönmelerini sağlamaktan başka şansımız kalmıyor. Şu an site işlerinden tam olarak buna yoğunlaşamadık ama birkaç hafta içinde tamamen profil resimlerini düzenleteceğiz.
  • Profil resminizin üstüne isminizi yazmayın.
  • Profil resmini onaylayacağımız otomatik sistemi yaptık. Resmi uygun olmayanlar önce uyarılacak. Resmini değiştirmemekte ısrar edenlerin hesabı askıya alınacak.
    Telif sorunu oluşturmayacak kendinize ait bir resim bulabilirsiniz veya yapabilirsiniz.
    Başkalarının haklarını ihlal eden telif sorunu olan resimleri kullanmak buda bizi suçlu yapar. Sitemizin şikayet edilmesini ve kapatılmasını istemezsiniz herhalde.
  • Benim yeni eklediğim fotoğraf kendime ait, sadece karanlık. Yüzümün gözükmesini istemiyorum çünkü. Kendi fotomu eklememe rağmen yine uygun değil diye uyarı geldi. Ne yapmalıyım? Teşekkürler
  • Tamamen kendinizi teşhir etmenizi beklemiyoruz ama gerçek bir kişi olduğunuzun ve size ait bir foto olduğunun anlaşılması için biraz daha detaylı gözükmesi gerekir.
  • Kural koymanızı ve bu konuda ısrarınızı anlıyorum elbette ancak ben maalesef bu kurala özel hayatım ve iş yaşamım gereği uyamayacağım. kendi fotoğrafımı yükleyemeyeceğim. Bu durumda sistemde kalan Nisan ayı ödememi alıp sitenizden ayrılmak durumunda kalacağım sanırım. Bu konuda süreç nasıl işliyor acaba? bilgilendirebilir misiniz? yani Mart 15'te ödemelerimiz yatacak sanırım, o güne dek profilim kalacak mı?
  • Ödeme sistemimiz belli. Kazancınızı bir sonraki ayın 15 inde alırsınız.
  • Profil resminizi onaylatmak için bu son haftanız. Bir sonraki hafta değiştirmeyenler için engelleyici işlemler yapacağız.
  • May 2014 düzenlendi
    benim profil resmim kendime ait, ancak hesabım askıya alınmış durumda, nasıl olacak bu durum?
  • May 2014 düzenlendi
    Bence bu uygulama gerçekten doğru bir uygulama değil. Burada çoğu kişi ailesinden, arkadaşlarından kısacası çevresinden gizli bir şekilde bulunuyor. Ben de öyleyim. Fotoğrafımızı ne kadar kısmi olarak gizlesek de tanıyan yine tanır. Bu da çoğu falcınızı kaybetmenize sebep olacağı görüşündeyim. Ayrıca kendi fotoğrafımızı koymamıza rağmen de onaylamıyorsunuz. Bu durumda ne yapmamız gerekiyor? Herşeyden önce ''Bakın ben buyum, işte saçım böyle, burnum şöyle.'' gibisinden sizinle mi görüşmemiz gerekiyor? Anlamadım gitti.
    Tek sorun falcıların fotoğrafıysa işimiz çok yani.
  • Onaylanmamış profil resimleri artık siyah olarak görünecek. Her değiştirmenizde de onaylanıncaya kadar siyah olacaktır. Değişikliğinizin hızlıca onaylanması için bize ulaşına mesaj yazabilirsiniz.
  • Son yüklediğim resim ve resimlerin hiç biri onay almıyor ki hepsi bana ait gerçek resimler.
  • Uzun süredir kullandığım fotoğrafımı değiştirme ihtiyacı hissettim yine kendime ait bir kaç fotoğraf yükledim hiç biri onay almadı.Kendimi gösteren fotoğraf koymuyorum ama bana ait kısmen gösteriyorum.Bir de fotoğraf boyutunda sorun oluyor.Yüklediğim boyutuyla gözüksün istiyorum bu duruma bir çözüm getirilsin lütfen.
  • Yüzünüzn kısmen görünmesini istiyoruz. Amaclarımızdan biri falcılar yeni hesap açmaya kalktıklarında kullanıcılar tarafından tanına bilsinler.
  • belki de bu yazıyı okumadığım için olacak ki fotoğrafların mblarını değiştirdim defalarca foto değiştirdim:)
  • Merhabalar ben Ezgi.
    Profil resmimi değiştirdim belki bu yorumumun yanında görebilirsiniz fakat sistemde resim başarılı bir şekilde yüklendiği halde resim görünmüyor. Acaba bunun sebebi nedir ?
  • Fotoğraflar onaylanmadan sistemde görünmez. Aralıklarla kontrol ediyoruz. Hızlandırmak için destek bölümünden mesaj gönderebilirsiniz.
  • Profil resimlerini artık düzenleyerek koyuyoruz.
  • Kesinlikle kendi fotoğrafımı koyamam ki mecbur kalıp koydum o bile onaylanmadı. Ne yapabilirim?
  • Destek alanından yazın cevap alırsınız.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .