İade hakkının kalmış olup olmadığı bilgisi.

Ben çok mağdur oluyorum bu konuda, Oldukça detaylı ve özenerek baktığım fallarıma düşük oy verenlerin iade hakkı yok. Fal gönderilirken bu kişinin iade hakkı var, iade hakkı yok şeklinde bildiriler eklensin bence. Benim gibi mağdurlar kurtulur en azından.

Yorumlar

• Bende aynı konudan şikayetçiyim, iade hakkının olup olmadığının görünmesi gerekir.Çünkü iade olduğunu gören müşteriler sadece iade edelim diye bilerek 1 'de verebiliyorlar.Bu durumun da önüne geçilmiş olur böylece.Bir an önce çözüm getirilmesi gerekir bu konuya.
  • benim artık sabrım da kalmadı , emeğime saçma diyen mi ararsınız iade isteyipte hakkını dolduran mı... 60 tane 5 oyunuz olsa bile bu insanlar bir yerden çıkıyor.
  • kesinlikle katılıyorum, iade bilgileri kesinlikle görebilmeliyiz.Emeklerimize yazık oluyor.Bir an önce çözümlenmeli bu durum.
  • Olayı tek taraflı düşünmeyin lütfen. İade hakkı bildiğiniz gibi 2 . Amacı sadece iade almak için sorun çıkaranlar oldukça az ama bunlar herkese bu şekilde yaklaşınca çok gibi görünüyor. Maalesef bu kişiler yüzünden bu sınırı koymak zorunda kaldık. Bu kişilerin öne çıkabilmesi için yıldızlama koyduk. İade hakkı yerine yıldızlarına bakabilirsiniz. Ayrıca 6 yıla yakın zamandır burda fal baktıranlar var. Onlarda falcı yanlış anladığından yada başka bir neden den iade hakkını doldurmuş olabilrler. Burdaki esas çözüm iadeleri istediğiniz zaman yapabilmeniz ama buda sürekli iade talebine açık olmamalı. İadede sınırı kaldırıp her 10 veya 20 günde bir iade alabilir duruma getirelim diye düşündük ama yapıp yapmam konusunda emin değiliz. Fikri olan varsa lütfen paylaşsın.
  • Burda bizim isteğimiz istediğimiz zaman iade yapabilmek değil, kötüye kullanılmaması için iki iade sınırlaması doğru ama herkes yıldızlama yapmıyor üyeler için bizim isteğimiz iade hakkının olup olmadığını görebilmek.Diğer türlü surpriz yumurta gibi iade var mı yok mu fal baktıktan sonra görebiliyoruz.Sonuçta bizde her iade hakkı dolan kişiye fal bakmayacağız diye bir şey yok.Yıldızları bakıp daha doğru değerlendirebilmek adına bu isteği dile getirdik.Sınırlama iki olarak kalsın, ama bizde iade durumunu görebilelim.
  • Genel olarak iade hakkı bitenlerin falına bakılmayacaktır. Çok eski müşterilerimiz var. Bu kişiler iade istemeden yanlış gönderilen fallar nedeniyle iadelerini bitirdiler. Eski ve kalıcı müşterileri kaybetmek istemeyiz. Sorunlu kişileri yıldızlardan anlayabilirsiniz.
  • Ben bu platform da emek harcayan arkadaşlarımın sezgi ve düşüncelerine inanıyorum. Örneğin gerçekten özenerek baktığım fal sonucunda hemen bana gün ay zaman vermediniz diye falı iade edin diyen bir kişi ile karşılaştım bugün.Ben böyle durumlarda lafı ikiletmem bile. O kişiyi karalisteye de aldım. Arkadaşlarımın çoğunun kişileri kara listeye almak konusunda haklı olduğunu düşünüyorum. Fal baktırmak isteyenlerin falcıların kaçının kara listesinde olduğunu görebilmemiz için kişi lerin yanına bu konu ile alakalı, sadece bakan falcının görebileceği bir ikon konulması gerektiğine inanıyorum. Benim nasıl kaç kişi tarafından beyenildiğim gözüküyorsa gerektiğinde fal bakmama hakkımı kullanmak için bu kişilerin de kaç falcı tarafından haksızlığa uğradığını düşündüğü için kara listeye alındığını görmek en doğal hakkımız diye düşünüyorum.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
  • Kara listeyi gösteremeyiz. Sorunlu kullanıcıları oylarına bakarak tespit edebilirsiniz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .