Nedir bu ayrımcılık?

Falcı fotoğraflarına dair daha önceden de iletişim bölümüne bir bildirim yapmıştım ama ne yazık ki geçiştirmişlerdi! Şimdi kanıtlayarak ayrımcılık yaptığınızı direk ortaya koyuyorum!

http://i.hizliresim.com/XkgJzo.jpg ( RASET ADLI FALCI)

http://i.hizliresim.com/Yk9JGa.jpg (STARLİGHT81 ADLI FALCI)

Ve (MARTMENEKSELERİ ADLI FALCI) tamamen sahte bir profile sahiptir. Bu kişinin de size asıl adresini bulurdum ama ismini unuttum ne yazık ki. Kendisi ask.fm'in en ünlü kızlarından biridir ve yaşı genç bir bayandır.

Yaptığınız bu ayrımcılık nedir? Hayır kendi fotoğrafını koymama durumu varsa söyleyin de bizde koyalım. Defalarca size söyledim eğer bir haksızlık yapıyorsanız bunu ben dahil hiç bir falcı kabul edemez! Yapılan yanlış düzeltilsin yada kendi fotoğrafınızı koyma şartı ortadan kaldırılsın!

Yorumlar

• Sorumun cevabını geçte olsa aldım sistemden. Daha öncede bu şekilde geçiştirilmişti. Şu an kaldırılacağı söylendi. Bu başlık kalsın eğer sahte bir profil görürsem burada paylaşıp hakkımı tekrar ararım. Çünkü ben dahil hiç bir falcının hakkını yedirmem, yediremem... Teşekkür ederim destek ekip için.
  • Tellwe de ayrımcılık yapılmadı ve yapılmaz. Bu tür bir algı oluşmasın diye hiçbir zaman yönetime bir falcıyı almadık. Destek ekibimizde hiçbir zaman bir falcı bulunmadı.
    Fotoğraflar gönderildiği gün kontrol ediliyor. İnternette bulunmazsa ve uygun görünürse onaylanıyor. Bu fotoğraflarda arandıkları gün bulunmamış olmalı.

Bulduğunuz fotoğraflar olursa bildirin lütfen hemen gerekeni yaparız.
  • merhaba.konu başlığı açılmış madem buradan yazayım.benim fotoğrafım kendime ait ve bir ay bu şekilde kaldı onaylandığı için fotoğrafım ama bir süredir uyarı geliyor sayfama profil fotoğrafı uygun değil diye.bize ulaşından yazıyorum cevap alamıyorum oradan yazınca,mesajınız iletildi denmesine rağmen.fotoğrafım açık falan da değil,yüzümüz bir kısmı zaten kapalı ve bana ait.zaten de onaylandı ki bir aydır kullanabildim ama şimdi neden bu uyarı anlamadım?açıklarsanız sevinirim çünkü falcı listesinde görünmüyormuşuz bu durumda.şimdiden teşekkür ederim.
  • Bize ulaşına atılan her mesaj cevaplanır. Mesajın üstüne basıp detayına bakın lütfen.Sorunlu olan alanların görüntüsünü bize ulaşından bize gönderebilirsiniz. Oradan gönderemiyorsanız [email protected] adresimize atabilirsiniz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .