CanlıFal

November 2016 düzenlendi kategorisi Genel
Kullanıcılarla karşılıklı olarak yazışıp fal bakılabileceğiniz mobil bir uygulama hazırladık.
Mesaj ve fal fotoğrafları gönderip Tarot kartları çekilebilen uygulama whatsapp, mesenger gibi bir ortamda fal bakım imkanı sağlıyor.

Uygulama şu an Play Store da Alfa yayında. Kısa bir süre sonra kademeli olarak yayına alacağız.

Canlı fal uygulamamızda fal bakabileceklerin iletişim alanından fal bakım saatlerini ve günlerini yazarak başvurmalarını rica ediyoruz.
Bakım saatlerine ve fal geçmişine bakarak sınırlı sayıda falcıya yer vermeyi planlıyoruz.
Beta yayın bitince daha fazla falcıyı platforma dahil edeceğiz.

Uygulama görsel ve linklerini burada paylaşıyor olacağız.

Fikir ve yorumlarınız bekliyoruz. Lütfen sorularınızı iletişim yerine buradan sorunuz.

Ekran Resmi 2016-08-12 20.41.33

Kullanıcılar için Android uygulama linki: https://play.google.com/apps/testing/com.tellwe.canlifal
---
Canlı falda 3 farklı fal çeşidi bulunuyor.
Karakter başına ödeme. Sizin ve kullanıcının yazdığı karakterlerin toplamı ve kullanıcın eklediği kart ve fotoğrafların toplamı üzerinden ücretlendirme.

Fal başına ücretlendirme bir falın toplam ücreti baştan ödeniyor. Falcılarda söyleyecekleri bittiğinde falı bitir alanından kapatıp falı tamamlıyorlar.

Tanıtım falı. Fal başına ücret gibi kullanıcılara tanıtım amaçlı fal bakımı yapılacak. Ücret fal başına 1-5 krediden biri seçilerek falcı tarafından istenirse açılacak.
«1

Yorumlar

• August 2016 düzenlendi
    Merhaba ; yeni yorumcu sayılırım ve iletişim alanının neresi olduğunu anlamadım , destek olabilirmisiniz ?
    şimdiden teşekkürler

• Yardım, bize ulaşın alanından ekibimize yazabilirsiniz.
    http://www.tellwe.com/?pg=falci-mesaj-kutusu
  • Çok güzel bir yenilik olacaktır bence, dahil olabilmek dileğiyle... Sevgiler
  • Merhaba daha once boyle bir platformda ayni uygulamada calistimdi. Siteniz ve sitemiz icin hayirli olmus .Devaminin olmasini dilerim .Ve bende katilmak isterim . Sevgiler iyi calismalr.
  • Şimdilik zamanı ve fal geçmişi çok olanları tercih edeceğiz. Zamanla tüm Tellwe falcılarına açılacak.
  • August 2016 düzenlendi
    Asmara'nın dediği yeri inceledik. Canlı fal mantığıyla pek örtüşmüyor. Falı gönderdikten sonra sorular için maile link gönderiyorlarmış sonra linkten bir web sitesine bağlanıp soru cevap chat yapılıyormuş. Sadece soru cevap kısmı canlıymış o da web üzerinden. Bizdeki en başından itibaren online çalışıyor ve uygulama olarak. Whatsapp da mesajlaşır gibi. Bizde fal sırasında uygulama içinden kart çekip fotoğraf ekleyebiliyorsunuz.
    Tellwe de chat falı 3 yıldan fazla zamandır vardı. Oradaki ihtiyaçları ve günümüz teknolojisi ile birleştirip yeni bir canlı fal formatı geliştirdik.
  • tskler .ben mesajinizi bekliyorum.
  • Merhaba ben fal gecmisi ve zamani olanlari kismini simdi gordum fal gecmisim 2.5 sene yaklasik tellwede ,reelde ise sanirim 25 sene,zamansa her zaman verdigim saaatlerde acigim .Baska ne gibi kriterler gerekli . Tsk ler.
  • Canlı fal için uygun olduğunuzu ve hangi saatlerde çalışabileceğinizi falcı sayfanızdan girmeniz yeterli.Destek alanından mesajlada bildirebilirsiniz. Sorumuz olduğunda dönüş yaparız.
  • Ben de bu uygulamada falcı olarak çalışmak isterim. Akşam saat 6'dan 12 ya da 1'e kadar çalışabilirim. Teşekkürler.
  • güzel bir uygulama, bu uygulamada çalışmak isterim fal geçmişim sitenizde 3 sene daha evvel reelde 10 yıl,gündüz 14-17 ,akşam 19-01 saatleri arasında açığım... teşekkürler....
  • August 2016 düzenlendi
    Beta yayınına başladık. Şimdilik 10 falcıya açtık. Kullanıcı olarak test etmek isterseniz Android uygulama linki: https://play.google.com/apps/testing/com.tellwe.canlifal

Pazartesi kullanıcılarımıza duyurmaya başlayacağız.
  • Güzel bir uygulama ben çok beğendim,herkesi sayfama beklerim :)
  • Canlıfal ı betadan çıkarıp yayına açtık. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tellwe.canlifal
  • merhaba..bu platform da henüz aday stadtüsündeyim
    :) özellikle gece boyu calısabilecek birini ararsanız bu konuda da adayım...
    reeel de ise yirmi yıllık süre neredeyse bitiryor.. özellikle yıldızname ve ebced-i kebir hesabıyla ilgili destek almak isteyen arkadaslara da yardıma acıgım...sevgiler
  • Hoş geldiniz. Uygulamayı kademeli olarak duyurup eksiklerini tamamlıyoruz. Yakında daha fazla falcıya görev verebileceğiz.
  • tesekkur ederim hosbuldum....gun boyu, özellikle yildizname bakimlariyla mesgulüm ..cok yogun oldugum icin ..sitemiz de daha cok gece uygun oluyorum..degerlendirme yaparken aklinizda bulunsun lütfen..gerek görüldügü takdirde buralardayim ;). saygilarr
  • Merhaba.. Canlı fal uygulamasında yalnızca yazılı yorum mu yapabiliyoruz? Yoksa whatsappta olduğu gibi ses kaydı gönderebilecek miyiz? Daha hızlı ve kolay bir kullanım olabileceğini düşünüyorum.. Bazen fal yazmaktan ellerimiz yorulabiliyor :)
  • Şimdilik yazarak fal bakabiliyorsunuz. İlerleyen versiyonlarda sesi de ekleyeceğiz.
  • bende katılmak isterim güzel bir uygulama olmuş :)
  • Katılmak isteyenler çalışma saatlerini ve isteklerini mesaj atabilirler.
  • Sizlere bilgi verip fikrinizi almak istiyoruz.
    Canlı fal gayet güzel gidiyor. Her geçen gün katılımlar artıyor.
    Tek şikayet pahalı olması. Şu an ki falcılar Vip+ olduklarından ücretler haliyle yüksek. Kullancılarımızda haklı olarak ilk defa denedikleri bir şey için yüksek rakamlar ödemek istemiyorlar.

Çözüm olarak tanıtım falı geldi aklımıza. Fal başına ve Karakter başının yanında birde tanıtım falı koyalım diyoruz. Tanıtım falının Ücreti 3 kredi olabilir. Tek kart veya tek kare fotoğrafın yorumu yapılır.
    Tabi her falcı tanıtım falı bakmak zorunda olmayacak. İsteyenler işaretleyecek.

Yorumlarınızı bekliyoruz.
  • Ben katilabilirim tskler.
  • canlı fal bakımına katilmak istiyorum tşkler
  • merhaba canlı fal bakımı yapmak istiyorum bu konuda sitenize renk katacağımı düşünüyorum yardımlarınızı rica ediyorum teşekkür ederim saygılar
  • İlginiz için teşekkürler. Çalışmalarımız hakkında birkaç bilgi verelim.
    Bayramdan sonraki hafta bir gurup başvuruyu daha falcı olarak ilave edeceğiz.
    Iphone canlı fal uygulamamızı Ekimde, İnternet sitemizde de Eylül sonunda açmayı planlıyoruz.
    Canlı fal açıldıktan bir süre sonra chat falını kapatacağız.
    Site üzerinde açtığımızda dileyen herkes canlı falı kendisi aktif edecek. Uygulamalardaki falcıları ise bir süre daha biz ekleyeceğiz.
  • Merhabalar ben de katılmak istiyorum. 17 senedir kahve falı 3 senedir de tarot falı bakıyorum. Saat 19.00-01.00 arası uygunum. Teşekkürler :)
  • Merhaba.. Canlı fal uygulamasında ben de yer almak isterim :)
  • merhaba canlı falla ilgili katılmak istediğimi iletmiştim ne zaman sonuçlanır
  • Pazartesi günü yeni gurubu ekleyeceğiz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .