Sorun mu yaşıyorsunuz? Destek ekibine yazın.

Bir sorun yaşadığınızda detaylı olarak ve hızlıca Destek alanından bize bildirin.

Fallarla ilgili sorunlarda falın numarasını kesinlikle iletin. Sorun yaşadığınız ekranın görüntüsünü de gönderin lütfen. Ekran görüntüsünde sadece bir yeri değil tüm ekranınızı çekin. Ekran görüntülerinden sizin ne tür bir cihaz ve uygulama kullandığınızı, Tellwe ye nasıl bağlandığınızı ve bizden farklı olarak nasıl bir ekran gördüğünüzü öğrenebiliyoruz.

Tüm mesajlarınızı cevaplarız. Cevap alma süreniz mesai saatleri içinde birkaç saati geçmeyecektir. Mesajınıza 1 gün içinde cevap verilmediyse o mesaj bize ulaşmamıştır. Böyle bir durumda [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Gece yarısından sabaha kadar da destek ekibi uzakta olacaktır.
Her yeni konu için yeni bir mesaj açmanızı ve cevap almadan yeni başlıklar açmamanızı rica ederiz.

Özellikle belirtelim ki; "Tellwe de bir sorun varsa ya üzerinde çalışıyoruzdur yada bilmiyoruzdur."
Sorunlar görmezden gelinip geçiştirilmez. Öncelik sırasında göre iş listesine konur ve gereken yapılır.

Tartışmak istediğiniz sorunları bu başlık altına da yazabilirsiniz.

Yorumlar

• Test ortamımızda göremediğimiz sorunlar için bilgisayarınıza teamviewer ( https://www.teamviewer.com ) yükleyip bizi davet edebilirsiniz. Teknik ekibimiz mesai saatleri içinde cihazınıza bağlanıp sorununuza yerinde bakabilirler.
  • Selam hergün girdiğim halde son giriş 13 gün yazıyor bu gün itibarı ile seviler kolay gelsin.
  • @ebegelya ekibe ilettik pazartesi işleme alınacak.
  • Teşekürler sağolun.
  • Son giriş tarihindeki hata düzeltildi.
  • beste21 nikli fal danışanım bana gönderdiği yıldızname falından memnun kalmadığı için iadesini istedi bende bir kaç kere denedim fakat 50 fal içinde iademin dolduğu yazısı çıktı. fakat ben bu danışanın iadesinin geri yapılmasını sizden rica ediyorum. kesinlikle haksız yere kazanç sağlamak istemem. üstelik bu davranış hiç etik olmaz. acilen ilgilenirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.
  • October 2016 düzenlendi
    @neyekismett, lütfen kurallarımızı ciğnememizi istemeyin bizden. Bir kere kuralı uygulamazsanız o artık kural olmaz kaos olur. Herkes ona yaptınız buna yaptınıza banada yapın diyecektir.
    İade etmek istiyorsanız yeni fallar bakın ki, 50 fal içinde iade edebilme hakkı kazanın.
  • FALINI GERİ İADE İSTEYEN DANIŞANIMLA İLGİLİ SIKINTIYI GİDERDİM BU KONUDAN DOLAYI YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. BU DANIŞANIM FALININ GERİ İADESİNİ TALEP ETTİĞİ İÇİN GERİ İADESİ YAPILMIŞTIR.
  • Bildirim kutusu sorunu hakkında:

Merhaba mesaj bildirim işareti sürekli bir mesajımız var gibi yanmakta,
    kontrol sağladığımda içinde mesaj olmuyor. Site bildirimi gelmiş olabilir diye gerekli gereksiz kontrol etmek durumunda kalıyorum. Genel bir sorun mudur? Yoksa sadece benim mi sayfamda ki bildirim kutusunda sorun var? Sevgiler
  • Merhaba takipçilerin fal arkası soru sorduklarında mail ile yada mesaj ile bildirim almamız mümkün mü?

Soruları günler sonrada sorabiliyorlar, bazen aynı gün değil beş güne beş mesaja bölerek yorucu etki yaratıyorlar. Bazen kutucuğun içine girip acaba tekrar sordu mu diye bakmak zaman kaybı olmakta bu konuda ya mesaj hakkı kısıtlaması yada bize mesajınız var bildirimi gelebilir mi ? o kutucuk içinde altta kaldığını tekrar girip var mı soru diye bakmanın zor olacağını takipçi bilmediği için 4 sorusuna yanıt dahi versek diğer beşinci soruya da yanıt alamadığı için düşük puan veriyor:))Sevgiler
  • @akrepgoz e cavaben mesaj kutusunda sistemden gönderilmiş bazı bilgilendirme mesajları nedeniyle mesaj sayısı çıkıyor. Sorunu ekibimiz tespit etti işe başladılar ancak başka bir güncelleme ile birlikte bitirmek istediklerinden biraz uzuyor. Önümüzdeki hafta bitmiş olacak diye düşünüyoruz.
    Falla ilgili yorum alanından sorulan sorulara destek vermek istemiyoruz. Sonradan sorulan sorular için birkaç formül var aklımızda. Karar verme aşamasında sizlere de konuyu açıp fikirlerinizi alacağız.
  • Mesaj sayısının hatalı görünme hatası düzeltilmişti. Hata almaya devam eden varsa yazsın lütfen.
  • GEÇEN SEFERDE AYNI SIKINTIYI SİZİNLE PAYLAŞMIŞTIM UZUN SÜRE SONRA AYNI SIKINTIYLA KARŞI KARŞIYAYIM JCV-13699254 Ametiss22 YOLLADIĞI FALDAN MEMNUN KALMADIĞI İÇİN İADE EDEREK HAKSIZ KAZAÇ ELDE ETMEK İSTEMİYORUM BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
  • December 2016 düzenlendi
    Falı istemiyorsanız İade edin. Sizi engellemiyoruz. İade kurallarımız net. 5 yıldız verilmediyse ve son 50 falınız içinde 5 den az iade yapmışsanız falı iade edebilirsiniz.
  • mesaj var görünüyor fakat hiçbir mesaj yok ilgilenirseniz sevinirim
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .