Yıldız oylaması artık kalksın..

June 2016 düzenlendi kategorisi Falcılar
sayın yetkılıler yıldız olayına artık bır son vermeyı dusunmuyormusunuz yada nasıl bır fıkrınız var artık yeter dedırttı yanı bır son verın yıldız olayı kalsın efendım bızımde bır ıtıbarımız ve kısılıgımız var lutfen dıkkate alırsanız cok memnun olurum..
«1

Yorumlar

• madem uyelere yıldız oylaması verılmıs bızlerede ıade hakkı verılsın lutfen ılgılenın ve bıran önce ele alınması gereken bır durumdur dıye dusunuyorum..
  • Yıldız uygulaması kalkamaz. Kullanıcıların sizler hakkında fikir edinebilmesi için yıldız ve yorumlara ihtiyaç var. Bu her ticari sitede olan bir durum. Kendi şahsi siteniz olursa yıldız koymaz ve istediğiniz yorumları yayınlayabilirsiniz. Ancak toplu ticari kullanıcılı sitelerde bunu yapamazsınız.
    Şansi siteler içinde bir çalışmamız tamamlanınca bilgi vereceğiz.
  • Yıldız uygulaması,Bence çok iyi verilen eksik yıldızla itibarınız ve kişiliğinize bir zarar gelmiyor,daha çok kendinizi geliştirmeniz için bir uyarı gibi düşünün,tabi her verilen her yıldız hakkıncada olmayabiliyor,bu yüzdende yorumcu arkadaşların enerjilerini düşürmemesi gerekmekte,verilen ve alınan her oy eksi veya artı bizimde gözlemleyip ona göre hareket etmemizi sağlıyor,bende bir çok bir yıldız aldım,kesinlikle bir yıldız verdiler diye enerjimi düşürmedim lütfen sizlerde enerjinizi düşürmeyin böyle bir durumla karşılaştığınızda daha çok öz verili olun iade olayına kesinlikle karşıyım,bir yıldızda alsam kesinlikle fal iadesi yapmıyorum bir yıldız alırsam buda benim nazar boncuğum olsun diyorum,bu işi yapıyorsanız eğer, her duruma açık olmanız gerekmekte,herkes maviyi sevmez,kırmızıyı sarıyı sevende olur,herkesin düşüncesine saygı duymak ve onu öyle kabul etmek gerekir ben HAKKANİYET olarak herkese güzel hislerle bol kazançlar dilerim....İYİ Tellweler...
  • Bende bu konuda 100 fal oylamasını çok buluyorum şahsen yüzde yüz giderken verilen düşük bir yıldız oranı düşürüyor bunu yükseltmek içinde 100 falı 5 yıldızla geçmemiz gerekiyor bunun en azından 100 fal değilde 30 yada 50 fala indirilmesi iyi olurdu en azından o düşük yıldızı düzeltmek için uzunca bir süre beklemek zorunda kalmazdık.
    Çünki çok haksız yere verilen düşük oylar var,bu yüzden 100 fal üzerine hesaplanmasa bana göre daha iyi olurdu bu konuda fikrim bu yöndedir.
  • December 2015 düzenlendi
    100 fal hesaplama kolay ve anlaşılır olsun diye diye konmuştu. 50 falda uygun olabilir. Bunu düşüneceğiz.
  • evet bende katılıyorum bu fikre yıldızlarda düşüş olunca motivasyonumuzda düşüyor fal bakımımızda zorlaşıyor düşük morelle
  • Ben çok takıntılı birisiyim , 100 de 100 olmadım mı canım çok sıkılıyor . Ayrıca güzel şeyler yazdın mı senden iyisi yok beş yıldız kötü şeyler çıktımı nerden biliyorsunuz gibi sorular ve bir yıldız . Ben falı kötü çıkanlara falbakamıyorum bu yüzden . En azından negatif oy kullananların falını iade hakkımız olursa biz de daha rahat fal bbakarız diye düşünüyorum.
  • evet en azından gün içinde belli bir sayıda kötü puan vermiş promosyon falların iadesi olsa güzel olurdu zira arkadaşa katılıyorum
  • December 2015 düzenlendi
    Sırf iade almak için her fala kötü diyen ve psikolojisi bozuk kişiler nedeniyle bir sınır koymak zorundayız. Yoksa şöyle şeyler duyarız "Enayilere beğenmedim diyorum hemen iade ediyorlar 5 liraya 50 fal baktırdım"
  • umarım söylediklerinizi hemen uygulamaya koyarsınız. sırf bu nedenden ötürü sistemdeki yerimi bir kaç aylığına dondurmayı düşünüyorum ne zamana uygulanır acaba ?
  • Merhabalar benim çok güzel bir fikrim var mesela bir kişi falı beğenmedi ve falcı falı iade etti. İade edilen puanla tekrar fal baktırdığında o fala yıldız veremesin.
  • 100 fal oylamasını ben de çok buluyorum.50 fala indirilse gerçekten güzel olur.
  • 50 fala indirilmesini destekleyenler artıyor bu şekilde değiştirebiliriz.
  • bencede 100 fal biraz fazla. 50 fal daha uygun:)
  • BENDE ARKADAŞLARLA AYNI FİKİRDEYİM
  • Oylamayı 50 fala indirecek misiniz yoksa bu şekilde mi kalacak?Son kararınız ne oldu acaba?
  • March 2016 düzenlendi
    Ekip yoğun şu an müsait olunca değişikliğin sorun olup olmayacağını kontrol edecekler. Sorun yoksa yayına alacaklar. Sonucu bildireceğiz.
  • Oylamanın 50 ye düşmesi gerçekten çok iyi olabilir . İnsanlar çok fazla sorunlu . Mesela bir süredir fal baktığım bir kadın , aynı soruyla 3 defa geldi 1 ay içerisinde, falına ilk baktığımda bayıldı 5 yıldız verdi , aynı fal ve soruya ikinci defa baktığımda beğendi ama yıldızsız , tepkisiz yorum yaptı , 1. Ay dolmadan aynı soruyla yine gelince falıni iade ettim çünkü değişik olarak soyleyebilecegim bir şey yok , aynı şeyler için de para almayi uygun görmedim , tekrar yolladı " bakmazsam anlayışla karşılayacakmis sözde " insanlık ettim bakmadım , kadın 25 gün önce tepkisiz kaldığı fala usenmemi s gidip 3 yıldız vermiş . E şimdi bu haksızlık değil de nedir ? İnsanlık edip , kötü niyetle karşılık aldım şimdi 45 faldan daha 5 yıldız almam lazım ki yüzdem artsın . Yorucu bu tarz şeyler , en azından bi nebze olsun rahat edebiliriz oylama 50 ye düşerse . Çünkü olay tamamen keyfi , sağlıklı düşünen , davranan insan sayısı az
  • Oylama son 50 fala indirildi. Sayfalardaki düzenlemeler ve kontrollerde birkaç güne tamamlanacak.
  • Çok teşekkürler tellwe.Ben kendi adıma çok faydasını gördüm.Diplerde kalan 1 puanlarımı listeden çıkarmak için çırpınıyordum.Bu çok iyi geldi. :)
  • slm hepinize hayırlı müşteriler diliyorum anlayışlı sinirli olmayan 50 fala bende çok sevindim site için bizim için hayırlısı olur sevgiler hepinize
  • Benim %90 ama üyelere %80 görünüo
  • Bu tür sorunlarınızı destek alanından yazın lütfen.
  • Oylama puanlama bir odul gibi,bizi sevk le isimize daha bir özen gostererek itina ile yorumlamalarimiza gore onore ettiren bir durum.Bence kalmali .50 fal uygulamasi ise cokda harika oldu. Tum tellwe ekibine basarilar dilerim .İyi geceler. :bz
  • September 2016 düzenlendi
    Yeni bir uygulamanın duyurusunu yapmak istiyoruz. Birkaç gün önce başladık buna;
    3 den az oyu olanları listelememe kararı aldık.
    tek bir oyu olduğu ve o da yeni gelen aday bir falcı tarafından keyfi olarak verildiği için fallarına bakılmayan kullarıcılarımız olmaya başladı. Tek bir şans vermek de adil olmayacağı için 3 hak vermiş olduk.
    Bizi olumsuz etkileyecek diye düşünebilirsiniz ama bu olay 2 yıldır burada olan ve 100 yakın fal baktırmış bir kullanıcımıza oldu. 2 yılın sonunda aldığı tek oy yüzünden falına bakılmaz olmuş. Bu sadece bu olay üzerine alınmış bir karar değil uzunca bir süredir oyları nasıl daha efektif kullanırız diye düşünüyorduk. Falcıları kısmende olsa korumak adına aldığımız bu karar nedeniyle çok fazla müşteri kaybettik. Yinede hiçbir falcının kullanıcılara verdiği oyu silmedik ve hiçkimseye gitme oyunu sileceğiz demedik. Kullanıcılara oy vermeyi ihmal etmeyin lütfen. Oy vererek kendinizi ve diğer falcıları korumuş olacaksınız. Başka fikir ve yorumu olanları da bekliyoruz tabi. Tek bir ricamız olacak. Sadece falcılar haklı olacak gibi yaklaşmayın. Kullanıcılarında eşit hakları olması gerektiğini onlarında mağdur olabileceğini unutmayalım.
  • Yorumcu arkadaşlarım,bugüne kadar falını yorumladığım her kullanıcıyı ,puan limiti dolmadığı müddetçe, mutlaka puanlamışımdır.Bu puanlamadaki amaç,sorunlu olabilecek kullanıcıları tespit etmektir.Ve bugüne kadar bana gelmiş olan kullanıcıların çoğu,ya puansız kullanıcılardır ya da sitede ilk defa fal baktırmış olanlardır.Gerçekten risk alarak falları yorumluyorum ve diğer yorumcu arkadaşlarım,kullanıcı konusunda fikir sahibi olabilsinler diye, puan vermekten kaçınmıyorum.Ama birçok yorumcu arkadaşımız puan vermekten kaçınıyorlar.Şuan gelmiş olan uygulamanın da ,bu yüzden kaynaklandığını düşünüyorum.Umarım bundan sonrasında daha duyarlı olabilirsiniz,en azından puansız kullanıcıları puanlayabilirsiniz.
  • şahsi fikrim bence iyi yapmamışsınız tek başlıkta açıp daha çok falcı arkadaşlarla paylaşıp tartışabilirdik yani istişare edebilir asgari müştereklerde buluşabilirdik. ama hepimizin fallara oy verme hassasiyetine katılıyorum bu konuda haklısınız.
  • September 2016 düzenlendi
    Bazı durumlarda çözüm üretebilmek için hızlı karar almak zorunda olduğumuzdan size danışamıyoruz. Tartışmaya ve fikirlerinizi almaya her zaman açığız elbette.

Bu konu oylar görünsün görünmesinden daha karışık, daha detaylı ele alınması gerekiyor.
    Çözüm bulunması gereken denklem şöyle.
    - Oy verilenlerin hepsi ücretli fal gönderiyor, kredi alıyor ve almaya devam edecek. Sorunluda olsa bize kazandırmaya devam edecek.
    - Anlaşabilmek çok zor herkese kötü yorum yapıp 1 yıldız veriyor.
    İade etmek zorunda değilsiniz ama oya ve yorumlara tahammül edemiyorsunuz. İade edip kazancınızdan olmak istemiyorsunuz.

Kullanıcının parasını iade etmeden verdiği olumsuz oy ve yorumu silmek için ne yapılabilir? Sonrasında tabiki kullanıcı itiraz etmeyecek.
    Cevaplarınızı bekliyoruz.
  • Her şey çok güzel de Vip+Falcı olmam için bakmam gereken limidi dolduruyorum lakin 70 tane oy verilmeyen falım var bu emeğe haksızlık bence sürekli böyle devam ederse bunun önüne geçebilmek adına sürekli fal bakıp yıldız beklemek kötü bir durum yaptığım şeyi hakkıyla yapıp haksızlık görmek sıkıcı insanlar sadece '' falıma bakılsın başka birşey olmasın'' diyor resmen
  • Evet haklısınız Oy beklemek sıkıntılı bir durum. Oy vermeyi zorunlu yapamıyoruz. Yapınca kötü oy vermemek için oy vermeyenlerde düşük oy verebilir diye düşünüyoruz. Oy vermeyi teşvik edici birşeyler düşünüyoruz ama henüz aklımıza dahiyane bir şey gelmedi :)
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .