CanlıFal Yorumları

November 2016 düzenlendi kategorisi Fallar
Merhaba, bu sorum ve yardım talebim adı altında öncelikle memnuniyetimi dile getireceğim:
Ben ve benim gibi pek çok kişiye para kazanma ve kendini geliştirme imkanı bulduğunuz ve her soruya dönüş yaptığınız için teşekkür ederim.
Ben bir Iphone kullanıcısı olarak (benim bildiğim kadarıyla) canlı fal uygulamanızın appstore'da olmadığını görüyorum. Bu nedenle bana yapılan yorumları göremiyorum. Bunun bir çaresi var mı acaba? Çünkü bu kendimi geliştirmemi, kullanıcı memnuniyetinden ya da memnuniyetsizliğinden haberdar olmamı engelliyor.
Teşekkürler.

Yorumlar

• Sormuşken Ios (Iphone) daki süreçle ilgili biraz bilgi vereli size. Canlı fala önce Ios da başladık aslında hatta geçen Nisan ayı sonunda bitirmek üzereydik. Sonrasında öncelikli işler, personel değişikliği, teknoloji değişikliği derken iş bugünlere kadar uzadı. Ancak peşini bırakmadık. Canlı Fal Ios Beta uygulamamız önümüzdeki hafta hazır olacak. Apple onaylarında bir sorun olmazsa bu ay sonuna doğru Kullanıcı tarafı yayında olacaktır. Falcı uygulamasına sonrasında gireceğiz sanırız o da 1-2 ay sürer.
    Yorumları görme işine gelince, Canlı fal sadece uygulama tabanlı değil. Web site üzerinde de çalışıyor. Ancak Canlı falda yorumlara cevap verme koymadık. Orada cevaplama istemiyoruz çünkü ücreti nedeniyle yarım kalan falları oradan devam etmek için kullanıcılar sizi zorlayacaktır. O nedenle sadece yorumları listeleyebiliyorsunuz.
    Canlı fal hem bizim hemde sizin için keşfedilip geliştirilmesi gereken bir sistem sizlerden aldığımız dönüşlere göre geliştirmeye devam ediyoruz. Yorumlarınızı her zaman bekleriz.
    Pozitif yaklaşımınız ve ilginiz içinde biz teşekkür ederiz.
  • Ben yorumları listeleyemiyorum, daha doğrusu bunun nasıl yapıldığını bilmiyorum.
    Zaten amacım yapılan yorumları görmek sadece. :)
  • Kullanıcı uygulamasından görebiliyorsunuz şu an. Web ekranına koymak için ekibe bilgi geçtik. Önümüzdeki hafta içinde aktif olacaktır. Genel olarak tüm temel şeyleri yaptığımızı düşünüp bir süre izlemek için arka planda değişikliklere yönelmiştik, yorumlar kısmı kalmış. Hatırlatma için teşekkürler. Çalışma tamamlandığında haber vereceğiz.
  • Merhaba ben canli fal konusunda bir durumdan muzdaribim. Taniti fali dedigimiz kisim Bir danisana 1 tanitim fali olmali derim .İyi niyeti suistimal gibi. Yildiznameyi 50 krediye bakarken burda 1 tl ye bakiyoruz ve siteye bazi ozel fallara cagirdigimiz dada ozellikle iclerinde durumu anliyanlar tanitim fali acarmisiniz diyerek ust uste canli fala gelmektedirler. Bu site ve biz yorumcukar icin yanlis bir yol bence. Tanitim fali dwgilde yada bir danisana bir kereye ozgu tanitim acilabilir. Ve devaminda ise gelen kisi ucreti ile fala devam edebilir. Bu konu uzerinde durmanizi ozelikle rica edicegim.Tskler iyi calismalar.
  • MERHABA BEN DE COK MUZDARİBİM CUNKU BİR KİŞİ DEFADEN TANITIM BAKTIRIYOR VE SİTEYE GELEN FALLAR DA AZALMA OLDU.TANITIM FALI ALTINDA DETAYLI FAL ACILIMI BEKLEMEK USTELİK DEFALARCA HİCTE ETİK OLMUYOR.DİLERİM BU DUZENLEME SARTLARINDA DEĞİŞİMLER OLUR.
  • @asmara, mesajınızı canlı fal başlığına taşıyor lütfen burada sadece yorumlarla ilgili mesajlar kalsın.
  • Yorumlar web ve uygulama tarafına eklendi.
  • Merhaba Bende arkadaşlara katılıyorum canlı fal da uyanıklığa kaçıyorlar bütün sorularını sorup ucuza kapatıyolar ve karşılığında sadece 30 kr kazanıyoruz buna bir sistem ekleyin lütfen 1 tanıtım falında tek sorudan başka soru soramasın ve otamatik kredi yüklemeden devam edemesin lütfen.
  • Tanıtım falını isterseniz seçiyorsunuz. 5 krediden başlatabilirsiniz ve şartınızı fala başlarken belirtebilirsiniz.
    Falla ilgili açıklamada koymak istiyoruz o zaman bilgilendirmeyi oraya yazabilirsiniz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .