Fal sıralaması

Merhaba, fal sıralamasına göre ilk sıradaki fal zorunlu tutulacak sanırım ekranlarda güncelleme olmuş, benim bir önerim olacak ben bazen soru sormalarını istiyorum çünkü bazıları soru sormadan gönderiyorlar yada soruları yarım kalıyor ben gelen fala bir mesaj attığım zaman o fal beklemede kalsın ve ben ikinci sıradaki fala bakabileyim.Çünkü bazen karşı taraftan geç mesaj gelebiliyor. Onu beklerken diğer falı bekletmiş oluyorum. Bence bu şekilde yaparsak çok daha güzel olur.

Yorumlar

• katılıyorum sana taraca kesinlikle bazen çok geç cevap verebiliyorlar...
  • Ben de katılıyorum arkadaşlar size.Şuan bekleyen fallarım var ve danışanları ne zaman yorumlayacağım konusunda bilgilendirmem lazım.Fakat ilk sıradaki faldan sonrakilere mesaj atma şansımız yok.En azından mesaj atma imkanı tanısaydınız.İlk başladığım zamanki tellwe sitesi çok daha başarılıydı.Ne yazık ki son dönemde yaptığınız yeniliklerin bizlere faydasından çok zararı dokunuyor.Danışan puanlarını görme şansımız azaldı,duvarda ciddi bir karmaşa var,aylar önceki paylaşımlar görülüyor ve üstüne bu son durum.Umarım bir an önce eski düzene dönülebilir.
  • December 2016 düzenlendi
    Yorumlarınız için teşekkürler. hemen söyleyelim; Bekleyen fallara mesaj yazma imkanı vereceğiz. Hatta iade etme işlemi de yaptırmayı planlıyoruz. Falların sıraya göre bakılmasını çok uzun zamandır düşünüyorduk. Son günlerde sırasıyla bakılmadığından dolayı çok şikayet aldığımızdan bu özelliği aktif ettik. Geliştirmeye devam edeceğiz. Sizlerin daha kolay ve hızlı fal bakması bizim yararımıza istekleriniz bizim için her zaman önceliklidir. Sizden farklı düşündüğümüz şeyler çoğunluk teşkil eden kullanıcı şikayetlerini de çözme durumundan kaynaklanıyor. Hem kullanıcılar he falcılar için orta noktayı bulmaya çalışıyoruz.
  • December 2016 düzenlendi
    Evet bende diğer fal bakan arkadaşlarımla aynı düşüncedeyim bir takım yenilikler yapılıyor yapılması çok güzel
    fakat bunu her zaman müşteri odaklı olmamalı fal bakan kişilerinde emeklerinin zayi olmamasına özen göstermelisiniz diye düşünüyorum. Misal son zamanlar da sırasına göre bakılmıyor diyorsunuz , keşke uzun zamandır falcılarımızın haksız yere düşük puanlama yapılıyor, iade için fake hesaplar kullanarak itibarını düşürmek adına emeği hiçe sayılmasıyla alakalı çalışmalarınızı umarım ki görürmüyüz? çünki samimiyetimle söyliyeyim bizler karşımızdaki fincana emeğimizi ve enerjimizi veriyoruz alelade bakmıyoruz baştan art niyetli gelmiş kişilere destan yazsanız da boş o saaten sonra zaten yapacağını yapıyor.konuyu toparlamam gerekirse hani bir tabir vardır işçisiz patron olmaz , patronsuz da işçi olmaz diye , evet falcısız fal baktıran olmaz , fal olmadan da falcı olmaz bence bu eksen de bizleri de korumaya alan güzel çalışmalari güzel gelişmeleri de iş planınıza koymanızı isterim. inanın çok çok kalite olmak kaliteli adil işlere imza atmaktan geçiyor saygılarımla....
  • Ben bazen sıralamayı bozuyordum 3 kahve 1 tarot gelmiş mesela 2 kahveden sonra 3.e zorlanmamak adına tarota geçiyordum...Şimdi üst üste atılan falları sırayla nasıl sabırla bakacağım bilmiyorum..çünkü ister istemez enerji düşüyor 2 den sonra...beklemiyorlarda hemen yorumlansın..bi de iade sorunu var oturup fal bakıyoruz özenli bir şekilde yazıyoruz yolluyoruz hoopp dediği istediğini duymadı diye iade ediyorlar..İade olayı kalkmalı fal böyle olmamalı..Her falı mutlu sonla bitiremiyoruz maalesef...Sonrada iade buna bi çözüm şart..10 tl lik tarotta 3 tl alıyoruz bi de iade sorunu..müşteri memnuniyeti önemli de ya bizim emeğimiz ne olucak?Bence yönetim buna bi çözüm bulmalı.Yada arada bir falcılara özel promosyonlarda yapmalı 30 falda 5 yıldız alan falcıya artı 10 tl gibi gibi ödüller mesela..Çünkü bizim motivasyonumuzda önemli...
  • Falcılara en fazla hakkı veren olarak, biraz fazla eleştirildiğimizi düşünüyoruz.

Öncelikle kimse sizi iade yapmanız için zorlamıyor. Bu güne kadar hiç kimse yönetim bu falı iade et dedi diyemez. Hatta ilk iadeleri biz kendi cebimizden yapıyoruz. Sizlerden o falların ücretlerini düşmüyoruz.

İade etmek istemiyorsanız iade etmezsiniz. 50 falda 5 iade hakkınız var istemediğiniz oy ve yorumları bu sayede silebilirsiniz.
    Art niyetli kişiler var elbette bunlar için oy sistemi koyduk. buda başka bir uygulamada yoktur diye biliyoruz.

İstemediğiniz falı iade etme hakkınız var. Bunuda diğer yerlerde yapamazsınız muhtemelen.

Geriye kötü niyetli oyların temizlenmesi isteği var. Kullanıcı parasını verdiyse istediği oyu verebilir. Burada sen art niyetlisin bu falı beğenmezlik edemezsin ben senin paranı aldım iade de etmiyorum yıldızınıda siliyorum diyemezsiniz. Bu kişilerden korunmanın tek yolu yıldız vermek.

Önerileriniz varsa iletin ama lütfen empati yapın. Kullanıcınında itiraz edemeyeceği şekilde fikirler ile gelin yapalım hemen.

Son olarak sıkıntılarınız yazın elbette, giderilmesi için bizde fikir geliştirebilelim.
    Mesela bu yazılanlardan sonra 1. ve 2. falı serbest bırakıp diğerleri için sıradan devam etme zorunluluğumu koysak diye düşünmeye başladık. En azından bu kadar serbesti olabilir. Bunu ekiple tartışacağız uygunsa yapabiliriz.

Size karşı değil, sizle birşeyler yapmak için uğraşıyoruz.

''Biz, ben den akıllıdır''

Lütfen paylaşın....
  • Tartışmak güzeldir çözüm üretiriz hep birlikte...İade etmiyorum gelip yorumlarda hakaret ediyor ben bunu yaşadım.bir yıldız verip üstüne hakaret etti..En sonunda tartışmayla falı yönetim olarak iptal ettiniz falı..Dün akşamda sorunlu bir müşteriydi sonunu beğenmediği için gördüğümü söylediğim için iade vermek durumda kaldım...tartışma olmasın diye..kullanıcı iadelerinde mutlaka yeni bi çözüm mutlaka bulunmalı....Yıldız vermeyi unutanlar bilmeyenler cabası..benim şahsi fikrim 1 ve 2 yi zorunlu diğerlerini serbest bırakın..ilginize çok teşekkürler..
  • merhaba, yalnız konu sapmış durumda , iadelerle ilgili ayrı bir başlık açılıp devam edilse daha iyi olur. Ben fal sıralaması için açmıştım. Mesela ilk faldaki kişiye mesaj attım soru sormak için bu kişiden cevap gelene kadar ikinci sıradaki falıma bakabilme hakkım olsun. Bizim içinde bekleyen kişi içinde daha iyi olur diye düşünüyorum. Bir önerim daha var bize özel olan fallarda mesela benim ayna falım sıralamaya girmese çok daha iyi olur çünkü bu fal için uzun bir zaman ayırmam gerekiyor bu nedenle bunu genelde en son bakmaya çalışıyorum, diğerlerini çok bekletmemek için. Özel fallar sıralamaya girmezse bence daha güzel olur.
  • 2. fala da erişim vermeyi planlıyoruz onun dışında özel fallar için ayrı bir sırlama yapamayız. Bu bile yeni gelenler için fazla kafa karıştırıcı olacak.
  • 2. fala da eriş verdik. İlk iki faldan başlayarak fallarınıza bakmaya başlayabileceksiniz.
    Baktığınız fallar bölümünüde yeniledik.

İlk 50 falınızı iade ettiklerinizle birlikte listeliyoruz. Böylece 50 falda 5 iade hakkınızın da durumunu görebileceksiniz.
  • Merhabalar.Öncelikle teşekkür ediyorum,fikirlerimize önem verip,değerlendirdiğiniz için.Yorumladığınız fallar kısmında yapılan yenilik sebebiyle,yorumladığımız falın resimlerini,kullanıcı bilgilerini göremiyoruz.Ama danışanın soruları nedeniyle bazen eski fincan resimlerine ve kartlarına bakma gereksinimi duyuyorum.Ayrıca bazen kart seçerken ,danışanın doğum tarihi,burç vs. bilgileri gerekebiliyor.Diğer yorumcu arkadaşlarımı bilemiyorum ama kendi adıma zorlanacağımı düşünüyorum.Bir de geriye dönük puanlama şansımız da kalmamış.Yeniden bir düzenleme yapılabilir mi bu konuda.
  • Yorumlarınız için teşekkürler. Düzenlemeler devam edecek. Şu an falla ilgili tüm detayları yorumlanan fallaramı yoksa kullanıcı yorumlarını gördüğünüz yeremi koyalım onun kararı içindeyiz. Baktığınız fallar aslında genel bir arşiv niteliğinde o nedenle ağırlıklı olarak falcı sayfanızdan gitmeniz üzerinden duruyoruz. Teknik yeterlilikleri netleştirince sizlerlede paylaşacağız.
  • Teşekkürler :) Yeter ki,o bilgileri görebilelimde ,nerede göründüğü sıkıntı olmayacaktır herhalde.İyi çalışmalar.
Bu tartışma kapatıldı.