Sizce adaletsiz değilmi?

Özellikle canlı fal uygulamasında dakikalar boyunca çoğu bir saat bulan fallar yorumluyorum. Hepsi aldığım çok cüzi bir miktar için. Fakat bunun sonunda bir bayan memnun kalmadım diyerek iade istiyor. Yalnız falın tam sonunda istiyor bunu.. Tartışmaya açmamın sebebi sizlerinde bunu yaşayıp yaşamadığını öğrenmek istemem...

Yorumlar

• October 2017 düzenlendi
    Maalesef bu her zaman olan ve olacak bir durum. Bildiğiniz gibi iade etmek zorunda değilsiniz. Yorumlarıyla sizleri daraltıp iade de isteyebilirler. Yorumlara cevap vermek zorunda da değilsiniz. Hakaret eden olursada bir şey demeden bize bildirin biz gerekeni yaparız.
  • canım sadece canlı falda değil ki normal fallardada öyle. Tabak bom boş çıkmış elimden geldiğince bakıp yazıyorum sonra çok kısa diye yorum yapıp 1 yıldız veriyorlar daha neler var.
  • özellikle bir kaç kişi var millete fal gönderip baktırıp beğenmedim diyip paralarını geri istiyorlar. ve herkese aynı muamele yani. çok adaletsiz.
  • Oy kullanarak bu kişileri öne çıkarabilirsiniz. Ayrıca limitli iade olduğu için çok fazla devam edebilecektir.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .