Fal da olumsuz birsey söyleyince düşük puan verme

Sizlere de oluyor mu bilmiyorum ama bende eğer istedikleri gibi olumlu birsey soylemezsem(( örneğin bayana ilişki istediği kişiyle bir ilişki göremedim ve olumlu birsey duymak için ısrar etti bende olumlu göremiyorum dedim görmediğim birşeyi de söylemek istemedim işin açıkçası) )düşük puan veriyorlar bu konuda ne yapabilirim

Yorumlar

• Danışana istediği şeyi vermek önemli. Olumsuz gördüm birleşmeyeceksiniz demek yerine “Birleşmenizin önünde ciddi engeller var, ikiniz açısından da zorlayıcı süreçler geçiriyorsunuz; yine de sevdiğiniz kişinin de aklı da gönlü de sizde... Bu aşk için bazı şeylerden ödün vermeniz gerekiyor, ciddi bir mücadele gerekiyor ama aşkınız, bağınız o kadar kuvvetli ki, birkaç yıl daha sabredip aşkınıza inancınızı devam ettirirseniz, imkansız diye bir şeyin olmadığını siz de göreceksiniz” gibi bir yorum yaz. Olmayacağını onlar da biliyor. Yine de “Allahtan umut kesilmez” diyerek fala tutunuyorlar... Toz pembe fal bakmak da yanlış. Evet engeller var ama aşabilirsin, başarabilirsin demek hem enerjisel anlamda motive edici, hem de daha gerçekçi. Olmaz demek hiç birimizin haddi değil bence... Bu benim şahsi kanaatim ve deneyimlerimden elde ettiğim sonuç.
  • mesela bazen falda baktıran ve baktırdıgı partneri arasında üçüncü bir kadın görüyorum bunu nasıl ifade etsem şaşırıyorum hatta bu sebeple ilişkilerin dönülmez bir noktaya varmasından da çekiniyorum tavsiyesi olan var mı?
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .