Üye profilindeki eksiklikler

Merhaba falı yollayan üyelerin sol tarafta görünen bilgileri içerisinde çalışma durumu görünmüyor. bu nedenle bir çok "iş hayatım nasıl " sorularını geri çevirmek zorunda kalıyorum. yönetim deki arkadaşlardan üyelerin bizim görebildiğimiz bilgilerinin içine mesleklerini ve çalışıp çalışmama gibi güncel durumlarının eklenmesini rica ediyorum. en azından falı geri yollamak zorunda kalmayız. saygılar

Yorumlar

• Standart fallarda minimum bilgi alıyoruz. Detaylı bilgi için özel fal açabilirsiniz. Özel fal da mesleği çalışıp çalışmadığı vb soruları sorabilirsiniz. Standart fallarda fal ayarlarında Falla ilgili mesaj bölümü var oraya istediğiniz bilgileri not düşebilirsiniz.
  • Nöbet falların da bilgi istediğim zaman bazen 2 saat sonra cevap veren kişiler oluyor. 40 dk içinde bakamazsak nöbetçi olmazsınız diyorsunuz. benim için çok fazla sorun olmuyor. sadece tavsiye de bulunmak istedim. değerlendirmek tamamıyla size kalmış bir durum.
  • Nöbet falında bilgi isteyip mesaj yazdıysanız 40 dk süre sorunu olmaz. Çok soruya ihtiyaç duymamak için fallarla ilgili bilgi alanına istediklerinizi yazabilirsiniz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .