TELWE UYGULAMASINI İNDİRİP 5 BASIN KİMLİĞİNİZİ BELİRTMEDEN.ÜST SIRALARA TAŞIYIN UYGULAMAYI

kategorisi Tellwe
Müşteri almak istiyorsunuz önce sitenize sahip çıkın. Storeye girin uygulamayı indirin 5 basın. İlla yönetimin söylemesine gerek yok. Müşteri yok diye ağlayacağınıza birazda siz destek olun. Her ay tak diye alıyorsunuz hesabınızdan paraları, 1 gün bile geciktirmiyor adamlar. Azıcık destek lütfen.

Yorumlar

• Al mesela vatandaşın biri uygulamaya 1 basmış sebebi ise ÜCRETLİYMİŞ. yok babanın hayrına bakacaktı millet sana. Bu adamlar yorumculara para ödüyor. Bir dünya masrafları var, bir çoğunda bedava bile yok

95662192_10221057533015272_703832774880002048_n
  • Teşekkürler :)
  • Ben dün akşam story den 5 yıldız verdim..Daha sonra yorumlara baktım,benimde ismen bu sitede gördüğüm ,siteye uygun hareket etmediği için siteden atılan eski falcılar 1 yıldız vererek hep bu siteyi kötülemişler..kopya fallar yapıyormuşuz,fal baktıranların kişisel bilgilerini hepimiz görüyormuşuz,kredi kartlarından usülsüz para çekiyormuşuz..hatta biz canlı ,gerçek değilmişiz...otomatik cevaplandırma yapıyormuşuz..mükerrer hesaplarımız varmış..bir kişinin ,birden fazla hesabı varmış ....vs vs.. dimağım şaşırdı.. o kadar çok iftira,karalama,suçlama var ki..bunlar yazabildiklerim..Telve yönetimi hepsine tek tek cevap vermiş vermesine de...
    Şu anda burada AKTİF yorum yapan tüm falcı arkadaşların ..story den telwe uygulamasına bir zahmet girip 5 yıldız vermeli..Sadece oturup fal gönderilmesini beklemek değil ki burada olma amacımız..Sonuçta gelir elde ettiğimiz yerin ..internetteki forumlarda,TELVE sitesinin isminin geçtiği yerlerde ...olumsuz yorumlara cevap vermemiz de gerekir..TELVENİN menfati ,bizimde menfaatimiz..sürekli kötü ,yalan yanlış yorum yapılan bir siteye bende müşteri olsam fal göndermem sonuçta...
    STORY den TELWE uygulamasına 5 yıldız vermeniz 2 dakika nızı alır..ve aslında kendiniz için yapmış olursunuz bunu...kendinizi TELWE nin duvarında reklam yapmanızdan ,daha önemli..kötü yorumları okuyanlar bu siteye gelmezler,sizinde reklamlarınızı okuyamazlar....

• May 2020 düzenlendi
    @azizeninsesi aynen öyle. Herşeyi devletten bekle. Adam sana bedava pazar yaratmış burda millet iş bulamazken sen girip bedava pazarda çalışıyorsun. Maaşının gecikme durumu sözkonusu değil. Günü gelince tak diye para hesabında. Müşteri yok müşteri yok. Adamlar hangi birine yetişecek. Müşteri yoksa yorumcuların yanlış tutumlarındanda kaynaklanıyor bu. Buradan çıkıyor gidiyor telve şöyle haksızlık yaptı böyle. Ya sen peki telve için ne yaptın. En basit bir şey gir uygulamaya yap yorumu ver 5 yıldızı. Adam 1 vermiş kabak gibi sırıtıyor üstte. Sizin puan sıkıntınız varsa telveninde var. Telvenin o kendisine verilen 1 leri düzeltme imkanıda yok. Googleda öyle beğenmedim sil yok yani. Hiç kimse gerçekten kusura bkmasın açıldı açılalı buradayım. İlk girişlerde 150 tl ücretsiz fal baktım hiç unutmuyorum. Biz baktıysak sizde bakacaksınız absürt olan ne var burada. Ha puanlamadaki 50 kotasına katılıyorum o ayrı bir konu.. Ha mükerrer hesabın vardır tamam diğer hesabın iş yapmıyordur belki bilemem ama kes kopyala yapıştır nedir ya. Bari ordada gerçekçi yorum yapki tehlikeye atma hani bir naneyi yiyorsun ortaya çıkarma.
  • Size burayı okuyor cevap yazacak demiştim ve bugün yazdı. Bu da dursun bir köşede. Ben sistemimi tanımıyorum sizde tanımaya çalışın
  • Sevgili @WOMENN Dün stroy den TELLWE yorumlarına ve verilen düşük yıldızlara baktım içim acıdı..Yönetim de tek tek cevap vermiş..Kaç ayrı alanla uğraşıyor ,kim bilir ne sorunları çözmeye çalışıyorlar..mesaj yazdım ,forumda başlık açtım ,okuyup fikirlerinizi siz de belirtirmisiniz diye o kadar güzel ve kibar bir geri dönüş yaptılar ki mesajla.." aşırı yoğunluktan bir süre forum bölümünü atıl bıraktık,hatırlattığınız için teşekkür ederiz "diye..açtığımız ,söylediğim başlıklarada hemen cevap vermişler sağolsunlar..
    Bizim sitedeki aktif yorumcularda aldıkları 5 yıldızın ekran görüntüsünü paylaşıp reklam yapsınlar...STORY DE TELWE SİTESİNE 5 YILDIZ vermelisiniz ki...Millet önce uygulamanın puanına,yıldızına bakıyor..sen burada gökyüzü gibi yıldız sahibi olmuşssun ne fayda.....defalarca yazdım arkadaşlar ,forumda konu açtım bir bakıp ,fikirlerinizi yazarmısınız diye..5 kişi fikir yazmış.."Ben burada yorum yapayım.,.günde yüz tane bakayım,bütün müşteriler bana gelsin,site de fal başı çuvalla para versin"le olmuyor bu işler..
    Bizim stopajlarımızı ödeyecekler,vergilerimizi ödeyecekler,puan vermeyen müşteri yorumlarını 5 yıldızdan değerlendirecekler,bizi takip edecekler,bu siteden çıkıp burayı kötüleyenlerle uğraşacaklar,bir gün eksiksiz yıllardır her ay aynı gün paramızı yatıracaklar...bilmediğimiz kim bilir daha ne sorunlarla uğraşıyorlardır ..saysak daha neler vardır..
    Bizler STORY den bir 5 yıldız vermeyeceğiz uygulamaya..bize de yazıklar olsun o halde..
    bir de "biz de fal bakıyoruz,emeğimizin karşılığını alıyoruz" diyenler var.aksini de söyleyen yok..fal bakıp ,karşılığını alıyoruz hep beraber..Ama Telveyi kötülüyorsan burada ne işin var durma,zorla kimseyi tutmuyorlar burada..bir şikayetin varsa söyle,çözüm buluyorlar,ilgileniyorlar..hem buradan para kazanıp hem de burayı kötülemek başka bir yorum gerektirir.. o yorumu yapacak üsluba sahip değilim..
    mükerrer hesabı olan ya da kopyala yapıştır fal bakan varsa..lütfen gitsin bu siteden..işini doğru düzgün yapmaya çalışanların da ekmeğine mani olmasınlar..
    diye düşünüyorum tabi yazdığım her kelimenin de sorumluluğunu alarak,her kelimemin arkasındayım ..bütün yazdıklarım kişisel düşüncelerimdir..Ekmek yediğimiz yere sahip çıkmalıyız.bin defa daha söylerim bunu..koşulları beğenmeyen ya da sahtekarlık yapan da durmasın burada ( tespit edilenler in hesapları kapatılıyor zaten TELLWE yönetimi tarafından)
    @WOMENN ,yazdıklarıma katılırmısın bilmem ama,bir süredir duvardaki paylaşımları takip ediyorum,story deki haksız yorumları okuyorum...dolmuştum..hem seninle hem de okumak isteyen olursa diğer arkadaşlarla paylaşmak istedim..sevgilerimle..
  • bende oyumu kullandım :) hepimiz birimiz için birimiz hepimiz için o halde sloganımız bu olsun :)
  • @SERAPKARADAĞ :) hepimiz birimiz için,birimiz hepimiz için :)) aynen....... sevgiler.
  • biz bir birimize ve tellweye sahip çıkarsak kimse yıkamaz bizi :)
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .