DİKKAT!!

Değerli Falcı Arkadaşlarım.
akgunferide adlı kullanıcıya sakın fal bakmayın! 10-11 dakikalık bir ses kaydı attım,bütün sorularını cevapladım ve emeğime enerjimi hiçe sayarak 1 yıldız verdi!! Puan düşürmek için yaptıkları bariz belli!!

Yorumlar

• Ah keşke bir iki saat önce görseydim bu yorumu. Aynı kişinin aynı muammelesine uğradım. Gerçeği değil de istediğini duymak isteyen bir tip olduğunu sandım da iade ettim. Hiç beğenmedim diyip 1 yıldız vermiş onca emeğime. Nedenini sordum 2 saat geçti hala yazmamıştı. Kesinlikle puan düşürmek için yapılmış. Kendini Sevda ismiyle tanıttı
  • Melikeciğim şartlı fal baktıracaktım normalde ama hakkım dolduğu için şartlı fal baktıramadım.. 10-11 dakika boyunca konuştum inanır mısın? Kesinlikle ücretsiz fal baktırmak isteyen birilerinin yaptığı bir şey bu.. Bana da ayrıca nurcan diye birini sordu, başkalarına deniz, selma vs. gibi isimler yazmış..
  • August 2021 düzenlendi
    Gerçekten emeklerimize yazık.. Bu arada bana akgunferide değil akgulferide ismi ile gelmiş. Ayrıca Aysfer adlı kullanıcıya da fal bakmayın. Gönderir göndermez nedensizce 1 yıldızla dönüş yapıyor. Sonrasında gördüğüm üzere birçok falcıdan 1 yıldız almış.
  • Evet canım ben de akgul yerine akgun yazdım yanlışlıkla.. böylelerine şartlı fal bakmak lazım..
  • Filizgibi34 adlı kullanıcıya da dikkat edin hep 1yildiz vermiş falcı arkadaşlarım zaten
  • Aynı durumu yaşadığım kişi: nevinsam
    Sadece kendi duymak istedikleri pohpohlanmak için gelen biri.
  • Arkadaşlar merhabalar ve sayın tellwe ailesi
    Ben buraya girdim ve burada çalışmaya başladığım ilk günlerden beri gerçekten bir kullanıcının çok fazla baskısı altında kaldım.
    Gerçekten bazı problemleri var Onu anlıyorum ama. Beni saatlerce canlı falda tutmak istiyor.
    Hatta 3 saate yakın konuştuğumda oluyor.
    İlk başlarda bilmiyordum ama beşyıldız verip kötü yorum yazıp iade etmeyeceğini biliyordum.
    Ben buradan ayrılmak istemiyorum ama gerçekten bu bayan sebep olacak.
    Asla ekmek yediğim çalıştığım yere hainlik etmek istemem.
    Ama bu kişiyi size önemle bildirmek istiyorum.
    Sultancan8. Lütfen bu kişiye dikkat edin.
    Resmen burada aylardır esir aldı.
    Ben bir kullanıcıyı kara listeye almıştım daha önce.
    Ama o bana fal attığında sürekli durumu meşgul olarak görünüyordu.
    Şimdiye kadar kara listeye alamamıştım ama bugün aldım.
    Sadece söylemek istediğim SultanCan8 çok dikkat etmeniz.
    Psikolojik açıdan beni gerçekten çöküşe uğrattı.
    Aynı durumdan muzdarip olmanızı istemem
  • Demet hanım keşke sizi bu kadar yıpratmadan kara listeye alsaydınız :( Az önce baktım zaten çoğu falcılardan da 1 puan almış birisi. Bana da kendisi dün fal göndermişti puanının 1 olduğunu görünce şartlı gönderdim dediğiniz gibi biraz sıkıntılı bir kişi. Dikkat edeceğim çok teşekkürler. Kesinlikle ayrılmayı düşünmeyin karalisteye alın ve hiç uğraşmayın.
  • Demet hanım o kadar haklısınız ki bazı kullanıcılar gerçekten iyi niyeti suistimal ediyor süre kısıtlamasına rağmen uzatıyorlar ve fal içinde fal baktırmaya çalışıyorlar SultanCan8 kara listeye ekleyelim ozaman bu kullanıcıyı.
  • January 7 düzenlendi
    mab6741487 bu kullanıcıyıda söyleyelim canlı fal baktırdı hiç bir bilgi vermedi hakaretvari konuşmaları oldu zaten oylamasıda düşük dikkat edelim.Hemen iade talep ediyor.
  • Olivia Hanımcığım her zamanki gibi desteğiniz için çok teşekkür ederim. İnanın beni öyle yordu ki. Gerçekten sürekli hayali varlıklar ile uğraşıyor ve onları yani onun gördüğü şeyleri benim görmediğim için sürekli bana kızıyor. Aslında bir takım yardımlar alıyor sağlık açısından ama demek ki fayda etmiyor :(
    Sizde dikkat edin Olivia hanımcığım ❤️ sevgiler kolay gelsin ❤️
  • Gamzeli arkadaşım gerçekten çok iyi edersin kara listeye almak ile :(( İnan bana şöyle söyleyeyim ciddi anlamda benim psikolojimi bozdu :(
    Bana güvendiğiniz için çok teşekkür ederim ❤️❤️❤️
    İyi çalışmalar kolay gelsin ❤️
  • cannsuuuu adlı kullanıcıyı KESİNLİKLE dikkat edin sakın fal bakmayın oliviateller hanım 1yıldız vermiş ama ben görmeden yorumladım anında falı okumadan 1 yıldız verdi iade hakkı da dolmuş haram zıkkım olsun...
  • Ben baktığımda adı kediiseveer gibi bir şeydi. Şu an yeniden baktım adı cannsuuuu. Kesinlikle bana da aynı durum oldu dikkat edin o kullanıcıya.
  • ben bir falcı olduğunu düşünüyorum o hesabın ait olduğu kişiyi falı attığım an bir yıldız verdi çünkü
  • Arkadaşlar bir şey söylemek istiyorum ???? Gamzeli hanımcığım hemşerim. Ben bir yazıda okumuştum eğer böyle ifşa edersek hesaplarımız bir haftalığına cezaya giriyor kapanıyor aman bunu da göz önünde bulunduralım forma yazalım isterseniz çünkü ceza alabiliriz ???? kullanıcılar şikayet edince hesabımız anında banlanıyor haberiniz olsun söylemek istedim :((
  • Sayfada yazınca şikayet ediyorlar: (
  • January 23 düzenlendi
    Yorum engelim olduğu için buraya yazıyorum
  • Teşekkürler demet hanım kaldırdım
  • ❤️❤️❤️❤️
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .