CANLI FAL

Merhabalar ben canlı bir falda süre mağduruyum. Evet sürekli gelen müşterilerim var kırmamak adına uzunca bakıyorum ama bu süreyi çok abartıyorlar.tabiiki musteri kaybetmek istemem. Ama 2 saate yakın sistemde kalıyorlar. Soruların ardı arkası kesilmiyor.Lüten bir süre kısıtlaması olsun bunu siz telwe ekibinden rica ediyorum

Yorumlar

• Bu konuda eminim arkadaşlarım da bana katılacaktır
  • December 2021 düzenlendi
    Ekran resmi göndermek istiyorum ama yükleyemedim umarım olmuştur
  • Ben fal bakma süremi kendim 30 dakika olarak belirttim. Fala başlamadan önce bunu hatırlatıyorum. 29. dakika da hatırlatıyorum ve mecburen bitiriyorum. Bizde çok emek veriyoruz. 30 dakika gayet yeterli bir süre. Sizin de aynı şekilde 30 dakika olarak başta belirtmeniz bir çözüm olabilir :) Sevgiler Demet hanım :)
  • Ama yine de bununla alakalı bir düzenleme gelse çok iyi olur. Bazen bize de peş peşe sorup bitirmemize izin vermiyorlar.
  • Yaaa çok teşekkür ediyorum cevap için ❤ gerçekten nasıl olsa süre yok diyorlar ve bu beni gerçekten çok yoruyor 2 saat dil dökmek ve fazla. Aslında uygulama için de iyi olur süre konulması. Şayet bir fala saatler harcamak iki taraf için de iyi bir durum değil. Süre sınırı için düzenlemeyi destekten talep edeyim bir kere de. Tekrar teşekkürler Olivia hanımcım sevgiler. İyi çalışmalar
  • Kesinlikle öyle süreyle daha iyi olacaktır. Rica ederim Demet hanım çok tatlısınız :) İyi çalışmalar dilerim.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .