Yüz Falı

May 2011 düzenlendi kategorisi Tellwe

Yorumlar

 • May 2011 düzenlendi
  Belki çoğu yorumcu için bir şey ifade etmeyebilir ama, profilde  "bakabileceğiniz fallar" bölümünde de bulunan "yüz falı" bölümüne dikkat etmişsinizdir. Acaba tellwe.com'un bu falla ilgili bir düşüncesi var mı? Yani ileride bu fala da yer verilecek mi acaba? Saygılar...
 • aynı şekilde iskambil falı da var
 • evet haklısınız. ilgi alanım olduğu için yüz falından bahsetmiştim...
 • Merhaba, yüz falı ve iskambil falınada yer vermek istiyoruz. Hatta yakında aramıza katılacak diğer yabancı falcıların önerdiği çok değişik fallarıda ekleyeceğiz. Zaman içerisinde birçok fal modeli açacağız. 
  Bir başka bilgi olarak şunu söyleyeyim, profil resmimi sadece falcı görebilsin diye bir fonksiyon koyacağız ki fal gönderenler çekinmeden resimlerini ekleyebilsinler ve yorum yazdıklarında ordaki alana resimleri görünmesin. Şu an facebook sayfası ile ilgilendiğimiz için bu işleri bekletiyoruz. Bu arada bu fallar konusunda değerli fikirlerinizi bekliyoruz. 
  Yüz falı hakkında bize şimdiden bilgi verebilirsiniz. Önden ve profilden 2 webcam çekimi işinize yarar mı? Görüntüler nasıl olmalıdır. Şimdiden konuşmaya başlayabiliriz.
 • Teşekkür ediyorum bu arada. Bayağı yüklenmiştim size bir ara :) Ama siteniz gün geçtikçe daha da gelişiyor. Tebrik ediyorum öncelikle... Yüz okumada 2 resim yetebilir belki ama, tabii resimlerin çok özenli bir şekilde çekilmesi gerekir :) Ne yazık ki çoğu arkadaş çok özen göstermiyor bu konuda... Ne diyelim hayırlısı olur inşallah...
 • Teşekkür ederiz iyi dilekleriniz için,  sizi memnun görmek güzel. Burada sadece sınırlı kelimelerle kendimizi ifade etmekte zorlanıyoruz. Sanal ortam olduğu için genel bir güvensizlik var. Bazı şeyleri ilk defa yapmaktan ve sınırlı imkanlardan dolayı hata yaptığımız ve düzeltmek için zamana iihtiyacımız olduğu anlar olabiliyor ama dediğiniz gibi gittikçe oturuyor yerine. Site kurucuları olarak hicbirimiz falcılık mesleğinden gelmiyoruz. Biz internet teknolojisini ve bu teknoloji üzerinden proje üretmeyi biliyoruz. Danışmanlarımız ve sizlerin aracılığıyla bu ortamı daha iyi tanıyıp sizlerin işini daha iyi yapabilmeleri için en iyi ortamı oluşturmaya çalışıyoruz.

  Fotoğraflara gelince webcamin kalitesi oldukça düşük bu tür bir fal talep edene kişiye öncelikle kendi fotoğraflarını yüklemesini söyleyebiliriz. 2 resim yeter derken profil ve ön görüntü yeterli demek istediniz sanırım.
 • May 2011 düzenlendi
  Siz de haklısınız tabii.. İnşallah o en iyi ortam daha da iyiye gidecek.
  Fal işine gelince, evet aynen öyle demek istedim. Yani ön ve profilden 2 resim yeterli olacaktır; yeterki görüntü kaliteli olsun...Ayrıca fal talep eden kişiye öncelikle kendi fotoğrafını yüklemesi fikri bence oldukça olumlu bir yaklaşım olacaktır. Tabi bu benim şahsi kanaatim. İlgilenen arkadaşlar varsa, onların da fikrini almakta fayda var. Fikir birliğine varıldığı takdirde, sizlerin de desteğiyle birlikte eminim güzel bir uygulamaya daha geçiş yapmış olacağız... 
 • Dreamer e katılıyorum,yüz falına biran önce geçilse cok iyi olur.Ayrıca üyelerin profil resimlerini ekleme konusuda cok iyi düşünülmüş,en azından yorumlar daha verimli olacaktır.Bu arada yüz falı konusunda aklıma takılan bişiyi paylaşmak isterim.Üyeler yüz falı göndermekte cok kararsız kalbilirler,zira bu konuda yorumcunun bay-bayan olmasına özen gösterenler olur diye düşünüyorum.Buna nasıl bir cözüm getirebilirsiniz bilemiyorum.Ama bu konu diğer fallara nazaran,yüz falını pek tercih ettirmeyebilir.
 • Evet SIRAT sana katılıyorum... Benim de kafamı kurcalayan konu buydu aslında.. Ben erkek olduğum için beni çok fazla tercih edeceklerini zannetmiyorum:) ama, fal talep eden arkadaşların gönlünde yer etmiş, güvenlerini kazanmış yorumcu arkadaşlar muhakkak ki vardır. Gerçi bu da sorunu kökten çözmez; zira güvenilen o yorumcu arkadaşlar yüz falıyla ilgilenirler mi o da ayrı bir konu tabii... Buna bir çözüm bulunması gerekir... 
 • ben iskambil konusunda rahatım çünki kendi iskambil falımı bakıyorum ve muhteşem bişey :))) ya yüz falı gerçekten bana göre ilginiç o çizgiler falan ne bilim ama ben yüz falını becerebilicegimi pek sanmıyorum :))))
 • dreamer26m arkadaşım ilginç bir şey bu ama ben bay bayan diye ayıracaklarını düşünmüyorum açıkcası ne olacak burda gönül işi yapıyoruz biz bayan falcılarda erkeklere bakmayalım o zaman:)zaten bir güvensizlik duyacak olan böyle fal göndermez rahat ol.bideeeeeeeeeeee her kez yüz falınada bakamaz her halde şahsen ben bakamam galiba tamam his biraz ama bu işi iyi bilen baksın derim sen el fakına bakıyorsunya bunuda en güzel şekilde halledersin arkadaşım:)
 • Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim :) evet çok haklısın aslında ama çekinen insanlara da bir şey diyemeyiz tabii..Öncelikli amacım aslında sitede çeşitliliğin arttırılması ... Biraz da o yüzden istiyorum bunu... Eminim yüz okumayı çok iyi bilen arkadaşlarımız vardır. Aynı şekilde iskambil falına da bakan arkadaşlarımız var... Bir bakıma onların hislerine tercüman olmaya çalışıyorum... Artık bir aile gibiyiz burada.. Ortak bir paydada buluşursak ve yönetim de uygulamaya koyarsa ben ve arkadaşlarım elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Bunda hiçbir kuşkum yok :)
 • valla yüz falına bakamam ama seve seve süper bir şekilde iskambil bakarım hemde öyle böyle degil tırsarak ama kendi iskambillerimle bakabiliyorum :))))yüz falıda çok çok iyi olur başta sen olmak üzere sadece yine bilen arkadaşlar bakarsa daha süper olur:))) bilemeyen bakmasın boşuna yüzümü göstermiş olurum:))))
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .