Tellwe Katina Destesi

March 2015 düzenlendi kategorisi Tellwe
Hem Tellwe nin 5. Yılı hemde yılbaşı olması nedeniyle sizeler için bir hediye hazırladık. Tellwe'nin kendine özel olarak hazırlattığı Katina kartlarını şimdide bastırıyoruz. Bir adres formu düzenleyip isteyen tüm falcılara göndermeyi planlıyoruz. Yapım aşaması devam ediyor. Yakında sizde diğer detaylarıda paylaşacağız.
«1

Yorumlar

• ben isterim
  • bende isterim
  • Katina kartlarımızın baskıları bitti. Diğer kesim ve paketlenme işlemleri ile uğraşıyoruz. Falcılarınkartvizit olarak kullanabilmesi için Bir kısımda baskısız yedek ayırdık. Detayları önümüzdeki günlerde paylaşacağız.
    image
  • Bende çok isterim
  • Mükemmelsiniz, ben de istiyorum!
  • supermiş >:)
  • cok güzell
  • bende rica ediyorum :)
  • http://www.tellwe.com/talep/index.html
    linkinden talep formunu doldurabilirsiniz.
  • çok güzel bende istiyorum :)
  • ben doldurdum formu bakalım nasılmış
  • Makul bir boyutta ve baskı kalitesinde. Amatör kullanıcılar ana hedef olduğu için ve kartvizit olarak da kulanmak için kartvizit ebatında tuttuk.
    Öne çıkan özelliğiyse kartların üstünden QR kodlarının olması. Bu sayede kartın anlamına hemen ulaşabileceksiniz. Hem internet üstünden hemde özel uygulamamzı ile qr kodaları okutabilirsiniz. Detayları fırsat buldukça vermeye devam edeceğiz.
    Yeni yıldan önce yada yeniyıldan sonraki birkaç gün içinde kartlarınız gönderilmiş olacak.
  • doldurdum formu heyecanla bekliyorum :)
  • January 2015 düzenlendi
    Sevgili tellweciler, Katina kartlarınız dün ve bugün iki parti olarak yurtiçi kargoya teslim edildi. Muhtemelen pazartesi veya salı günü elinize ulaşmış olacak. 4-5 kişi adreslerini yanlış yazmış bunlar bize kargo firmasından bildirilecek bizde burda duyuracağız.
    Bu arada Katina kartların yanında bir deste daha ekledik :) Onu da pazartesi açıklamış oluruz.
    İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerin katkısı ve desteği ile çok daha büyük hedeflere ulaşacağız.
  • Teşekkürler az önce elime geçtiler:)
  • Kartlar için teşekkür ederim, diğer falların kartlarıyla devamını beklerim ;;) İyi çalışmalar :)
  • ücretli mi olacak?
  • Kartları falcılarımıza ücretsiz gönderiyoruz. Perşembe ve Cuma iki ayrı gönderim yaptık. İstanbul içi ve yakın yerlerdekiler perşembe gönderisi ulaşmış. Ulaşım için 48 saat demişlerdi. En geç salı günü elinize ulaşmış olur.
    Talep formu linkte mevcut. 14 Şubat etkinlikleri kapsamında da bir gurup gönderim yapmayı planlıyoruz. Bilgileri yanlış olanlar ve yeni başvurulara o zaman gönderim yapabiliriz.
  • Sevgili Tellwe Falcıları Katina kartlarımızla birlikte Tarot kartlarımızıda bastırdık. Çeşitli etkinliklerimizde promosyon amaçlı vereceğiz ve satışını yapacağız.
  • Kartlar sabah geldi cok mutlu oldum tarot kartlarida yollamissiniz . üstelik tarot kartim yoktu :) Benim sabah süprizim oldunuz cok tesekkür ederim <3
  • Gönderim Raporu geldi. Başvurupda alamayanlar Bize ulaşından eksiklerini göndersinler. Kargo geri gelmeden adres düzeltmesi yapabiliyormuşuz.

A. Sarı >>> Adres Yanlış / Yetersiz
    D. Parlak >>> Adres Yanlış / Yetersiz
    D. Kuşcu >>> Not Bırakıldığı Halde Alınmadı
    F. Uğur >>> Adres Yanlış / Yetersiz
    K. Kavuştuk >>> Adres Yanlış / Yetersiz
    M. ÇAKAR >>> Adres Yanlış / Yetersiz
    Ö. Abacıoğlu >>> Not Bırakıldığı Halde Alınmadı
    Ş. Ayaslan >>> Adres Yanlış / Yetersiz
    Ş. Bozkurt >>> Adres Yanlış / Yetersiz
    Z. N. Çeliköz >>> Müşteri Taşınmış/Ayrılmış/Tatilde
  • January 2015 düzenlendi
    Sevgili tellweciler, bu gün itibarıyla hem katina, hem de tarot destelerimi aldım. bu güzel ve hoş jestiniz için sizlere çok teşekkür ederim. burada olmaktan her zaman büyük zevk alıyorum, bu hediyeniz de ayrı bir keyif verdi. çook sevgiler.
  • merhaba bende talep formu doldurmuştum ama gelmedi bana ne yazık ki:(
  • AYYYY ACAYİP MUTLU OLDUM ANLATAMAM ÇOOOOOKKKKKKKKKK TEŞEKKÜR EDERİMMM SİZE ALLAH BOL MÜŞTERİ VERSİN İNŞALLAH SİZE,NE KADAR GÜZEL BİR ŞEY YAPTINIZ SİZ BÖYLE DAHA ŞİMDİ ELİME GEÇTİ,ÇOK TEŞEKKÜRLER ÇOK ÇOKKK
  • Tellwe Katina gönderimimiz tamamlandı. Şubat 15 gibi ikinci bir gönderim yapacağız. Şu an alamamış falcılar o zaman başvuruda bulunabilir. Katina kartlarımız için hazırladığımız Android uygulamamıza da şu linkten ulaşabilirsiniz.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=mnt.mutlucu.katina.kartlari.anlamlari
  • Bende form doldurdum adresimde doğruydu ama bana gelmedi... :((
  • Çok teşekkürler bu jest için.qr okuyuculu katina uygulaması ios için de mevcut mu acaba?
  • sevgili tellwe adresim yanlış yazışmış daire 50 kat 12 ...kargo daire 12 ye götürmüş adresim dogru ilgilenirseniz sevinirim teşekkür ederim...
  • sevgili tellwe,puanlama sistemi fal gönderen müşteriden de falcılardan da kaldırılsa daha dürüst bir ortam oluşur..sırf puan düşürmek için gönderilen falları diğerlerinden ayrıştırmak fala bakmaktan çok daha zor...
  • Kısaca tekrar cevaplayalım
    Ios uygulamasına önümüzdeki ay sıra gelecek sanırız.
    Şubat ortasından ikinci grup gönderim yapılacak. Tek tek gönderemiyoruz.
    Uygulama Katina falı için geçerli ama Tarot kartlarının anlamlarınıda oradan görebilirsiniz.
Bu tartışma kapatıldı.