Fal bakılmaması gereken kişiler.

Arkadaşlar bu başlık altında iyi yorum yaptığınız halde bile bile düşük yıldız veren kişilerin isimlerini yazalım.. Yorum yapmayalım sadece isim yazalım...

gulansu adlı kullanıcı 5 yıldızı var ama iade hakkı dolu iade edilmiyor dikkat edin.

Yorumlar

• Diğer başlıklarda topladığım bilgilere göre...

Elizabeth
    selinaltınay
    akgunferide
    sevimli___123
    muhammed06
    kalp06000
    blue1406
    akın716
    Tt123
    28hazal
  • Nisannisan0103
  • Ozgedmr kişisine aslaaaa aslaaa fal bakmamanızı öneririm. Gece 4 te ısrarla falına baktım beni 2 saat tuttu. Sürekli duvarima yazdı 20 tane soru sordu ve ben sabah haliyle geç uyandım ve duvarima çirkin yazılar yazarak beni madur etti. Geri iade ettim ama emeğimi asla helal etmiyorum. Bazı açıdan karşısındaki erkekten beklenti halindeydi ve bana akıl almaz şeyler söylemiş yazmış. Ben utandım resmen. Bu kişiye fal bakmamanizi öneririm. Beni fal bakmaktan soğuttu
  • sekerimsekee kullanıcısı ağır ithamlarda bulunup iade isteyip hakaret etti bana. Baktım ve 1 yıldız almış. Keske bakmadan önce dikkat etseydim :(
  • Sekerimseke
  • Arkadaşlar konu açtım ama inşallah herkes okumuştur. Okumamış olanlar için bir de buraya yazıyorum. Birisi kullanıcı adım ve profil fotoğrafımı çalarak kendisine üye hesabı açıyor. Ben bu kişiye asla bakım yapmam yani beni üzemez, açıkçası varlığı umurumda bile değil hayran sayımı yükseltiyor farkında olmadan fakat benim itibarımı zedelemek için sizlere musallat olabilir. Benim gibi görünen birisi bakım için gelirse? Bakım yapmayın , ben değilim, asla hiç bir şekilde hiç bir yerde hiç hesabım yok yani asla o sorumluluğu kabul etmem bilginiz olsun . İnşallah kimse zarar görmez ve görmemiştir.
    Sevgilerimle .
  • Ben bu başlığı okudum ve eğer bana gelirse yaptığının nasıl haksız ve ahlaksızca birsey olduğunu söyleyeceğim????
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .