Üyeye Mesaj Gönderin

August 2012 düzenlendi kategorisi Tellwe
Falcılarla üyeler arasındaki iletişim sorunlarını gidermek için bir gurup güncelleme yaptık.
Üyelerin eksik veya yetersiz içeriklerle fal göndermeleri karşısında falı iade etmek zorunda kalıyorlardı. 
Falcılar iade sebeblerine yazdıkları mesajlar sonrasında üyeler eksiklerini tamamlayıp fallarını tekrar yolluyorlardı. Ancak bu süreç zahmetli ve bazende çözülemez haller alabiliyordu. Bunu çözmek için iade nedeninin yanına birde mesaj yazma alanı ekledik. Bu şekilde fal iade edilmeden eksikler üyelerden istenebilecek, üyelerde bu mesajlara cevap vererek falcıların sorularını yanıtlayabilecekler.

Falcılar 'mesaj at' bölümüne bastıklarında çıkan mesaj  alanına sorularını ve mesajlarını yazarak iletebilecekler.
image

Üyeler falcıların mesajını kendi ekranlarında aşağıdaki gibi görecekler.
image
Pratik olarak anlatırsak. Sorunusunu sormadan Tarot gönderen bir üyeye 'mesaj yaz' butonuna tıklayarak açılan mesaj alanında 'sorunuzu sorunuz' diye mesaj atılabilecek. Üye Ekranında bu soruyu görünce cevabını yazıp iletecek. Sizde bu cevaba istinaden falınızı yorumlayabileceksiniz. 
Falcılar çok sıkıştırılmasın diye mesaj başlangıcını falcılara verdik. Falcılar cevap isteği açmadan kimse falcıları soru yağmuruna tutamayacak. 
Tabi bu özellik sadece ücretli fallarda olacak. 
Artık falları iade etmeden istediğiniz bilgiyi alabileceksiniz.

Yorumlar

 • GÜZEL ELİNİZE SAGLIK.ANCAK FAL YOLLAYAN KİŞİNİN SORU KISMINDA SATIR SONLARI YARIM KALIYOR.OKUNMUYOR.ONA BİR ÇÖZÜM BULABILIR MISINIZ ?
 • May 2012 düzenlendi
  Orası scroll lu bir alan yandaki scroll u hareket ettirirseniz yazılanları görebilirsiniz. Konuşmalar çok ittirmesin sayfayı diye scrollu yaptık. Hatta scroll görünmüyor diye srollun rengini ve şeklini değiştirdik. halamı fark edilmiyor :S
 • alta ınıyor ama yan kısımdan bahsedıyorıum :) birde oncekı fallara tıkladıgım da fal bolumu öne gecıyor geçmiş falı okuyamıyorum..
 • May 2012 düzenlendi
  Yan kısımda kesilmemi var anlayamadık. Bizde kesiti yok scroll edince metin görünüyor.
 • Yaaa cümleninin sonundakııı bi kaç harf gorunmuyor.bazen tarihlere denk gelıyo olmuyor bu 1
  İkincisi de  oncekı fallar bolumu varya haniii ona tıklayınca geçmiştekı fallara bakıyosun yorumladıgın o gorunmuyooo.tarot kartları kapıyor onun onünü
 • Önceki falların görünmeme işini çözdük internet geçmişinizi temizleyip tekrar deneyin lütfen. Diğer konuyu da ileteceğiz.
 • Falcıların online gösterme işine nihayetinde başladık. Gösterimler şu an biraz düzensiz pazartesi daha düzgün olacak ozaman detaylı açıklama yapacağız.
 • June 2012 düzenlendi
  Bu aralar onlie falcılar ve daha birkaç konuda daha sürekli güncelleme yaptık. Testler tam bitmediğinden bahsetmiyoruz. Yakında detaylı açıklayacağız.
 • Merhaba arkadaşlar elinize sağlık birkaç konu dava var şu falcı profiliminiz üstünde kırmızı küçük bir fincan var o neyin göstergesi,birde bazen çok yğun oluyoruz ve söylemek istediklerimizi yazamıyoruz sesli yorum yada daha başka bir alternatif getirilecek mi ? 
 • June 2012 düzenlendi
  Kırmızı küçük fincan sizin TellweCafe de online olduğunuzu gösteriyor olacak. Test ederken gördünüz, şimdi kaldırdık. Testler bitince aktif edeceğiz.
  Ses işini 2 yıl önce kısmen yaptık ama araya giren işler nedeniyle bir türlü tamamlayamamıştık. Tekrar iş planımıza koyduk. Ara ara dönüp bakıyoruz. Yayına açacağız ama tam tarih veremiyoruz. Birkaç gün içinde de olabilir birkaç ayda sürebilir.
 • Paypal ödeme sistemini revize ettik. Artık siteye dön butonuna tıklamak zorunda değilsiniz otomatik dönüş yapabiliyoruz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .