Tellwe Cafe

July 2013 düzenlendi kategorisi Tellwe
Merhaba, daha önce paylaştığımız falcı odası ile ilgili bölümdede göreceğiniz 
http://forum.tellwe.com/discussion/22/falci-odasi-nasil-olurs#Item_28  mekanı tamamladık ve bir aksilik olmazsa bugün tüm ziyaretcilere açacağız.

Kullanıcılardan önce sizler mekanı görebilirsiniz.
Giriş yaptıktan sonra adres bara  http://www.tellwe.com/TellweCafe yazıp giriş yapabilirsiniz. Test edip değerlendirmelerinizi buraya yazabilirsiniz.
Mekan test amaçlı olarak bir süre (birkaç hafta) yayında kalacak. Daha sonra eksikleri gidermek için yayından alacağız. 

Hayırlı olsun...  :) 
«13

Yorumlar

• ooooo mükemmel ötesii nefis enfes çok harşka olmuş ellerinize sağlıkk sahsen cok begendım butun telvecılere hayırlı ugurlu olsun.... bol sohbetler...
  • çok güzel olmuş elinize sağlık :)
  • December 2011 düzenlendi
    Kullanıcılar giriş yapmaya başladı. Sizde sohbet butonunuzdan giriş yapabilirsiniz.
    cache inizi silip tekrara deneyin. O hatayı gördük düzelttik. Ama sizin cache nizde kalmış.
  • cache derken? anlamadım ınternet eksplorerden gırdım oda kucuk ve yarım acılıyor sohbet edecek yer yarım kalıor mesela google chrome dedn gırdıgımde tam sayfa acılıyor ama tıp modulume gelınce uyguladıgımda oda gıdıyor.....
  • chrome://settings/advanced   
    chrome a bunu yapıştırıp girin ve gözatma verilerini temizleyin deyin.  

cache silme daha önce indirilen dosyaların silinmesi demek. Sİz internete girince makinanız herseferinde bu dokümanları indirmesin diye depolar. Onu sileceksinizki doğru olan yüklensin. İnternet programınız belli aralıklarla bunu yeniler. Sizinki yenilememiş.
  • ÇOK İYİ ANLADIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM :)HEMEN BİR YAPAYIM  İYİ ÇALIŞMALAR..
  • çok güzel olmuş herkese hayırlı olsun , ama ben yapamadım :) o temızlemeyii..
  • yukarda anblatmıs selcuk bey cok gusel oldu ... cnmm google chromeden yap arama cucbuguna yapısdır sonra cıkıyor sayfa ama ınternet eksplorer da olmuyoır sayfa yarım cıkıyor nedense ama google chromede sorun yok 
  • Explorerdaki hata giderildi.Temizleme işlemini yaptıktan sonra sorunsuz görebilirsiniz. Explorerde tools menüsünde. delete browsing history yazan yerden temizleyebilirsiniz. Türkçe kullananlarda da Tarama geçmişini temizle diye yazar.
  • oohh supersınız sevdım  sımdı bu ısı saygılar ıyı geceler ....
  • Gerçekten çok güzel bir düşünce olmuş, falcılar fal baktıranlar herkes iletişim halinde olabiliyor. Mükemmel. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Yenilikleri bekliyoruz.
  • teşekkürler eglenceli vegüzel olmuş
    Tellwe Cafemize  yeniyıl ağacı ve iki eleman aldık. Biri barda biri de garson olarak çalışıyor.
    Geliştirrmeye devam :)
  • merhaba, bugün bir kaç kişinin birbirine "siz falcı mısınız yoksa kullanıcı mı" şeklinde sorular sorduğunu gördüm. bir şekilde falcılarla kullanıcıları ilk bakışta ayıran bir özellik eklenebilirse daha kullanışlı olacağını düşünüyorum.
  • merhaba; evet bence de öyle bir özellik güzel olur.. sırtlarından melek kanadı çıkabilir ya da başlarının üstünde bir ok işareti, yıldırım işareti gibi bişey olabilir.. hem psikolojik açıdan da kullanıcıların falcıları daha dikkate alması sağlanmış  olur.. bir de gerçi bu başlığın konusu değil ama, yorum kısımlarının 2 ye düşürülmesi gerektiğini düşünüyorum.. yani "fal baktıran" 1 kere yorum yapacak ek bir sorusu varsa soracak yorumunda, falcı da cevap verecek o kadar.. çünkü aşk ilgili baktırıyorlar  örneğin, sonra sorusunu soruyor, cevap veriyoruz, sonra arkadan bir de iş diyor vb.. gibi.. başka bir sorusu varsa  tekrar aynı kişiye ya da başka bir falcıya fal göndermeli.. böylece yüzde 20- 30 artış olabilir genelde baktığınızda.. bence böyle.. herkese kolay gelsin.. :)
    Falcılar için ek bir gösterim üzerinde çalışıyoruz. Nasıl göstereceğimiz sürpriz olsun :) 
    Yorumları dediğinize yakın planladık. İlk mesajı üye yazar, siz ona cevap verirsiniz. o size cevap verir ve siz son bir şey söylersiniz ve konu kapanır. 
    Örneğim:
    Üye: Falınızı beğendim ama kısa olmuş.
    Falcı: Sağol ama fazlasını söyleyecek birşey yoktu.
    Üye: Ben bile daha fazla söylerdim.
    Falcı: Dediğim gibi öz olan dediğim kadardı.
    2 soru sormalarından çok böyle olacak diye ön görmüştük. Son sözü söyleyen ve konuyu kapatan siz olun istedik. Aslında bu çok doğru değil ama yazıların çok aşağıya sarkmasını ve tartışmalrın çok göz önünde olmamasını istedik. Dahada doğrusu orası fal için tek bir mesaj alanı olmalıydı ama mesaj atamayan üyeler için böyle bir şekle girdi. 
    Zamanla ihtiyaçları daha iyi çözecek çözümlerimiz olacak. Sizlerin değerli fikirlerinden de öğreneceğimiz çok şey var. Hep dediğimiz gibi biz falcı değiliz Tellwe nin mimarıyız size oturacak ve işlerinizi en iyi şekilde yapacağınız bir yapı inşa etmeye çalışıyoruz. İçinde kalmak istediğiniz yapıyı sizden ve verdiğiniz tepkilerde öğreneceğiz.Tabi üyelerde bu yapının içinde yaşıyorlar onlara da kulak veriyoruz.

• ÇOK BEĞENDİM HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN ..
    SİZİN VE,,,,
    SEVGİLİ ARKADAŞLARIMIN YENİ YILI KUTLU OLSUN SEVGİLER....
  • Cafemiz de bir yenilik daha var.Tellwe yılbaşı eğlenceniz için Çemberlitaş hamamı saz heyetinide sizler için getirtti :) Biraz apar topar geldikleri için kıyafet değiştiremediler. İdare edersiniz artık :) 
    Not: Üstlerine tıklarsanız havayı değişterebilirsiniz.
  • ben tm olarak analayamadım bu cafe işini biri aydınlatırsa sevinirim...artık fallar buradan mı bakılacak yoksa bu extradan bir yer mi? birde fal bakma işi nasıl gerçkleşecek?

• aynı sekılde gerecklesecek fal bakma durumu cnm benım cafe sadece bızler ıcın yapılmıs bır stres atacagımıs bır yer tabıkı aynı zamanda bızlerın onlıne olduklarını gorecekler yollamak ısteyenler ve soruları olursa ordan ragatslıkla sorabılcekler cnm ... mesaj kısıtlama yok yanı netıcede... ıyı gecelr dılıyorum....
  • Cafedende fal gönderebilecekler bir süre sonra. Öncelikle kahve falını açacağız.
  • Çemberlitaş hamamı saz heyeti ! hoşluk olmuş, yaratıcı ve komik:) fakat müziğin sesini kendi pc'mizden kapamak zorunda kalmasak, kendi şarkılarımızı dinlerken karışmasını önleyebilsek.. bunun için sayfadan müzik kapama özelliği eklenebilse :)
    Bir grup daha güncelleme yaptık.
    • Falcılar artık başları üstünde hale ile diğer üyelerden ayrılacaklar. Erdiniz yani :)
    • Ses kısma eklendi.  Sağ üst tarafta görebilirsiniz.  
    • Fiskozları kapat, özel mesaj almak istemezseniz onu işaretlersiniz.
    • Kayan konuşma balonlarınıda istemiyorsanız kapatabileceksiniz. 
    • Konuşma alanını saydamlaştırma eklendi.
    Bunları göremezseniz cache, belleği silme işlemi yapmalısınız. Yukarıda anlatmıştım. 

İyi, eğlenceler....

Güzel olmuş elinize sağlık.. saz heyeti bence de hoşluk,komiklik  olmuş.. :)  "Sevgili Sabah" aslında başları üzerinde hale olsa diyordu..telepatik olarak göndermiş demek ki :)  erdik biz "resmen" artık evet :)

..kolay gelsin herkese..

• saz heyetinin sürekli başa saran iki ezgisi dışında birşeyler eklense. misal bir radyo url'si yerleştirilse html içine?
  • Saz heyeti mesaisini tamamlayıp hamama geri döndü :) Müzik için başka bir fikrimiz var. Bikaç gün içinde devreye alacağız.
  • Biz bu sistem yayın alındığında çok daha fazlalarını düşünüp korkuyorduk. Gayet iyi gidiyor aslında. Tabi bazılarımız yaşam şekillerinden dolayı hayata daha ciddi bakıyorlar. Art niyet olmadıktan sonra konuşarak çözülür her şey. Sevgi, saygı, barış :)

• yanı bencede evet sızde haklısınız ama ısde mmalesef moral bozuklugu oluyor konsantrasyonumus bozluyor uye olmaları ıcın ugras verıyorum ve mahcup oluyorum.. resmen dalga gecmısler uyelık ısmıyle halbukı uye olmaları ıcın basıt seyler yazın dıyorum cunkı sıstem kabul etmıyor herseyı olamıyorus dıyorlar bende profıl bılgılerınız dogru olsun ama uyelık adınız onemlı deıl dıyorum bayanda trtt dıye gırmıs uye olmus ve soru sormak ıstemıs ama malesef adıyla dahı dalga gecılmıs uyarı verdıgım zamanda sıteye yaranmakla suclanmısım .. bunun adı yaranmak deıl severek ısteyerek ve kendı sıtemmıs gıbı ugras vermek olur olsa olsa ... artı sıte ıcınde cıddıyetsız denır ısmı zedelenır en azından burdan gorurlersede bır uyarı olur kendılerıne dıkkatlı olurlar evet art nıyet olmasın onemlı olan o saygılarımla....
  • January 2012 düzenlendi

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .