Fal-Kredi İade Sistemi

January 2013 düzenlendi kategorisi Genel
Tellwe’den falcılar için büyük yenilik: Kredi İade Sistemi!

Tellwe’de bundan böyle falcılar da kredi iadesi yapabilecek. Sizden gelen talepler üzerine, bu sorunu falcılara kolaylık sağlayacak bir ekranla çözmek istedik. Fal baktıran bir kişi, falcının yorumunu beğenmediğini iddia ederek kredisini geri almak istediği takdirde falcılar, bu kişilere kredilerini geri iade edebilecekler. İade işlemi yalnızca ücretli fallarda yapılacak. İşlemin sonunda, kullanıcının falcıya verdiği yıldızlar ve yorumlar da falcının profilinden silinecek.
Bir falcı, aynı kişinin farklı fallarda en fazla 2 kez kredisini iade edebilecek. Direkt olarak sisteme yapılan şikayetlerin sonucunda ise yalnızca bir kez iade işlemi yapılacak.

Bir kullanıcı yalnızca iki kez falcıdan veya sistemden iade işlemi talep edebilecek. Böylece sistemin kötüye kullanımı önlenirken, falcıların profilleri daha gerçekçi sonuçları yansıtacak.
Tellwe, falcılara ve fal baktıranlara en iyi kullanıcı deneyimi sunmayı hedefleyen hizmetlerine devam edecek…

Yorumlar

• Kontrollerimizi çok sıkı yaptık ama bir problem olursa Bize Ulaşına bildirin lütfen.
    Kullanıcıların sistemi idrak etmesi biraz zaman alabilir. Başlangıçta birçok kişi iade talebinde bulunabilir ama unutmayın 2 hakları var. Sonrasında istekleriniz Bize Ulaşına bildirecekler. Teknik bir hata veya aykırı bir durum yoksa 3. bir hak verilmeyecek.
  • 5 Yıldız verip fal iadesi isteyenlere iade yapılmayacak. Bu falların yanında iade linki görmeyeceksiniz.
  • bu iade sistemini kötü amaçlı kullananlar çok duvara bilerek fal iadesi yapılsın diye olumsuz yorum yapıp 1 yıldız veriyorlar bunu alışkanlık haline getirenler var bence komple kalkmalı rank sistemi durabilir ama iade sistemini kötü kullanıyorlar
  • İade sisteminde sınırı kötü amaçlı kullanımları kısmen engelliyor. Bu tür sistemlerde mecburen belli bir iade sistemi olmak zorunda.
  • bişey sormak istiyorum bana gelen falların çogunda resimler aynı çıkıyor yani bir kadının falını iade ettim arkasından ücretsiz fallara bakıyordum fallardaki resimler aynı bu nasıl oluyor acaba
  • Kullanıcılar aynı resimleri kaydetip gönderebiiyorlar. Samimiyetine inanmadığınız falları iade edebilirsiniz.
  • ilk kez ücretli baktığım halde iade et kısmı çıkmayan kullanıcılar var bunun nedenini öğrenebilirmiyim
  • 2 defa iade almışsa iade et linkini kaldırıyoruz. Sadece sizden 2 iade değil tüm üyeliği boyunca.
  • Bazıları insanın çok moralini bozuyor hem puanlama yapmıyor hem soru soruyor birde iade istiyor. Böyle kişilere bakılan falları göz önüne alsanız biz falcılarr enerji harcıyoruz ve karşılığında bunu yapıyor bazıları keşke bununda önlemi alınsa.. Falları inceleseniz diyor karışık anlatmışsınız birşey anlamadım ben orda enerji harcıyorum bu çok büyük saygısızlık sonra sorusuna cevap vermeyince olumsuzu yapıştırıyor.
  • Bu tür kullanıcıları fişleyecek bir sistem düşünüyoruz ama öncelikli işler ve tam çözüm olmayacağı düşüncesi nedeniyle planladıklarımızı yayına alamıyoruz. Önleyici fikirlerinizi herzaman bakleriz.
  • Bu oylama sorununa bir çözüm bulun lütfen artık. Fallarla ilgili soru soruyorlar cevap veriyoruz oylama yapmıyorlar yada sonradan olumsuz oylama yapıyorlar. Şöyle yapamazmısınız : Önce oylama yapılıp sonra soru veya yorum bölümü açılsa o kısma oylama yapmadan soru sorulamasa .. Gerçekten çok haksızlık yapılıyor. İlgilenirseniz seviniriz..
  • Profilinizde bu şekilde yazabilirsiniz. Oylama yapmayanaların sorulanı cevaplamıyorum diyebilirsiniz.
  • sevgili marlasingerr sana katılıyorum fal iadesi konusunu abartan hatta 1 fal yerine birsürü fal baktırmak isteyen üyeler var ve bu kişiler artık tatmin olmuyorlar hakaret hadsiz şekilde aynı sorular illaki iade ettirecek bu iade işlemi bence kaldırılmalı 2 iade hakkı yerine 1 olsa yada en az 3 kere iade alabilse daha iyi olmaz mı? birde falcı arkadaşlarım lütfen ne kadar yoğun olursak olalım falına baktığımız üyeleri mutlaka puanlama yapalım çünkü bu kişiler yani özürdileyerek söylüyorum ama malesef azıttılar....
  • birde fal yorumundan sonraki soru hakkını 5 yerine en aza 2 indirebilirsiniz....daha iyi olacağını düşünüyorumm
  • Fal yorumundan sonra soru hakkı yok. O alan kulanıcının falla ilgili yorumunu yazacağı alan. Biz faldan sonra soru socaksınız ve cevaplanacak diye bir vaatde bulunmuyoruz. Siz orada sorulanada cevap vermek zorunda değilsiniz. Fal özel mesajına bunu belirtirseniz sorun yaşamazsınız. O alan amacının dışında soru ve yazışma içinde kulanılmak istendi bizde sınır koyduk. Bize gelen mesajlara biz bu şekilde cevap veriyoruz. Falcılar kendi vaatlerinden sorumlu yani.
  • kusuruma bakmayın ama öyle üyeler varki puan verdik parasıyla baktırıyoruz niye fal yorumundan sonra soruya cevab vermiyorsunuz diyor ben baştan kesip atsam ne olacak kötü her yerde kötüdür.....
  • Soru işini siz vadederseniz bir şey diyebilirler. Cevap vermediniz diye iade isteyemezler ve sizi şikayet edemezler.
  • anlatamadım sanırım soru sorabilirsin desekte soruyor demesekte .....hatta soruma cvb almadan puanlama yapmayacam diyenler de var.....
  • Anladık :) bizde diyoruzki biz sizi bundan sorumlu tutmuyoruz. Sizi soruma cevap vermedi diye şikayet ettiklerinde vermeyebilir diyoruz.
  • 2 tane iade hakkı var üyenin peki bunu sıfıra indirebilirmisiniz niye iade hakkı veriliyor ki o halde puanım düşüpte iade edemedikten sonra ve laf yedikten sonra bir faydası yok iadenin....
  • İade hakkından ziyade iade alma limiti bu. Hiç iade almamış bir kişiyede kredisini iade etmek zorunda değilsiniz. Biz falcı karar verecek uygun bulursa iade edecektir diyoruz. Benim hiç iadem olmadı diye iş büyürse o zaman üyeliğinizi kapatıp iadenizi yapabiliriz diyoruz. Kabul edenlerin iadesi yapılıyor ve üyeliği falını baktırdıktan sonra kapatılıyor.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .