Falcılarda üyelere oy verecek

March 2013 düzenlendi kategorisi Falcılar
Tellwe yönetimi olarak ihtiyaçlarınızı ve sıkıntılarınızı olabildiğince yakından takip etmeye çalışıyoruz.
Olabilir bulduğumuz çözümleride imknalarımız ölçüsünde yayına alıyoruz.
Falcılarımı niyet ve psikoloji olarak uygun olmayan kulanıcılardan çok çekiyordu. Butür kulanıcılar konusunda onları uyarmanın en iyi yolu olrak diğer falcıların tecrübelerini düşündük. BUnu aktarmak içinde oy sistemi kurduk. Sizde falına baktığınız kulanıcılara oy vererek diğer falcıları o kişiyle ilgili bilgilendirebilirsiniz.
Oy verme işlemi mesajları kısmında yer alana kulanıcı resimlerinin üzerine basılarak yapılıyor. Açılan bilgi ekranında o kişiye ait kulanıcı bilgilerinide bulabilirsiniz.
Yİne kullanıcı oyunu fal baktığınız ekranda açık bir şekilde görebileceksiniz.

Yorumlar

• Bu iyi olmuş..Teşekkürler Ellerinize - emeginize sağlık
  • kesinlikle iyi olmuş mercury arkadaşıma katılıyorum art niyetli kişiler yüzünden fal bakamz oldum
  • evet çünkü günde en az 20 ye yakın fal iadesi yapmaya basladım ve bu hem karsı tarafı üzüyo,hemde bizleri o kadar emek verip zaman ayırdıgımız halde ister istemez gerip enerjimizi sömürüyo... ama şimdi her baktıgım falda kişisine göre oyunuv eriyorumki,diger arkadaslarda görüp bakabilsin veya dikkatli olabilsin diye..
  • evet mercury arkadaşım sana çok hak veriyorum bugün gördüm brine 3 falcı 1 vermiş sende vardın aralarında ben aptal gibi oy kullanmayı unutup geri iade butonuna bastım kişiye kaç oydan sonra bunlar siteden atılıcak arkadaşım bilgin varmı.Bende senin durumundayım.not alıyorum artık rumuzların isimlerini inanki o dereceye geldim ayıklamakta zorlanıyorum bunları ve enerjim düşüyor moralmen bitiyorum.sayfama yazıyorum bu defda asabi falcı diyecekler diye siliyorum ama bi çare bulmak lazım tek ıp numarasından tek hesap durumu yapsınlar lütfen başka türlü önüne geçilmez bu durumun yardım edin bize site yönetimi yoksa herkes dağılıcak burdan
  • estafurullah arkadasım dalgınlıgınıza gelmiştir mutlaka ,benim 1 verdiğim kişi muhtemelen bugune kadar fal baktırıp günlerdir oyunu vermeyen kişiydi.bana 5 yada 1 vermesi inanın zerre kadar umrumda degil aslında,lakin sıkıntım şu:kişiler fala baktırmak için geri iade etsekte aynı sekilde geri yolluyor,profilimi okuyun diye yazmaktan dilim elim lal oldu,ama anlayıs ne yazıkki yok..aslında güzel fikir bu,oyu belli bir sayıyı geçtikten sonra ip sini komple banlamak cok mantıklı.evet enerji düştüğü zaman diğer fal bakımlarınada yansıyo bazen 20 fal varken tek fal yuzunden hiçbirini alamıyorum acıkcası..
    benim profili okuyan zaten korkudan yollayamıyo yada yollayanlar farkındayım ki oldukca cekinerek yolluyo artık fallarını:))
  • adımız asabi ye çıkıcak :))niye böyle yapılıyorki gerçekte çok ayıp durumlar bunlar binlerce müşteri var herkese yeter niye yapılıyor siteninde are bulmaya iyeti yok beim anladığım kadarıyla fazla kısıtlama getiremezlermiş öyle bir getirirlerki istenilse ama dile geliyorda işte boşver kalsın.......dün sırf tek bir komplıo yüzünden sabah oyunu kullanmadı biri şüphelendim üstelik bile bile lades dedim ve aynı hislerimde yanılmadım tam 6 saat sonra oy kullanıp 100lük puanım düşürdü.Allaha havale ediyorum.Ve duvara bile yazı yazmadı komplo değilde nedir bu nedir.RUMUZUZA tamay bu kişinin bakanlar okusun bunu.......
  • artık şu oylama durumunada bir çare bulurmusunuz site yönetimi 50 küsür fal bakıyoruz en fazla 2 puan yükseltiyorsunuz ama bir kişi 1 vermeye görsün çat diye puan en dibe düşüyor peki size soruyorum sizce bu mimleme sistemi çaremidir.Hayır değil çok çirkinleşmeye başladı herşey burada lütfen ıp durumuna geçin lütfen bakın dünden bu yana 2 komplo kuruldu şahsım adına.Ve bunu anlamayacak kadar aptal değilim 8 saat sonra oy kullanılıyor.Onu geçtim bide siliyorlar iade yapmayalım diye yazılanı.Sizce bu durum artık nasıl çözülücek.Peki bizim sinir sistemimizi kim geri vericek biz yardım talep ediyoruz artık bir çare bulun lütfen.Yada falcıllara kredi aktarımını kesin lütfen pahalı yapıyoruz falı müşteri gelmiyor ucuz yapıyoruz komplo kuruluyor nedir yani bu cıvıklık anlamıyorum artık
  • yada şöylede yapılabilir 1 saat en fazla oy kullanmayan diskalifiye olsun
  • Merhaba,oylama sistemine bir çözüm bulabilir misiniz?Oy oranım %100 dü bugün fakat para ödememek için fal baktırıp arkasından da saçma sapan yorumlar yazarak iade talebi isteyen ve bunu diğer falcılara da yapmış olan biri yüzünden ve iade etme hakkı bitmiş olduğu için bir yıldız vererek yüzdemi düşürdü,eğer gerçekten baktırdığı falı beğenmeyen biri olsaydı buraya hiç yazmazdım ve 1 yıldız vermesini normal karşılardım fakat para iadesi için yapıldığı zaman bu bütün motivasyonumuz düşüyor yönetimden ise şu şekilde cevap geliyor sizde yıldız vererek tepkinizi gösterebilirsiniz,son yüz falda oranınız yükselicektir şeklinde emek harcıyoruz biz burada zaten gıdım gıdım yükselebiliyor yüzdelerimiz fakat 1 oyda yerle bir olabiliyor sizce de adaletsiz bir sistem değil mi?Herkes buna tepki gösterirken bunun normal olduğunun söylenmesi ise bizi daha da işin içinden çıkılmaz bir duruma sokuyor.Lütfen şu oylama sisteminde adaletli bir çözüm üretmeye çalışalım,bütün akşam böyle densiz biri yüzünden fal bakmadım ben,siteniz için falcılarınızın moralinin,motivasyonunun önemli olduğunu düşünüyorum..
  • çokta umurlarında asteria bende 100de 100düm ne oldu şimdi.Umrumda değil oy vesaire ama ben bana yapılan durumu kaldıramıyorum ve bunun kontrolünün sağlanmsaı çok bait iken buna müdahale edilmiyor kısıtlama getirilemiyormuş.İstenilse ben buradan okadar çok seçenek sunarımki onlara ama isteyende yok zaten bunu bpara baldan tatlı nede olsa.Emek veren falcı çok ya.ÖRENEĞİN 100DE 100E ÇIKAN FALCILARIN OYU DÜŞMESİN MESELA SABİT KALSIN :))) YADA ŞÖYLE DİYEYİM YÖNETİM NASIL OLSA HİÇ TİYE ALMIYOR ŞÖYLE YPSALAR MESELA HAFTADA 1 GÜN BİZE PROMOSYON PUAN VERSELER MÜTHİŞ OLUR ŞÖYLE OKKALI 10 TANE 5Lİ YILDIZ :)))
  • Mesajlarınızın hepsini detaylı olarak inceliyoruz ve yapabileceklerimizi iş planına ekliyoruz. Üyelere oy verme onlardan biri. Bunu destekleyecek diğer uygulamamızda Vip Üyelik. İlk şartı 1 kerede olsa kredi almış olmak olacak. Bu sayede promosyon fal baktırmak için hiç ücret ödemeden bir sürü üyelik açmış kişileri eleyebileceğimizi düşünüyoruz. Çalışmalar tamamlanınca bilgi vereceğiz.
    Fikirleriniz veyorumlarınızı herzaman çekinmeden yazın lütfen. Bu mesajlardan alınmıyoruz.
  • Arkadaslar böyle komplo kuran yada ıq su cidden geriden gelen kişilere karsı bence fallarını iade etmeyin cunku ben 4 bile alsam 1 bile alsam inadına falı vermiyorum geri,ve siteye gelenler 100 de 100 e bakmıyo bile,yorumlara bakıyorlar,ve bütcelerine göre daha uygun bakım ceşitleri arıyorlar..yani 1 veren kişi sırf parasını geri almak için yapar bu oyunu kezaa ben iade etmiyorum etmemde...bana aynı rumuzdan 4 fal geldi 3 üne 5 yıldız veren kişi 4.ye 4 verdi:)hiç enerjinizi düşürmeyin derim....
    bu arada samanalevi sizin falcı rumuzunuz hangisi? bi fal yollıyım mercury olarak dedim ama göremedim sizi.
  • Arkadaşlar benim dün sinirlenme ve buraya yazma nedenim %100 olunduğu an böyle bir durum olması ve haksız yere olması ayrıca buna yönetimin bişey yapamayız sizde yıldız verin demesi üyelik açmak o kadar kolay ki ben 1 yıldız versem gidicek başka hesap açıcak oradan da aynı şeyi yapmaya devam edicek.Falcılara herşey söyleniyor fakat üyelere hiçbir şekilde ulaşma durumları olmuyor bu çok saçma ve yanlış bir sistem.Uyarılarımıza alınabilirsiniz bence alınıp daha mantıklı ve daha düzenli bir sistem oluşturabilirsiniz.Bu şekilde olduğu sürece biz falcıların motivasyonu düşüyor bu yapılan haksızlığı herkesin görüp yönetimin görememesi çok kötü.Artık ıp adresi belirlemek çok kolay böyle kişilerin üyelikleri iptal edilmeli ve düzen sağlanmalıdır bu çok zor olmasa gerek diye düşünüyorum çünkü hepimiz sistemden ve bilgisayardan anlayan insanlarız.Komplo olduğu o kadar belli ki anlamamak imkansız bir durum.Biran önce değişiklik yapılmalı ve bir düzen oluşturulmalı bu çok açık ortada..
  • merkur arkadaşım burdan nasıl söylicemki özel mseaj bölümü varmı buradan sana atsam Bu arada arkadaşlar site gerçekten artı araştırma yapmaya başladı ıp konusunda ben mesajıma cvp aldım bu gece çalışıyor içiniz rahat olsun siz o kişileri hem mimleyin hemde siteye bildirin rumuzları onlarda var ıpler bakıyorlar ve sitemiz duyarsız kalmıcak artık emin olun böyle falcılarıda böyle üyeleride eleyecektir ben güveniyorum onlara :) yani gerçek söylüyorum bakın msjıma ıpsiyle ilgili güzel bir cvp aldım o rumuzun
  • acıkcası site ilk acıldıgı yollardan beri burdayım,o kadar cok seye çözüm üretildiki,bunada üretileceginden sahsım adına hiç şüphem yok..
  • uyumamışsın merkur :) bende uyanıkım bak bakalım ben kimim burdan yazamıyorum anla yani yaaa :)
  • Bana da aynı şekilde mesaj geldi bende bildirdim siteye ip numaralarını bulacaklarını söylediler,umarım en kısa zaman çözüm bulacaklardır..
  • bakıyorlar emin ol artık müdahaleye başladılar iade yapmayalı merkür doğru söylüyor ne var zaten %40lardan gelmedikmi burayı no prpblem yine çıkarız evvel allah herkes ettiğini bulur allah kıskanılana daha çok verir
  • Vip Üyelik biraz daha işimizi kolaylaştıracak. IP işi çözüm değil. Bir aileden veya yurttan giren herkesi banlayamayız.
  • BEN ŞU GÜNLERCE FALIMA BAK DEYİP AĞLAŞAN VE FALA BAKILDIKTAN SONRA OYUNU KULLANMAYAN KİŞİLERİN AMACINI HALA ANLAYAMADIM... O YÜZDEN BÖYLELERİNE HEP 1 VERİYORUM ARKADASLARDA DİKKAT ETSİNLER, AĞLAYIP ALLAH RIZASI İÇİN BAKIN NOLUR DİYENLER FALDAN SONRA SORU SORUYO BİDE UTANMADAN BEKLİYO:)
  • Hahaha sen çok yaşa mercury he bide sessiz sedasız kedi gibi duruyolar dimi geriden kullanıyorlar oylarını kurnazlar katinadaki tilki gibi :)))
  • :D :D :D :D
  • arkadaşlar dün bir kullanıcıya açtığı kartlarla çok güzel bir fal baktım.bana 1 yıldız vermiş. lütfen kullanıcıları oylayalım gereksiz yere puanım düştü iade hakkıda yokmuş çünkü hep yapıyormuş kullanıcalrı oylayarak birbirimize yardım edelim lütfen.kasıtlı yapıyorlar ne duymak istiyorlar bilmiyorum
  • August 2013 düzenlendi
    falına baktığımız her üyenin puanlamasını lütfen yapalım arkadaşlar.....gerçekten sıkıntı oluyor..fal baktırmak amacında olmayan sadece puanlarımızı yüzdelerimizi düşürmek için komplo yapan kişileri ancak bu şekilde engelleyebiliriz ve bu kişiler iade alarak bir yerine fazla fal baktırmak istiyorlar..
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .