Fal değerlendirme yorumlarını sınırladık

November 2012 düzenlendi kategorisi Genel
Fal değerlendirme yorumlarındaki 3 olan yazma sınırlamasını bir süre önce kaldırmış ve sınırsız yapmıştık. Bir süre test ettiğimiz bu durumu şu şekilde sınırlandırmaya karar verdik.
400 karakterden daha uzun mesaj yazılmayacak ve maksimum 5 mesaj hakkınız olacak.
Bu 5 mesaj hakkı her iki taraf için geçerli. Birisi 5 kere mesaj yazıp karşıdakinin mesaj yazma hakkını elinden alamayacak.

Yorumlar

• Malesef bu duzelmemis ! Ote yandan gereksiz bir olay..Falini bakmadan once musteri zaten bize ne istedigini belirtebiliyor yada o esnada mesajla konusma sansi bulabiliyor..devaminda 400 karakterlik x 5 hak sayfamizi kirletmek isteyen ard niyetli birine verilecek en guzel hediye..Ben bu uygulamanin kalkmasini istiyorum yada 1 e indirilmesini. ben zaten 400 x5 =2000 karakter fal yorumu yaziyorum bir uyeye ustune birde ana sayfamda onunla fali iade etmek amacli ugrasilariyla ugrasip zaman kaybetmek istemem..sonucta begenmeyen bir daha baktirmasin..ben bakiyorum mesela falimi begenmiyor sayfami kirletiyor..daha sonra yeni uyelik acip tekrar geliyor ve yine ayni seyi yapiyor..buna ne dersiniz ? Ayni ip uzerinden yapilan uyelikleri verdikleri oylamalara gore ve herhangi bir falciya ait olup olmadiklarina gore denetleyip sinirlama getirmelisiniz diye dusunuyorum.
  • February 2013 düzenlendi
    Dediğiniz gibi IP sınırlı bir yorum sistemi çok komplike bir iş ayrıca çözümde olmayacağını düşünüyoruz. Farklı fikirleriniz olursa bekleriz.
  • Lost arkadaşıma katılıyorum onların yorumlarını ve bizimkileide tele indirin lütfen müşteri kaybı yalşıuyoruz özellikle her konuda yazken bakımı sırasında bilgilendrimeme rağmen bana sonra sorma bak söylüyorum burada dememe rağmen döüp tekrar soru soruluyor yani aynı soruları sormanın ne mantığı var gerçekten zaman kaybediyoruz daha çok müşteri hem bize hem size daha fazla kaaznadırır ama biz zayten 20 dakika bakım yapıyoruz üstüne bide mesajlaşma olayı sürerken diğer müşteri neyse ben işe gidiyorum deyip kaçıp gidiyor.Eğer sizi kasmayacaksa bu konuyuda bir değerlendirin lütfen ben sıkıntı yaratacağını sanmıyorum bu konunun müşteriler açısındanda sadece tek soru soprsun olay bitsin bzde cevabıızı verelim.
  • yorumları teke indirin demek istemiştim tele yazmışım klavyedeki serilikten kaynaklanıyor özür dilerim umarım anlaşılmıştır:)
  • Fal değerlendirme alanı baştan sadece fala ilgili görüşlerin yazıldığı bir alandı. Ardından falcılar değerlendirmelere cevap yazmak istediler. Falcıların cevaplarına cevap yazmak isteyen kullanıclar için 3 mesaj hakkı koyduk devamını diğer sayfaya verdik. Sonra kavga uzadı 5 mesajla sınırladık. Gelinen en iyi nokta bu. Yada en başa döneceğiz. Falcıların cevap veremeyeceği sadece kullanıcıların görüşlerinin yazıldığı sayfalarınız olacak. Bunu kimse istemiyor. Ordaki tavır sizin olmalı. Cevap vermem fal sonrası dersiniz biter yada samimiyetine inandığını kişilerin cevaplarına karşılık verirsiniz.
  • tıpkı ben gibi :) tatlı sert olun arkadaşlar en güzeli bu ben buldum çözümünü bazen tatlı bazen sert ııııı dengeyi ancak böyle sağladım şu yukarıda yazdığım mesajdan sonra.Ayrıca onlar beni mimlermi al bende mimliyorum budefa kimse bakmayınca dönüş dolaşıp mimi düzelt diye yalvarıyorlar etki tepki meselesi karşılıklı hoşgörüyü sağlayacağııza inanıyorum ben artık üyelerle durumda iyiye doğru gidişat var mimleme çıktı çıkalı :)
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .