Falların gecikmesi

July 2013 düzenlendi kategorisi Genel
Sevgili Tellwe falcıları;
Son günlerde faların geç yorumlanması ile ilgili çok fazla şikayet aldık. Şikayetler devam ederse geç bakılan fallar la ilgili yaptırım uygulamak zorunda kalabiliriz.
Bakabileceğinizden fazla fal almayın. Profilinizden bu sayıyı ayarlayabiliyorsunuz.
Aklımıza gelen çözümler:
Geç bakılan falların ücretlerinde kesinti yapmak. 2 saat içinde bakılmayan falın ücretini yarıya indirmek ve kredisini üyeye iade etmek.
Geç kaldığı için yarım ücret almak istemediği için iade yapanlardan kesinti yapmak...
Bunun gibi fikirler aklımıza geliyor.
Düşünceleriniz paylaşın lütfen...

Yorumlar

• Ücret durumunu karıştırmadan 1 saati aşkın bekleyen fallara otomatikman geri iadesi uygulanırsa daha iyi sonuç verir ne onlar bekler ne de biz sıkıntıya düşeriz çok yoğun oluyor yetişmekte zorlanıyoruz
  • 2 saat dediğimiz çevrimiçiyken 2 saatten fazla bekletirseniz demek istedik.
    Bunların hepsi bir fikir sizleri ve kulanıcıları madur etmeden bir çözüm arıyoruz.
  • zaten bekletmek istemediklerimizi iade yapıyoruz ya ben kendi şahsım adına bakmak istemediğim kişinin iadesini anında yapıyorum ama o durmadan yolluyorsa tekrar tekrar illaki bak diye kimse kimseye zorlamayla birşey yaptıramaz bazen inadına bekletenler var sayfada.Bunu profilide yazsak dikkate alan yok ısrar ederek kart açılmaz.inatla beklemesinler.artık nasıl bir çözüm bulursunuz bilmiyorum içinden çıkılması güç bir durum benim fikrim böyle diğer arkadaşlarda fikirlerini belirtecektir mutlaka ortak bir karar alınır mağduriyetlere yönelik.......
  • Çözüm için yeni yazılımlar geliştirebiliriz. Karaliste uyglaması. Online kuyruk uygulaması vb. Birkaç fikir daha var zamanla doğruluğuna emin olursak paylaşacağız. Tabi bunlar zaman alacak. Şu an promosyon sistemi üzerinde çalışıyoruz.
  • aslında olabilir,çünkü seçilen falcı uygun veya çevrimiçi görünüyor ve 3-4 saat bekliyor fiyatı yarıya düşürüp bakmanın bana zararı olmaz,
  • zaten kısıtlı ücret alıyoruz gecikme ücreti kesilirse iyice pul olucak. onun yerine falcı gecikirse ücret kesilsin diye bir kutu olsa nasıl olur bazen bir kaç gün bekleyen müşteriler var onlar beklemekten sıkıntı duymuyorlar yeterki falcı fallarına baksın
  • GENEL yazıp yollanıyor mesajlara 3 saat sonra cevap veriliyor şuan saat gece 01:03 rumuzuda verebilirim ama deşifre etme taraftarı değilim.Mesajıma karşılık gelen cevap "ufff bakma bende bakarım"..gelde deli olma.ve 3 saat sonra geliyor yazılan mesaja cevap.Varmı böyle bir kabalık ya.Ne sanıyorlar bunlar bizi anlamıyorum ben güdülecek koyun yerine koymaya başladı bazıları.Soru alanı koyulmuş orayı dikkate almayanlar var.bunada bir çözüm lütfen..Verimli sonuç almak için sorusunu sormalı.bir medyuma bile gidildiğinde neye kime bakılacak diye soruluyor.İYİCE SAÇMALADILAR ARTIK.da birşey diyemiyorsun işte.biz geciktirsek yandı gülüm keten helva.ama onlar hür bende sabaha kadar onu beklemek zorundayım tabi bilgisayar başında....sonra falım bakılmadı.gayette iyi seri bir şekilde bakılıyor onlaırn fallarına..Kimse gelen ücretli falı kaçırmaz bakar..
  • Fallara sizin tercihlerinizi yazdığınız ek bir bilgi alanı koymayı uzunca bir süredir düşünüyorduk. Artık daha fazla zaman kaybetmeden. Devreye almanın zamanı gelmiş.

Bu arada geciken fallarla ilgili bir çözüm bulduk gibi. Yeni bir başlıkta bunu tartışabiliriz.
    Çözümümüz 'Nöbetci Falcı' statüsü...
  • ek bir bilgi alanı uygulaması muhteşem olmuş.çok doğru bir karar vermişsiniz kutlarım
  • önceden olabilir dediğim konuyu bir daha düşündüm ve çok aşırı bir yoğunluk oluyor bazen yetişemiyorum bile ve sonuçta insanların fallarına geçte olsa bakıyoruz ve fal bakmak zaman ve emek işidir eğer bekleme oldu diye ücret kısıtlanırsa bu bizleri negatif etkiler..................
  • Geç kalan fal ücretlerindede şu an için kısıtlama yapmıyoruz.
    Bu tartışmayı açtığımızda soruna arayış içindeydik. Sonrasında nöbetçi fal uygulamasını açmaya karar verdik. Nöbetci falcılarla buna bir çözüm arayacağız olmadı başka uygulamaları düşüneceğiz.
  • merhaba her halde farkında değilsiniz ama nöbetçi ike bir fala bakarken nebetçi olma süres, dolduğu zaman sayfa kendi kendini yeniliyor ve o ana kadar bakılan fal ekrandan silinip gidiyor ve buy çok sinir bozucu bir olay. bu konuda bir şeyler yapılması gerek saygılar.
  • July 2013 düzenlendi
    Sayfa kendini yenilemeden uyarı verecek şekilde ayarlanmıştı. Ekibe ilettik kontrol edecekler.
    Sizde butür mesajalrı bize ulaşına yazın lütfen. Daha hızlı çözüm üretiriz.
  • %90 'dan fazla oyu olmayanlara fal baktırmıyorlar bir kişiye yüklenince de fallar geç bakılıyor
  • Nöbetci falı uygulaması ile bir kişiye yüklenme olmayacak. Oylarınızı yüksetmek sizin elinizde. Biz olabilen en iyi oy sistemini sunuyoruz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .