Ses kayıt sistemi yenilendi

November 2013 düzenlendi kategorisi Genel
Ses kayıt sistemini geliştirip yeniledik. Pause özellği ekledik. Artık kayıt yaparken ara verebileceksiniz.

Yorumlar

• Ben yoğun olarak sesli yorum tercih eden üyelerdenim. Bu nedenle en sık kullananların başında geliyorum sanırım. Yeni ses sistemi eskisine göre çok çok daha başarılı. teşekkürler emek vermişsiniz ancak sık sık donma, kayıt etmeme gibi sorunlar da yaşıyorum. Hatta geçenlerde bir danışanımın falını 3 kez kaydetmeye çalıştım :) bu tip teknik problemler normal elbette ancak yine de bilgilendirmek istedim.. diğer yandan bilgisayardan ses kaydı yükleme işlemi eski sistemde pek de mümkün olmamıştı benim adıma. ancak yeni sistemde henüz hiç denemedim. en kısa zamanda onu da deneyip yorumlarımı buradan paylaşacağım.. kolaylıklar dilerim
  • Sorun yaşadığınızda mesaj atarsanız kontrol edilebilir. Bİzim testlerimizde eksik kalan bir durum yoktu.
  • sesli yorum süresi 10 dakika yerine 15 dakika olsaydı daha güzel olurdu bazen bana 10 dakika yetmeyebiliyor ama 10 dakikaya sığdırmaya çalışıyorum yorumumu...
  • webcam ve sohbet istediğiniz kadar süreyi uzatabilirsiniz. Yeterki kulanıcı tamam yeter deyip görüşmeyi sonlandırmasın.
    Emeğinizde tam olarak karşılacak. Uzattığınız süreninden ekstra ücretini alacaksınız.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .